Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mccountryja sm 2 dni nazaj. 

 

 

Drgac sm bil v macu v zivljenju manjkrat kot sm narocu iz meka v zadnji zimi. Kr tko mal, k druzga kot big maca nism poznal. Se navelicas prehitro, also, mcwrap mi je bla najbrz najslabsa jed k jo majo, double chiz bacon possibly najboljsa. Mi je pa mccountry izpodrinil big maca - slednji ma tist vmesni kruhek cist za brezveze, pa slabs kolicino cebule. Tko da gang Mccountry .

Povezava do prispevka

McCountry. Pač vzameš 2 al 3. Mogoče bodo pa McCountry Grand dali v ponudbo, kaj te veš :)

 

edit: ja, krofki so mi tud kar kul. Čeprav nimam preveč rad sladkega. Trojanskih krofov recimo sploh ne maram, dejansko mi niso dobri. Pa neki domači, ko jih v familiji z veseljem pripravljajo. Bljak. Te amerikanske pa bom jedel brez problema. Bodisi MC bodisi tisti 5minut al kaj so že. Glavno, da ma luknjo. ;) 

krof.jpg.4a14113a9614c542139d4b65d22b2eaf.jpg

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@SovicaMhm, se strinjam okol teh grand variant. Ker v bistvu samo dodatni kos mesa fu***** not, omakice pa je načeloma potem premalo.
Tiste pite so pa tudi bile res tak tak, in perutničk itak premalo, da bi sploh okusil..  Imaš prav glede shake/sladoled. To bi sedlo zraven. Neko peticijo bo treba nardit :)


 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Objavi video, ko se boš naučil Vedno si sanjala njega.


Dobra ideja, hehehe. :) Trenutno sem sicer bolj v easy fazi Vangelisa (pač sax, Bladerunner varianta), ker je easy igrat in učinek res dober. Moram pa note in vse te zadeve konkretno obnovit, iz glave zdaj ne bi znal npr. niti My Way zaigrat (čeprav sem jo nekoč že znal dokaj dobro).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kakorkoli je situacija kompleksna, ne morem mimo dejstva da Izrael že dolgo časa sistematično krši mednarodno pravo. V tem konfliktu jih jaz žal ne vidim kot dobre dečke (pustimo tu ob strani posameznika, ampak glejmo njihovo postopanje kot mednarodni pravni subjekt).

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

To plus modeli furajo tak appartheid, da bi še Goebbels zafarbal zraven.

 

Ampak lej, glede na njihovo 2000 letno zgodovino jedenja dreka z lopato, in še posebno kaj se jim je zgodilo v 20. stoletju, od genocida do osamosvojitvene vojne do jom kippur vojne... Jih razumem. Ne podpiram, ampak razumem. Sami so, sredi oceana sovražnikov, in ne smejo pokazati 0,01% šibkosti.

 

Pač palestince bodo v 10-20 letih izrinili oz uspeli narediti židje-only izraelska ozemlja in to bo to. Ne bo lepo, ampak glede na vso zgodovino.. nej imajo.

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 10. 5. 2021 at 17:36:

Sam grand zna bit (upam da ne) slabsi - grand big mac mi je ful slabsi pa ne vem zakaj.

 

Pretty based

 

 

Boljs od zastonjskih pit pa shiranih perutnick je zihr. Upam da presaltajo na shake/sladoled poleti (kot gratis pri dostavi)

 

uf, men so pa od teh zastonjskih glih pite najboljš. A dobil sam 1x :(, ponavadi krof,  mam pa raje da nič, kot njihove perutničke

drgač pa najbolj BASED bi blo, če bi lahk v meniju izbral shake namest cocacole :D

 

AMF reče pred 11 urami:

c&c se grejo samo izraelci

 

Palestinci tud, sam da oni se gredo C&C Generals  (Global Liberation Army)

Povezava do prispevka

@Niblonian poglej čez okno v svojem stanovanju al pa naredi par metrov naokrog pa ti bo takoj jasno, zakaj jih "razumem". To je beseda, ki sem jo uporabil, prov poudaril sem to. Pa potem odpri še kako knjigo o preganjanju židov praktično odkar obstajajo, kako lep spis na temo kaj jim je delala inkvicizija / Cerkev vsakič ko je malo zagustilo oz ko se je kakšen veljak spomnil da ne bi vrnil posojila. Pa ko boš tam še malo preberi o začetkih Izraela kot moderne države, tam od 40ih do 70ih let. Pa mogoče še kakšen lep odstavek o OI v Münchnu.

 

Lepo je vrteti gobec in biti pameten na varnem v EU v veliki in močni državi, ki nima več niti hipotetičnih sovražnikov, s polno ritjo in garantirano prihodnostjo. Neki čist drugega je bit pa del 6-milijonskega naroda, ki ga faking celotno zgodovino hočejo iztrebiti vsi in ki so jih jebeno zaplinjevali v industrijskih obratih ko piščance še 70 let nazaj, ki ga je usklajeno napadlo enajst (11) držav še dobrih 40 let nazaj na njihov Božič. In ki ga obkroža jebena 1 milijarda muslimanov, od katerih te hoče 90% zrinit v morje, ostalih 10% bi te pa najprej nabrcalo v jajca in potem steralo v morje. 

 

Povezava do prispevka

Se strinjam z Galkotom, ni tezko razumeti razloge, zakaj delajo to kar delajo. Po drugi strani, treba je tudi razumeti tisti usklajeni napad glih tak. Prisli so na tujo zemljo, kaj so pa pricakovali. Pac zgodovina je precej komplicirana tu.

Tudi prvi židi, ki so že bili tam, in tisti ki so ne dolgo po tem tja prišli, verjetno niso imeli genocidnih namenov. Ampak s časom je vse skupaj šlo v kurac. Jaz razumem vse muslimanske države, ki so naseljevanje videle kot novo invazijo evrope. jebiga, oni so s tem imeli slabe izkušnje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...