Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

No, cist prakticno, LDAC in aptX-HD imata prevelik latency da bi sploh bilo kul igrat preko bluetootha, to je rang 430-480ms. Ce te pol sekunde ne moti, pol ok, drugace je to kar opazno in to je tudi razlog, da se naceloma konzole ne gredo supporta bluetooth slusalk.

Ce ze hoces furat bluetooth slusalke in te ne moti latency, potem ti pirporocam ekstrerni namesnki audio usb bluetooth adatper. Sennheiser BTD-500 je ok opcija, vendar star in podpira zgolj apt-X. Ni mikrofona, razen ce degradiras konekcijo na HSP (mono 8kHz).

Ce hoces furat se mikrofon, potem https://en.creative.com/p/headphones-headsets/creative-bt-w3 vendar bos tu tudi fural velik latency saj WH-1000XM3 ne podpirajo apt-X LL in mikrofon lahko uporabis prilozenga 3.5 ali uporabis onega od dual sensa. Podpira pa apt-X HD.

Najbolj optimalna stvar je ce ti slusalke in dongle podpirajo apt-X Low Latency in obskuren return chanel codec FastStream, ki je predhodnik (slepa veja v razvoju) apt-X Low Latency. Gre pa za to da neokrnjen hi-res audio codec zmiska v apt-X LL stream, tako imas zvok in govor v kar se da visoki kvaliteti na slusalkah. Jaz na to naletel po nakljucju, ko se igral z enim devel kitom od CSR in potem sam napravil delujoc PoC z fastream slusalkami, ki jih tudi mimogrede nabavil. Drugace imam enih 5 z fast streamom. Ene zdaj predelujem v bolj udobne. Drugace sem kasneje nasel se https://en.creative.com/p/accessories/creative-bluetooth-audio-bt-w2-usb-transceiver ,ki ga s pridom uporabljam se danes. Z apt-X LL je latency nekje v rangu od 40 do 130 ms, kar je zelo znosno. 

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Arey reče pred 29 minutami:

To je tko k da bi ti jz reku da namest wheya jem milko (sej je mlek notr, prakticno whey) in da namest fitnesa spijem 8 pirov (dviganje flase === utez, hoja do wcja pa kardio).

 

 

Ne, kvecjemu da namest whey izolata pijes navadn whey (zanemarljiva razlika za normieja)

Povezava do prispevka

Morem priznat, da sem razumel gornji naslov članka v smislu, da je Official PlayStation Magazine, zadnja uradna gejmerska revija, prenehal izhajat po 33 letih. Pa mi je bil kar mindfuck, kako je nekdo leta 1988 predvidel prvi PS iz leta 1994 in začel že šest let prej izdajat ofišl revijo :D

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 1. 5. 2021 at 17:08:

ne samo da ne prepozna lastnih BT slušalk, sploh ne želijo podpirat BT out of the box, tudi Pulse pridejo z donglom

 

no, z donglom delujejo tudi druge, tudi tvoje, tako da

Pulse sem js vzel. Kr ok, sem pa dost audio noob. 

 

Edino kar pomoje ni tok ok je udobje med daljšo nošnjo, ampak zoni itak še en čas ne bo izdal dobre exkluzive tko da za te 2 urne WZ seanse so čist kul 

 

edit: hotu quotat @Kočevc , ne da se mi popravlat :D

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Kočevc reče Dne, 1. 5. 2021 at 14:09:

Ce hocs bit pa zicno povezan, pol pa uporabi oni 3.5mm kabel k si ga zraven teh slusalk dobil in ga vstekaj v kontroler.

A nisi ti on tip, ko ima samo en kontroler za ps, ker “ko se sprazne, ga samo vklopim v ps in špilam dalje”?

se mi zdi, da sm to nekje zasledil in zdej ne vem kje je problem ta 3.5mm kabel.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 9 urami:

A nisi ti on tip, ko ima samo en kontroler za ps, ker “ko se sprazne, ga samo vklopim v ps in špilam dalje”?

se mi zdi, da sm to nekje zasledil in zdej ne vem kje je problem ta 3.5mm kabel.

 

Ne, to sn gladko js

 

Bonus points - USB kabl je prekratek za filanje in nato rajs prklopim keyboard und maus, da ne rabim filat

 

LP

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 39 minutami:

Mal sm bulil v ekrane ja, se mi zdi da mu qled ne pride blizu. Res ful hudo izstopajo stvari, mora bit res uzitek tole gledat, sploh zvecer/v temi mora pridt epsko do izraza.

 

 

drži

 

source: mam lg cx :D

Povezava do prispevka

V glavnem najjacemu pravniku je bilo danes malo dosadno in je sel na 24ur porocila in je pokazal, da ce si mocen, hodis v fitness in jes zdravo hrano, lahko v stilu Chuck Norrisa obleces kavbojke namesto jakne BP

 

Jaz bi ful rad vidu fajt Andraz Teršek vs Mefi .. to bi bil res hud fajt, prav rosijo se mi oci, ko pomislim kako epsko bi to bilo doziveti 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...