Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ker vem, da vas je tukaj nekaj fanov Stephena Kinga, na Galarni je razprodaja prevodov

 

https://www.galarna.si/products.aspx?view=search#!search=stephen king

 

TV (Trda vezava) parih knjig zelo poceni (7-8 €)

 

Zgleda bodo pretekle pravice in bodo razprodali, pomoje bo šlo v par urah, tako da zagrabite :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 32 minutami:

Kot vsak proper pravi moški ne plešem.

 
@Ke_kit in @Slinch: hja, žalostna je ta današnja mladina. Opažam to vedno bolj. Kaj vam je nerodno, ali ne znate (saj ni neka umetnost, no)? Malo pred epidemijo sem recimo bil na enem avto-tuning shodu, polno opasnih rave komadov iz vsakega drugega stunanega prtljažnika, plesal pa ni noben. Jaz starec sem moral pokazati, kako se temu streže. :) 

Povezava do prispevka

Ma saj jaz ne govorim o nekem profesionalnem plesu in tečajih. Bolj v smislu o random glasbi, ki noge kar sama premika. Npr. Footloose je en tak evergreen plesni komad. Pač ritem in to... V bistvu je takih komadov itak ogromno. In tudi z random plesalko se da super odplesat, če vsaj malo "vodiš". ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
lizz reče pred 42 minutami:

things men do for fuck


To si ti misliš. Mogoče v rosno mladih letih v random diskoteki, to ne rečem. Drugače pa je ples neka višja sfera. Komot združuje generacije; seksipil, hormoni in tudi spolna usmerjenost gor al pa dol. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


To si ti misliš. Mogoče v rosno mladih letih v random diskoteki, to ne rečem. Drugače pa je ples neka višja sfera. Komot združuje generacije, seksipil, hormoni in tudi spolna usmerjenost gor al pa dol. ;) 

"obozujem" k mi en razlaga ocitne stvari

 

btw seksapil

 

in ne, nic ni narobe s plesom

in plesanjem

sploh ce se s soplesalcem ujameta

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

 @Ke_kit in @Slinch: hja, žalostna je ta današnja mladina. Opažam to vedno bolj. Kaj vam je nerodno, ali ne znate (saj ni neka umetnost, no)? Malo pred epidemijo sem recimo bil na enem avto-tuning shodu, polno opasnih rave komadov iz vsakega drugega stunanega prtljažnika, plesal pa ni noben. Jaz starec sem moral pokazati, kako se temu streže. :) 

Ma mladina kaj? Ma žalostno kaj? Pač ni mi do plesanja in nikoli se nisem učil. Ko sem na kaki fuknjeni žurki, kjer se zgoraj brez polivamo s štok kolo, pa valjda tam skačem kot opičnjak in to je to. Naj plešejo DaCapoti in ostali, ki jim je to v užitek. Več kot dovolj vas je.

Žalostno lol. :facepalm:

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Sm naredil zacetni tecaj disco foxa, toj to kar se je kle ponujal, pa da mi je bla glasba vsaj  mal vsec (nisem pa uzival v njej)


Kulsko. Katere komade pa ste imeli? Mislim glasbo...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...