Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Play reče pred 2 minutama:

aja pa modela pohvali, če je dobr serviser, bo zmer imel zase dost keša, pohval mi ga!!

 

eni nimamo časa 1h servisirat neki če imam 400 koznol in ti menjam takoj, pač eni ne doajemo da 1h 30e je kaj? , ajde 5min pa 700e je neki...žou taki časi

 

PS2 je popravil v 15 minutah. Senzor ob power buttonu je bil zanič. Samo zamenjal je ta del, ker je vedel kaj je narobe, ko je zagnal zadevo.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Pravkar:

 

Niso zamere, samo povem, da je res, da včasih napišeš, da nekaj imaš, a nimaš. To ni zamera. Stranke na ta način komuniciramo med sabo. Povemo slabe in dobre lastnosti firme.

sm ti reku in za vse enako, ne da s emi zgubljat casa  po par ur, raje menjam vse konzole uredim takoj, dam garancijo, vcasih res 1h dela zajebem cel dan, lej jst delam 4h na dan....v trg, ostalo igram ali prek tel delam, pač igram vecina zandje čase za sponzorski keš in mi do prodaje ali servisov dolgih za par ur niti ni, nism jst 18let str, ni volje, pač u izi....če me boš pa na fbju klikal ti bom pa vse javil, če s epa komu da sprejet 500gsm tel v 4h pa veselo na delo pomagat, se ne branim...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

A lahko na kak poast odgovoris z zvocnim posnetkom, da vidm, ce isto prizadeto govoris kot pises😊

031-434-225 Damjan, ni hot line, pokliče pa lahk bi dal za kofe če si že mal brezobrazen, aja za tale forum bom pa jst pisal slovnicno, če je 90% folka , ne bom zalu ljudi no....lol 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

@Playimamo vikend na dolenjskem, še naprej od mokronoga proti škocjanu, ampak vseeno hvala :D sej je ful lepo in vse, sam ful je odročno (sred šume) pa nič ni za počet... Je pa res da nimamo ne trt ne ribnika, heh. Samo hardcore gozd do kamor ti seže oko

 

sej če ti ne bi bil tak jebiveter bi lahko verjetno tudi s tvojim vikendom kar služil če maš res tko lepo, sam kurc ko se ti ne bo dal ukvarjat s turisti in rezervacijami :D Oz bo kdo prišel iz Londona, pol bo pa gledal 6 ur v zaprta lesena vrata z napisom Pridem takoj oberam gorzdje

kva ni ganja raste pa igraš v eno? 

 

ne zdje bom ribnik v glampik spremenu, sm da ves 12 x hiška ena vrze 40e, pa racunej, vecji zid bom k hrvati...

 

Glamping ponudba po Sloveniji - Izlet na dlani

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka

drgač pa če hočte mojo slovnico spoznat, sje vem da ne, vseen vabljeni da en meet jokerasi nardite pr men, da se osebno spoznamo, da kako rečemo, spijemo, kako baklavo pokadimo, pa še se najde en kp reči, tku da ne boste kak keš zapravljaj za odfuk piknik vabljeni, sm javte kdaj...lahk jst cevape pečm!

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=1221409548308721&set=a.456424208140596

 

tkule tu zgleda 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Hudo boysi, plac za meet plus grillmeistra mamo

pa reč da sm slab človk...pa resno milsim, boli mene kdo mene jebe, Murkota poznate, vrjemte da sm ene 600x bolj trdn k una bud..., tku da...je za manj ta vaša energija do pravociranja, če vodim lahk skupino prek 100 igralcev, je treba vedt , da neki je na tem, glede moje slovnicne okvare, oz lenobe...

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Pismo Play, zakaj ne prideš večkrat na forum, takoj se mamo jače, ko uletiš :) 

delo je blo, zdej 90% folka kuri bone, subvencije....oz pač dela si svinarijo za konc avgusta, pač vojaki morjo it na morje a ne, pol bo bo spet akcija....u izi pač

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

ne razumem zakaj bi dal svoj PS4pro in plačal 399 za PS5

če lahko prodam PS4Pro in kupim v štacuni PS5 za 399?

@Play tole me zanima

preveri sprva ceno ps5 in 3letna garancija, vecina nanese 550e ali vec, zaloge so in ne?, zdej pa racunaj če se nov pro dobi za 289e, sam jih dobim še nekaj ceneje, rablejne dajem od 200e dalje plus vsaj 10m garancije, kaksne so cene zadaj...

 

pač ps4 pro pa ja, sam prodaš za čim vec, sm vesel in ponosen nate, pravim pa v1 se dobi 150e max v2 veliko po 170e kos, konzol je trenutno res ogromno, zdej če pa jst enakega proja prodam za 250e do 350e ga pač prodam, ne vidim tle pojnta zakaj ga ne bi...in posledično imam na konzoli ps5 vec, kot če jo prodam, zakaj jih ne prodajam?

 

 

pa kličite vrle naše uvoznike, kaj se grejo? vprašajte se še zakaj lahk jaz v BB dobim 50 plus konzol, Vi ali končna stranka niti ene, in zakaj bb ne daje racuna na sp doo, pač trenutno živimo v takem nategu kar se tiče velikih hiš in dist, da je mene sram da to delam, nočem pa te podatke javno objavit, ker me bodo glih zakopal, vse rinev kaj velke hiše trg centi bodo preziveli, na nas majhne , ma enostavno se jim jebe, pač k enx uvoznik ni sposoben uredit 10 konzol v letu dni, sam pa lahk dobim 20 konzol ensotavno na dan, vemo kaj se dela....

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 minutami:

pa kličite vrle naše uvoznike, kaj se grejo? vprašajte se še zakaj lahk jaz v BB dobim 50 plus konzol, Vi ali končna stranka niti ene, in zakaj bb ne daje racuna na sp doo, pač trenutno živimo v takem nategu kar se tiče velikih hiš in dist, da je mene sram da to delam, nočem pa te podatke javno objavit, ker me bodo glih zakopal, vse rinev kaj velke hiše trg centi bodo preziveli, na nas majhne , ma enostavno se jim jebe, pač k enx uvoznik ni sposoben uredit 10 konzol v letu dni, sam pa lahk dobim 20 konzol ensotavno na dan, vemo kaj se dela....

original.jpg

Povezava do prispevka
Play reče pred 9 minutami:

preveri sprva ceno ps5 in 3letna garancija, vecina nanese 550e ali vec, zaloge so in ne?, zdej pa racunaj če se nov pro dobi za 289e, sam jih dobim še nekaj ceneje, rablejne dajem od 200e dalje plus vsaj 10m garancije, kaksne so cene zadaj...

 

pač ps4 pro pa ja, sam prodaš za čim vec, sm vesel in ponosen nate, pravim pa v1 se dobi 150e max v2 veliko po 170e kos, konzol je trenutno res ogromno, zdej če pa jst enakega proja prodam za 250e do 350e ga pač prodam, ne vidim tle pojnta zakaj ga ne bi...in posledično imam na konzoli ps5 vec, kot če jo prodam, zakaj jih ne prodajam?

 

 

pa kličite vrle naše uvoznike, kaj se grejo? vprašajte se še zakaj lahk jaz v BB dobim 50 plus konzol, Vi ali končna stranka niti ene, in zakaj bb ne daje racuna na sp doo, pač trenutno živimo v takem nategu kar se tiče velikih hiš in dist, da je mene sram da to delam, nočem pa te podatke javno objavit, ker me bodo glih zakopal, vse rinev kaj velke hiše trg centi bodo preziveli, na nas majhne , ma enostavno se jim jebe, pač k enx uvoznik ni sposoben uredit 10 konzol v letu dni, sam pa lahk dobim 20 konzol ensotavno na dan, vemo kaj se dela....

Realno sploh ne vidim odgovora na moje vprašanje oz. Vsaj ne takega, ki bi naredil smisel iz moje strani.

 Ps4pro konzola, ki se jo na bolhi prodaja po 200eur in/ali več... je ista vrednost kot troletna garancija (50eur)? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...