Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 35 minutami:

V glavnem najjacemu pravniku je bilo danes malo dosadno in je sel na 24ur porocila in je pokazal, da ce si mocen, hodis v fitness in jes zdravo hrano, lahko v stilu Chuck Norrisa obleces kavbojke namesto jakno

 

A se je tebi tudi zazdelo, da ima bolj gosto lasišče? Al mam jaz to placebo efekt.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 9 urami:

Drugač sem zadnjič vprašal od brata bejbo, ki je študirala pravo, če pozna dr. lizzarda

 

Je rekla gladko najboljši profesor

 

Brat pa jo je samo grdo pogledal

 

Nič sam to sem prišel povedat

Jaz mam dosti podobne izkušnje, kdor je poslušal Lizzarda, mu je potencialno med najjačimi profesorji

 

Res me čudi, da je ta domnevni nekdanji forumaš Lizzard še samski ej, ker od ženskih študentk ima očitno ful supporta :D

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 urami:

Jaz mam dosti podobne izkušnje, kdor je poslušal Lizzarda, mu je potencialno med najjačimi profesorji

 

Res me čudi, da je ta domnevni nekdanji forumaš Lizzard še samski ej, ker od ženskih študentk ima očitno ful supporta :D

saj verjetno problem ni v študentkah in neštudentskih ženskah

 

temveč v forumašu ...

Povezava do prispevka

Jp, dejansko nosi fake bald patch pa še z varekino namaže za double check

 

Namreč RL Feget fura tak sweet afro, da je bilo že zelo par resnih zamer na macnightih. Skrivanje pomfrita v čupi, ne vidiš na TV mimo las itd. Mislim itak da tip fejka baldness, a ti resno misliš da bi bil jaz frend s takim pleškurjem?? :rofl: Pa da me zunaj vidijo kake ženske s tako spako?? :rofl:

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 39 minutami:

Grem v zivalski vrt (nazadnje so glih zacel delat za sovice nove prostore) 

 

Jaz sem bil lani. Prvič po OŠ, ko želel slajdat po kamnih tm pr opicah pa sem padel, ko pička.
Pa s srednjo smo šli sam jaz sem se uradno zgubil na viču. Neuradno pa sem šel nazaj dam nažigat Gearse.
Uglawnem... škoda, da jim ne zrihtajo večji plac, ker tole obhodiš v pol ure.

 

Spoiler

ne znam dati v spojler. Zdej pa spojlerja ne znam odstraniti. Jebi ga

 

49511739647_208e001fdb_c.jpg

49516817757_f47a38550b_c.jpg

49516011328_9ea577840e_c.jpg

49511739287_a0c2e9f5dd_c.jpg

 

 

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Bil sm 2 leti nazaj pa sm res pocas pocas vse obhodu pr vsaki zivali se ustavu, na vrhu je bla se ena postanek hiska k so neki plakati ptic pa enga skadil, skoraj vse kar je blo za prebrat prebral pa sm bil mal dlje kot 2 ure, mogoce 3.

 

Edin pozabu sm si kupt eno plisasto zoo zival dol v stacuni na poti vn.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ma, mi smo drugače hodili vsaj 1x na leto (ko je bil pubec še mlajši). Ca. 2 leti nazaj sem bil pa nazadnje. Na najbolj vroč poletni dan, kar je bilo možno. Ampak je bilo kul. V omenjeni hiški za postanek smo imeli s familijo malico in jaz cigaret pavzo, pubec se je slikal pri vsaki živali, na koncu pa smo v trgovinici (čisto za hec) kupili še ogromnega plišastega volka, ki niti ni bil poceni. 

 

Drugače pa smo bili vrsto let tudi redni obiskovalci tistega mini zoo-ja oz. Kavbojske vasi (Zoo Land v Slovenskih konjicah). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

yo, imamo kakšnega pravnika tu, ki se malce spozna na ZIZ (izvršbe itd., postopki)? Lahko plačam terjatev  po izdaji obvestila o rubežu premičnin pred datumom izvršitve, pokličem izvršitelja in se dogovorim za gotovinsko plačilo, brez da mi šari po hiši? Hvaležen bi bil za pomoč, danes sem dobil obvestilo, pa seveda do ponedeljka ne delajo, rad pa bi imel čim prej informacije.

 

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka
jazbinec reče pred 16 minutami:

yo, imamo kakšnega pravnika tu, ki se malce spozna na ZIZ (izvršbe itd., postopki)? Lahko plačam terjatev  po izdaji obvestila o rubežu premičnin pred datumom izvršitve, pokličem izvršitelja in se dogovorim za gotovinsko plačilo, brez da mi šari po hiši? Hvaležen bi bil za pomoč, danes sem dobil obvestilo, pa seveda do ponedeljka ne delajo, rad pa bi imel čim prej informacije.


Nekaj let nazaj sem bil na istem. V bistvu se lahko dogovoriš o izplačilu terjatve in ti ne bo noben šaril. No, tako je vsaj tako je bilo v mojem primeru. Ampak ukrepaj čim prej!!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...