Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pred 10 minutami, tomazek pravi:

Sicer na gnoju ne pišem (ne vem, če sem 5 postov v celi karieri) in redko tudi kaj preberem. Mogoče, če vidim med novostmi kako zanimivo temo. Ampak zakaj je res za tja potrebno 200 postov? Kaj je samo za elito, ki dobro sodeluje v ostalih delih foruma? Čudi me, ker večine uporabnikov od tam ponavadi ne vidim v nobenih drugih temah, kot samo na gnoju.

In pa vidim, da je tam tudi že kar precej prispevkov. Kje so uspeli dobiti 200 postov, al imajo najboljši gnojarji privilegij?

Po moje imajo donatorji avtomatičen dostop. Drugače imaš čisto spodaj desno na prvi strani foruma gumb, kjer se lahko naročiš na gnoj (1EUR na mesec) :avadodo:

Povezava do prispevka
Pred 2 minutama, ke_kit pravi:

Po moje imajo donatorji avtomatičen dostop. Drugače imaš čisto spodaj desno na prvi strani foruma gumb, kjer se lahko naročiš na gnoj (1EUR na mesec) :avadodo:

Sem doniral, ampak nem nič nikomur pisal naj mi odpre, ker mi ni pomembno. Samo zanimalo me je na kak način to deluje. Pa zaradi gnoja ziher ne bom plačeval neke naročnine, pa tudi če bi bila rabljen žvičlni gumi na mesec 😄

To spodaj pa sem enkrat že predlagal tudi jaz. Vsi isto plačajo, pa potem vsi vse iste pravice.

Pravkar, ke_kit pravi:

Jaz bi naredu, da je naročnina na splšno edina opcija haha XD

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Pred 1 minuto, amnesia pravi:

@tomazek ker bodo registracije odprte za javnost in je bilo tukaj ene par psihopatov, ki so si po fasanju banov delali nove accounte in spamali poste, samo da so prisli na gnoj (ker jim je gnoj glavni razlog za obstoj)

Aha ok. Nisem mel pojma, pa sem dosti krat prebral, da je potrebno 200 postov za gnoj. Ampak nikoli do danes nisem vprašal zakaj, ko sem slučajno želel pogledati o čem pa teče debata tam zdaj.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Pred 1 minuto, tomazek pravi:

Fak te velike slike in YouTube linki. Upam, da to popravijo na neko normalno velikost. Mi butne v glavo, da se mi zvrti, ko gledam 32" na 25-30 cm razdalje.

Slike lahko editaš. Ctrl+right click na sliko. Tele YT diaprojekcije pa so res krneki ja haha

Povezava do prispevka
Pred 3 minutami, LTC pravi:

saj so minuski lmao

Ajaaaa. Sem si preko adblocka odstranu clutter (med drugim minuse) pri prejšnjem konzolcu in zgleda je ostalo tudi tukaj. Nice.

 

EDIT: Ni direktnih minuskov. Vsaj jaz ne najdem. Imam samo različne reactione. A si to mislu?

Povezava do prispevka
Pred 11 minutami, amnesia pravi:

@tomazek ker bodo registracije odprte za javnost in je bilo tukaj ene par psihopatov, ki so si po fasanju banov delali nove accounte in spamali poste, samo da so prisli na gnoj (ker jim je gnoj glavni razlog za obstoj)

 

Pred 2 minutama, amnesia pravi:

lahko mu uspe uletet na gnoj, samo kaj, ko ne zna bit normalen in se ga bana po pol ure

torej ne rabmo 200 limita ker se ga takoj pošteka ?

Povezava do prispevka
Pred 3 minutami, LTC pravi:

ce kliknes mas zalostno pa nekul ki sta funkcionalno minusa in haha ter hvala ki sta plusa

 

pa default vsecno je se en plusek

aja pa "nicjasno" je nevtralen react

Sem zdej malo potestiral. Samo nekul vpliva na sloves kot minus. Žalostno je nevtralen.

Povezava do prispevka

Saj vem, da smo v Gostilni (ki pa vseeno in nikakor ni Gnoj in predvsem ni nabiranje postov), ampak vas vseeno naprošam, da debate o funkcionalnosti / nefunkcionalnosti foruma nadaljujemo v tej izbi:


Še bolj pa to velja za "preizkušanje" forumskih tehnikalij, to lahko komot gre v neko ekstra Test-temo na Gnoju (če kdo pač res rabi).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Pred 3 minutami, DaCapo pravi:

Saj vem, da smo v Gostilni (ki pa vseeno ni Gnoj in predvsem ni nabiranje postov), ampak vas vseeno naprošam, da debate o funkcionalnosti / nefunkcionalnosti foruma nadaljujemo v tej izbi:
[meta] FORUM - komentarji, težave

Sem iskal, pa nisem našel.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...