Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@tomazek: sva skoraj na istem. Z edino razliko, da ga speče moj stric in ga potem sama pojeva. Noben drug niti slišati noče o kakšnih zajcih ali kuncih na krožniku. :) 

@Dejch: ma niti ni tako redko. V bistvu ni to nekaj drago, pa v trgovinah se vedno dobi očiščen. Ne dolgo nazaj je bil 6 € praktično celi kunec. Samo začiniš in spečeš. Milina. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 8 minutami:

zajčja obara top. sam jz nočm neki ful zajca jest


Tak kot moj pubec, ampak za njega vem točno, kaj je razlog... Ker ima domačega kunca in se mu kao smili, da bi jedel njegove "sorodnike". :) 

Zdaj že razmišljam, da bi neke kure nabavil za na vrt, pa se bom potem smejal, ko noben iz familije ne bo več jedel piščančjega mesa. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Iskreno je kr uzitek gledat kako se Dacapo pocasi izobrazuje o zdravi prehrani. Tko pocasni progress ampak sej gre. Komi cakam da pride do tega da mu razlozimo kaj so vlaknine in zakaj bo njegov kakec mehkejsi ce bo mal vec semen pojedu. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

@DaCapo si resu tezavo z racunom?


Itak da rešujem vsak mesec. Vračam dolg oz. mi pač trgajo kolikor je zakonsko dovoljeno, da vzamejo. :) 
Ko bo konec te coronske zadeve si bom pa dal izplačati malo večje zneske za pretekle storitve in bo posledično več šlo v odpis dolga. V letu dni mi mora ratat, pa je kak je. 

Pa še na stran se trudim dajat za Kekitovo_Arcade_Konzolo(tm), ampak se vedno zavleče, ker pride nekaj vmes. Drugače bi lahko zdaj že dve naročil. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:


Itak da rešujem vsak mesec. Vračam dolg oz. mi pač trgajo kolikor je zakonsko dovoljeno, da vzamejo. :) 
Ko bo konec te coronske zadeve si bom pa dal izplačati malo večje zneske za pretekle storitve in bo posledično več šlo v odpis dolga. V letu dni mi mora ratat, pa je kak je. 

Pa še na stran se trudim dajat za Kekitovo_Arcade_Konzolo(tm), ampak se vedno zavleče, ker pride nekaj vmes. Drugače bi lahko zdaj že dve naročil. ;) 

Odpri racun na hrvaskem in si tam nakazi

Povezava do prispevka

Jaz kitajsko tretiram isto kot šnicel s pomfritom. Pač dobra hrana ko svinja, ampak noro nezdrava (vsaj to, kar večinoma dobiš v SLO restavracijah). Zato jo zdej, ko nisem več glih star 20, jem ob ful redkih priložnosti, mogoče 2x na leto.

 

Bi pa nažigal kitajske race / svinjino / piščanca vsaj 1x na teden, če bi bila bolj zdrava roba :D 

 

Se spomnim all-you-can-eat zlatih dni na študentske bone v tistih dveh restavracijah na Poljanski ulici (ena direktno ob cesti, druga pri novi Pravni fakulteti), fak kako je tisto pokalo :D 

- Zvrhana skodela vrele kislo-pekoče juhe, da si se poparil po prstih ko si nosil

- Par spomladanskih zavitkov da se naredi podlaga

- 1. zvrhan krožnik s combotom riža, riža z zelenjavo, sladko-kislega piščanca, svinjine s čebulo, piščanca z gobami in piščanca po sečuansko

- 2. zvrhan krožnik s combotom riža, riža z zelenjavo, sladko-kislega piščanca, svinjine s čebulo, piščanca z gobami in piščanca po sečuansko

- porcija pečenih banan za uspešen zaključek kosila

 

to je to, to je lajf

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

men nima smisla metat vse kitajske v isti koš kar se tiče zdravosti

maš jedi, kjer panirano ocvrto meso utopiš v gosti sladki omaki in ne daš zraven nobene zelenjave (to je res lvl dunajc s pomfrijem)

maš jedi, ki so pol pol zelenjava-meso, meso ni panirano in lahko skor vidiš skozi omako (še vedno ni zdrava hrana, sam par razredov boljš od prejšnje opcije)

 

pa maš nesramen rip-off k ga včasih naredim doma, ki je kup zelenjave, rezanci so polnozrnati, meso je pusto, olje se vidi samo od daleč, omako naredim iz vode, škroba in začimb, in si upam trdit da je kombinacija kr okusna, hranilna in nizkokalorična, sam je tud kar zelo različna hrana od kitajske na dostavo

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Sej kitajska tudi izven Slovenije ni lih ne vem kku zdrava (seveda odvisno od tipa jedi) :D

 

Je pa vsake tolko it res fajn, čeprav po pravici grem rajši u japonsko, tako da na Kitajcu verjetno nisem bil že 2+ leti

 

Pa itak mam doma wok, tku da dostikrat si pol doma z ženo narediva ksno kitajsko jed, kjer si lepo sam doziras začimbe in pride na koncu precej boljse/bolj zdravo

 

Sam kislo pekoče juhe ne mors naredit take kot v restavraciji, ker rabiš celega fuka sestavin

 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Jaz kitajsko tretiram isto kot šnicel s pomfritom. Pač dobra hrana ko svinja, ampak noro nezdrava (vsaj to, kar večinoma dobiš v SLO restavracijah). Zato jo zdej, ko nisem več glih star 20, jem ob ful redkih priložnosti, mogoče 2x na leto.

 

Bi pa nažigal kitajske race / svinjino / piščanca vsaj 1x na teden, če bi bila bolj zdrava roba :D 

 

Se spomnim all-you-can-eat zlatih dni na študentske bone v tistih dveh restavracijah na Poljanski ulici (ena direktno ob cesti, druga pri novi Pravni fakulteti), fak kako je tisto pokalo :D 

- Zvrhana skodela vrele kislo-pekoče juhe, da si se poparil po prstih ko si nosil

- Par spomladanskih zavitkov da se naredi podlaga

- 1. zvrhan krožnik s combotom riža, riža z zelenjavo, sladko-kislega piščanca, svinjine s čebulo, piščanca z gobami in piščanca po sečuansko

- 2. zvrhan krožnik s combotom riža, riža z zelenjavo, sladko-kislega piščanca, svinjine s čebulo, piščanca z gobami in piščanca po sečuansko

- porcija pečenih banan za uspešen zaključek kosila

 

to je to, to je lajf

All you can eat boni v kitajski ob novi pravni. :avadodo:

Ne me faking spominjat. Zaradi mastne hrane me je čisto vsakič po obedu bolel želodec. Kljub temu sem bil tam vsaj enkrat na teden lol. :avadodo:XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 minutami:

All you can eat boni v kitajski ob novi pravni. :avadodo:

Ne me faking spominjat. Zaradi mastne hrane me je čisto vsakič po obedu bolel želodec. Kljub temu sem bil tam vsaj enkrat na teden lol. :avadodo:XD

mislim da sem točno tam prvič ugotovila, da ne morem glih neomejene masti dat not pa mislit da bo v redu

Povezava do prispevka

  

ke_kit reče pred 1 uro:

All you can eat boni v kitajski ob novi pravni. :avadodo:

Ne me faking spominjat. Zaradi mastne hrane me je čisto vsakič po obedu bolel želodec. Kljub temu sem bil tam vsaj enkrat na teden lol. :avadodo:XD

 

o fak kako sem lahko pozabil na bolečine v želodcu in drisko po all you can eat kitajski :D:D Tako integralni del izkušnje kot pitje espressa na trgu Sv. Marka :D 

 

identična izkušnja kot pri tebi - čisto vsak teden z bolečinami v želodcu in konkretno posranimi gatami, čisto vsak naslednji teden še vedno na all you can eat kitajcu

 

fak to so res stvari ki ločujejo dečke od mož

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Jaz kitajsko tretiram isto kot šnicel s pomfritom. Pač dobra hrana ko svinja, ampak noro nezdrava (vsaj to, kar večinoma dobiš v SLO restavracijah). Zato jo zdej, ko nisem več glih star 20, jem ob ful redkih priložnosti, mogoče 2x na leto.

 

Bi pa nažigal kitajske race / svinjino / piščanca vsaj 1x na teden, če bi bila bolj zdrava roba :D 

 

Se spomnim all-you-can-eat zlatih dni na študentske bone v tistih dveh restavracijah na Poljanski ulici (ena direktno ob cesti, druga pri novi Pravni fakulteti), fak kako je tisto pokalo :D 

- Zvrhana skodela vrele kislo-pekoče juhe, da si se poparil po prstih ko si nosil

- Par spomladanskih zavitkov da se naredi podlaga

- 1. zvrhan krožnik s combotom riža, riža z zelenjavo, sladko-kislega piščanca, svinjine s čebulo, piščanca z gobami in piščanca po sečuansko

- 2. zvrhan krožnik s combotom riža, riža z zelenjavo, sladko-kislega piščanca, svinjine s čebulo, piščanca z gobami in piščanca po sečuansko

- porcija pečenih banan za uspešen zaključek kosila

 

to je to, to je lajf

Al pa za FE/FRIjom, ko je bla tud ena kitajska.

 

Top shit na bone, si se nakrku k sef.

 

Obvezno tiste ocvrte banane al pa on gorec sladoled (mal prej pogasis ogenj, da ostane se mal alkica)za zakljucek.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...