Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Jao @DaCapo pa ne no... Se ti res zdijo primerne ene debate in izrazi, obnašanje in odnosi... 


Meni je več kot kul. Pubec se bo pa že prilagodil. V štatrtu itak ne bo nič pisal. Ampak vsaj toliko, da bo prisoten. 
/in bo lahko objavil, da je fotra premagal v ping-pongu ;) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Meni je več kot kul. Pubec se bo pa že prilagodil. V štatrtu itak ne bo nič pisal. Ampak vsaj toliko, da bo prisoten. 
/in bo lahko objavil, da je fotra premagal v ping-pongu ;) 

 

Hmmm... ok. Samo ne pol rečt, da nisi bil opozorjen :D

 

Sicer pa dolgoročno dvomim, da mu bo zanimivo med nami starimi prdci tukaj. Verjetno se mu bomo zagabili prej kot v enem mesecu.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Hmmm... ok. Samo ne pol rečt, da nisi bil opozorjen :D

 

Sicer pa dolgoročno dvomim, da mu bo zanimivo med nami starimi prdci tukaj. Verjetno se mu bomo zagabili prej kot v enem mesecu.


Itak. Pa še neke ženske si tu ne more najdit. Ker to bi že bil počasi čas (p****, 15 je bil star!!!)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Itak. Pa še neke ženske si tu ne more najdit. Ker to bi že bil počasi čas (p****, 15 je bil star!!!)

 

Če se ne motim ima @lizz nečakinjo... al pa ziher kako frendico s hčerko staro nekje kot tvoj sin. Pol pa malega pelješ na izlet na gorenjsko in double date. Ti z Liziko, mali pa kaj mu bo pač zrihtala.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

also vlacenje 15letnega mulca, da bere kako ena random za sliko kurca tezi njegovmu fotru 

pa kako fotr svoje fotke tle objavlja, se mi zdi, da lahko rezultira a) da se mulcu se kej zagravza b) mulc rata kmetavzar in mu bo visek tedna nabijat se ga v Lager baru od cetrtka (mali petek) do sobote, ko je Spela na smeni, od nedelje do srede pa obujat spomine

 

v glavnem, mogoce boljs imet to loceno

Povezava do prispevka

@lizz: Lol, ampak s pubecom večinoma tega skupaj objavljava in bereva. Tako, da je že zdaj dokaj na tekočem z dogajanjem. 
Kdo pa misliš, da je prišel na idejo slikat "kurca" in ga potem objavit? :) 

 

Spoiler

Čeprav priznam, da je foter dosti bolj fukjen kot sin. ;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

@lizz: Lol, ampak s pubecom večinoma tega skupaj objavljava in bereva. Tako, da je že zdaj dokaj na tekočem z dogajanjem. 
Kdo pa misliš, da je prišel na idejo slikat "kurca" in ga potem objavit? :) 

 

  Skrij vsebine

Čeprav priznam, da je foter dosti bolj fukjen kot sin. ;) 

 

 

poslji ga v tujsko legijo al pa kej podobnega, tam bo imel precej lepso prihodnost kot pa na tem forumu

 

 

Povezava do prispevka

ne vem no, imo nas je blo dost še mlajših, k smo prišli na mn3

sam je blo tud povprečje precej nižje, pa ni blo naših staršev gor

 

moj zlobni del si ipak želi videt ta potencialen car crash :D

 

@DaCapo  drgač dost svinjsko tole tvoje o puncah, upam da mu v RL ne težiš

men je blo kr bad, k sta mi utrujala, a js pač sam nism bil uspešen, da bi mel kako (navznoter me pa trgalo od neuslišanih zatrapanosti)

 

fotr me itak še spraševal, če sem gay, da hodim s kolegom na sprehode v gozd

k sva hodla na bombe skune :), pa on pomoje en bolj straight ljudi, kar sem jih poznal

also ne glede na spolno usmerjenost ne bi mel kaj z njim :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

ne vem no, imo nas je blo dost še mlajših, k smo prišli na mn3

sam je blo tud povprečje precej nižje, pa ni blo naših staršev gor

Mislim, da je tukaj esencialen podatek "ni bilo naših staršev gor" 

 

Mislim, saj DaCapo je pomoje IRL dosti podoben Jocker ediciji, ampak IRL pomoje ni na vsako njegovo peto izjavo reply, da je cringe 

 

Skratka: MOČNO ODSVETUJEM

Povezava do prispevka

Če ne bo mel nicka Pubec bom žalosten

 

Drugače pa zaupam tok v mn3 skupnost da vem, da ga bomo lepo sprejeli, nenavsezadnje smo kr že v fotrovskih letih, če bo kdaj snel kakšen diss bo pa pač mel tršo kožo. Bolš ta forum kot comment section na rtv.slo :D 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...