Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Zelo malo je možnih napovedi prihodnosti - po mojem mnenju -, kjer bi volk ostal sit in na kozo ne bi padale bombe. Kot prvo bi se morala bolj vmešati Jordanija, vzpostaviti jordansko-palestinsko oblast in z meddržavno denarno pomočjo, tudi od Izraela, omogočiti Palestincem, ki ne želijo živeti v Izraelu, selitev in spodobno življenje v Jordaniji, kjer bi v ustavo zapisali tudi pomembnost Palestincev. Tistim Palestincem, ki želijo ostati v Izraelu (imajo tam službo, zemljo, družine) pa omogočit, da se vključijo v družbo, dobijo izraelsko državljanstvo in urejen status ustavno zaščitenega naroda znotraj druge države. Ampak to bi seveda zahtevalo ogromno odrekanja z vseh treh strani, čeprav bi zgodovinsko šlo pogojno skozi, gladko bi bila huda nevarnost terorističnih napadov še zelo dolgo, Izrael bi obdržal vlogo head bullyja, kar trajno za tisto območje ni dobro ... Skratka polno enih slabih stvari, sam definitivno boljše od alternative, za katero se bojim, da se bo zgodila. Pa ne, da navijam za kaj takega, kot sem opisal, sam žal nimam posebnega upanja, da bi se lahko razvila kakšna bolj pozitivna zgodba. 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 urama:

Enkrat se je en prijatu, native indijanc, pogovarjal z enim židom in začne žid jokat kolk miljonov so jih pobil... pol mu je pa ta odvrnil, da njihovih je bilo pa še en 10x tolk pobitih in se je (žid) sam pobral... ;) 
 

Pol cez 10 minut so kolega aretiral zarad antisemitizma in zanikanja holokavsta

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Itak, Jay, itak. Fora je, da dejansko ima Izrael še nek "imaginaren" bonus, da lahko grdo rečeno z muslimani ravnajo kot s ščurki-zajedalci (oziroma komerkoli že, ampak muslimani so v bistvu še najjača tarča, ker so itak že degradirani v marsikakih zahodnih očeh), pa neka konkretna blokada s strani Zahoda ne bo padla. Padel bo kak speech, neka semi soft obtožba, random leva stranka bo organizirala protest pred ambasado, ne bo pa nobena država kakorkoli aktivno začela blockat Izraela oziroma ne bodo neki masovni protesti po Evropi, tudi če jutri zravnajo pol Palestine. Žal je tako ... 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Kot sem ze reko, Izrael in Palestina v eni drzavi je nemogoče. Kdorkoli misli, da to lahko funkcionira, res nima blage veze o ničemer. Ali razdelit ali se pobit.

 

Jp. To je zelo žalostno, ampak res. Tko ljudje delujemo.

 

Pač predstavljajte si skupno državo, v kateri živijo do radikalizirani Srbi in radikalizirani Albanci, kok bi to delovalo. Pač ne bi, ni šans. Če bi bili obe strani enako močni, bi klali drug drugega v isti meri oz bi imeli državljansko vojno. Če bi bila ena stran močnejša, bi bolj klala, izvajala sistematično zatiranje in izpodrivala drugo - kar je točno to, kar se dogaja zadnja desetljetja v Izraelu. Pač basic human nature, ampak da se pač Izraelce bolj pusti pri miru / se jim to opravičuje zaradi njihove extra unikatne vloge v Zahodni zgodovini.

 

Sej je tudi tam folk dovolj pragmatičen in to ve, nič bat. Tudi so načrti, da se to naredi, sploh s strani Izraelcev - zlepa ali zgrda. Problem je samo v tem, da so si praočetje v Jahvetu to zamislili precej po svoje in ga konkretno po domače užgali čez podlago kar se mej tiče :D 

 

image.png.6eb07179a1d9a4b5da59167d18547cee.png

 

Ampak ja, v to se bo IMO šlo in to bo tudi edino funkcioniralo, je pa samo vprašanje, kako nabit žid bo pofukal palestince, ali bo tko lep in manekenski kot Brad Pitt ali bo uno 150 kg Kralj David pure rippage

 

Povezava do prispevka

Če bi bil zgornji prijazni stric na oblasti še 20 let:

 

Faza 1: aneksacija rodovitne palestinske zemlje okrog izraela, priznanje državljanstva samo Judom, Jeruzalem ostane mešano mesto s posebnim statusom, potrditev zgoraj narisanih mej Izraela

Faza 2: sistematično preganjanje in zatiranje arabcev v Jeruzalemu, postopna preobrazba Jeruzalema Judje-only mesto

Faza 3: dogovor s Savdijci o demontaži in umiku Al Akse iz Tempeljskega griča, ki se premakne nekam v Savdsko Arabijo

Faza 4: gradnja Tretjega templja (ob velikem negodovanju lastnih ultrakonverzvativcev) na Tempeljskem griču

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@Galko Sploh ne rabijo bit radikalizirani. Sej v Bosni recimo nimaš radikaliziranega folka, vsaj ne toliko kot prej, imaš pa zamere, ki nikoli ne zginejo. Vsakdanje provokacije, skorumpirane politike, ki zaradi lastne koristi pikajo kontra stran. No, pol en dan pride do vojne. Kar hočem povedat, manjši prepir lahko preide v vojno. Lahko velesile vsilijo mir, ampak tega miru nikoli ne bo.

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 12. 5. 2021 at 14:24:

Ti po moje še zajčka al pa piščanka nisi lastnoročno ubil, da o pujskih in kravah ne govorimo, kaj šele kakega živega resničnega človeškega sovražnika... 

 

Prav imaš, sovražim nasilje nad živali, tako da tega nikoli ne bi naredil. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Sam to mi je res smeh ne..

 

Folk se ima za neke hude ljubitelje zivali in pol je meso na hard..

 

Ravno sem igral RE8 in tam med vampirji, ki koljejo in jejo ljudi za gušt.... kao waa kako je to grozno, kako lahki, tipi nas jejo... ZA gušt!!!!

 

Menwhile in reality ljudje za gušt MASOVNO vzgajamo, mucimo in koljemk zivali za nas okusen BiG MaC ipd.. 

 

Al pa gledamo filme kako zlobni UFOti pridejo in nas hocejo zasuznit oz ne vem kaj, delat eksperimente na nas... grozno, kako so lahko tako zlobni? Kakooo?? A kaj delamo mi zivalim?? haha

 

In pol mi pridejo hudi AnimalJusticeWarriorsi, kaj bi oni naredil takim ljudem, ki mucijo zivali ipd ipd.. a med vikendom lagano pece oddojka al neki in se je doktor prava top 10 pravniki v slo

 

Svaka nam cast res.. prihodnost je svetla

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...