Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kaj pa kaj od serij priporočate? Naslednji vikends bom si vzel 100 % fraj vseh obveznosti in mislim samo relaksirat

 

Galko je v uni izbi od serij napisal The Serpent, samo ga je tako zadržano pohvalil, da pomoje bolj ni blo ne

 

Tokrat preferiram neki bolj na izi, ker pač fraj vikend. SJW vsebine me ne motijo, tako da so lahko črncski transeksualci 

Povezava do prispevka

Nov sesalnik nabavljam. Predlogi za nekaj preverjenega med 199 do 259 €? Price/performance, seveda. Je pa kar velika bajta v igri, ne samo po prostorih ampak tudi po kvadraturi. Prostori so: 2 dnevni sobi, 2 spalnici, kuhinja z jedilnico, hodnik, kopalnica, predsoba, gaming room). Tla so večinoma laminat/parket/ploščice, v nekaterih prostorih je manjši tepih/preproga. Ni zdaj, da bi vsak dan redno sesal, ampak rabim pač nekaj novega in res solidnega (ker stari se poslavlja po enih sto letih).  Pač, vprašam :) 

Trenutno imam nagledanega tega:

Electrolux sesalnik z vrečko UltraOne EUO9GREEN | mimovrste=)

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 47 minutami:

Kaj pa kaj od serij priporočate? Naslednji vikends bom si vzel 100 % fraj vseh obveznosti in mislim samo relaksirat

 

Galko je v uni izbi od serij napisal The Serpent, samo ga je tako zadržano pohvalil, da pomoje bolj ni blo ne

 

Tokrat preferiram neki bolj na izi, ker pač fraj vikend. SJW vsebine me ne motijo, tako da so lahko črncski transeksualci 

 

Dirk Gently's Holistic Detective Agency, če še nisi gledal.

Zadnjič sem pogledal 1. sezono in bil prijetno presenečen. Lahkotno absurdno odbit sci-fi, pač Douglas Adams.

Povezava do prispevka

Hja, težko kaj rečeš če ne veš kaj te zanima pa kaj si že gledal, ker serij je dosti. Keri žanr (ci-fi, drama, akcija, ...)?

 

Witcher-ja si že gledal? Ta je nadpovprečno dober in se drži zelo blizu knjigam.

The expanse (prvi dve sezoni?), Resident alien, Lucifer, Wanda vision, ...

 

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 12. 4. 2021 at 17:56:

Btw, kaj menite o novem albumu Mi2 Črno na belem? Meni osebno je top in poslušam redno vsak dan praktično na repeat. ;) 
 

 

Malo star reply, ampak sem šele ta vikend prišel do poslušanja in odpisovanja :) Se strinjam, verjetno njihov najboljši album do zdaj, ali pa vsaj top 3. Le zaspi me pa po melodiki malo spominja na Where the streets have no name od U2, vsekakor dober komad.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 1 uro:

 

Malo star reply, ampak sem šele ta vikend prišel do poslušanja in odpisovanja :) Se strinjam, verjetno njihov najboljši album do zdaj, ali pa vsaj top 3. Le zaspi me pa po melodiki malo spominja na Where the streets have no name od U2, vsekakor dober komad.


Ne vem, če meni ni Le zaspi najboljši komad iz tega albuma. Ima to eno energijo al kaj vem kaj...  Čeprav so vsi res izjemno dobri. Res dober album v glavnem.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz se tudi priporočam za kako jezno serijo ja.

 

Imam naloadano:

- Succession

- Das Boot

- Devs

- The Expanse S04

 

Pa me nič ne triggera do te mere, da bi dejansko zapalil :(

 

Sovica reče pred 3 urami:

predn se kak sojin fantek triggera in gre v bran dečvi kot da ga rabi, evita zato, ker pozna vse teste szpotrošnikov na pamet

Jao modelček no, ffs, k je res tok sojinih fantkov in white knightov v Konzolcu a ne... Kr ene paranoične pripombe. Its all good, večina tukaj nas je rasistev, šovinistov in closet pedrov

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 13 urami:

Kaj pa kaj od serij priporočate? Naslednji vikends bom si vzel 100 % fraj vseh obveznosti in mislim samo relaksirat

 

Galko je v uni izbi od serij napisal The Serpent, samo ga je tako zadržano pohvalil, da pomoje bolj ni blo ne

 

Tokrat preferiram neki bolj na izi, ker pač fraj vikend. SJW vsebine me ne motijo, tako da so lahko črncski transeksualci 

 

Anime Psycho Pass ;)

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 13 urami:

Hja, težko kaj rečeš če ne veš kaj te zanima pa kaj si že gledal, ker serij je dosti. Keri žanr (ci-fi, drama, akcija, ...)?

 

Witcher-ja si že gledal? Ta je nadpovprečno dober in se drži zelo blizu knjigam.

The expanse (prvi dve sezoni?), Resident alien, Lucifer, Wanda vision, ...

Še eno leto nazaj bi ti rekel, da sem v zadnjih petih letih pogledal mogoče eno serijo letno. Zdaj v koroni pa je vse skupaj poskočilo

 

Nazadnje pogledano (ne vse v celoti):

 

Haunting of Bly Manor - kar dobra zadeva, predvsem skoraj vsi liki so mi bili ful carski
Twilight Zone 2019 - smeti
Crown - v redu 
Small Axe - vrhunsko, dobi Ćamir official stamp of excellence
Ragnarok - kar v redu
WandaVision - v redu, pozitivno presenečen, ker ne maram superhero crapa sicer kaj preveč 

 

Torej razen Small Axe mi ni bilo nič vrhunsko. 

Povezava do prispevka

 

Navedek

Nazadnje pogledano (ne vse v celoti):

od serij

GOT (Res rata neverjetno grenko proti koncu)

Black sails (do konca 3je sezone 10/10 serija)

Vikings 

Deadwood (slow paced, ni za adhdh zoomerje)

Witcher (alt right zmagal, ciri ni crna, carska serija) 

Mandalorian (najboljse kar se je zgodilo SWju)

The Barbarians (latinscina, germanscina sta carski)

The orville (carsko.)

Stargate SG-1 rewatch :wub:

The boys  (druga sezona yikes, 3ja bo najbrz westworld tier)

westworld se3 (From hero to zero, Just no, dropped)

Pennyworth

The walking dead (se3 zapori sm nehu)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

@DaCapo Bom popoldne pogledala sesalce, zdele sem na telefonu pa je pretezko.


Tnx. Sicer pa se ni treba trudit, ker sem že naročil tistega Electroluxa iz linka na mimovrste. Samo 160 me je prišel, ker imajo še nek dodatni popust. Zdaj je, kar je. Vsekakor pa bo veliko boljši, kot trenutni sesalec, ki je še iz 80-ih let!

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:


Tnx. Sicer pa se ni treba trudit, ker sem že naročil tistega Electroluxa iz linka na mimovrste. Samo 160 me je prišel, ker imajo še nek dodatni popust. Zdaj je, kar je. Vsekakor pa bo veliko boljši, kot trenutni sesalec, ki je še iz 80-ih let!

to bo ziher :D veš kolk te bo našokiralo kolk je tišji

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 urami:

to bo ziher :D veš kolk te bo našokiralo kolk je tišji


Navedeno je 65 decibelov, kar mi sicer ne pove kaj dosti, ampak kolikor sem čekiral bi naj bil med tišjimi. Ker, če vklopim sterega iz 80-ih let (en tak velik zelen pravokotnik, direkt za v kakšen retro muzej; prodajali so jih sicer še v oranžni in bež barvi) je, kot da bi poslušal reaktivca.

Vrečke se mi edino zdijo malo drage, ampak to je treba pač vzeti v zakup (5 literske so). Sicer pa jutri poročam po prvi uporabi in mogoče še kakšno sliko prilepim. ;) 


edit: našel sliko točno tega sesalca, ki ga imam trenutno (sicer random iz bolhe, ker se mi ni dalo slikat):

sesalc_iskra.jpg.35e5650c99028b8a606dc079117617db.jpg):

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Kratek video posnami, na fotki se ne vidi kako glasen je.


Video tudi ne bo najbolj merodajen. Bom pa vseeno poskusil, če se mi bo dalo.

p**** zdaj smo že tak, kot da bi kupoval in predstavljal avto, ne pa nek random sesalec. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Uboxing, pol pa nadrobi nekaj drobtin po tleh in par krat potegni, da se sliši zvok (saj maš Yeti mikrofon) in kak sauga.


Če bom, bom kar s telefonom posnel (upam da bo OK; iphone 8 ali pa 11, ne vem še). Ki se mi pa da Yetia na kablu vlačit po stanovanju.
 

@Fuksija: kaj meniš o sesalcih brez vrečke? Samo vprašam, ker jaz sem pač nabavil tega z vrečko. Precej boljše se mi je pač zdelo, čeprav marsikdo trdi, da je to "zastarelo". ???

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...