Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 54 minutami:

Takšno obnašanje kot ga opisuješ ni razlika med basket vs. fuzbal ampak je bolj cigoti vs. civili :rofl:

Nima kle vrsta športa nobene veze  :D

Drgač sem enkrat bil zapisnikar na enem street ball turnirju, ki ga je frend organiziral, dosti lokalna zadeva v Prlekiji

 

Po mislim da prvi tekmi sem dobival prve grožnje s smrtjo, ker sem za 1 sekundo narobe obrnil list z rezultatom 

 

Tako da bolj kot basket vs. fuzbal in cigoti vs. civili gre za to, da je med športom zelo napeto vzdušje :D 

Povezava do prispevka

jaz sem prejšnji mesec odkril azijsko cvrtje in sem v sedmih nebesih (in že konkretno zavaljen)

 

najprej nek dim sum al neki podobno poganskega, kot nekakšen ocvrt žlikrof s svinjino in sladko-kislo omako zraven za pomakat - za popizdit dobr

 

potem pa še nova vrsta japonskega sušila. Uno ko misliš da je sušil vedno samo sweet raw fish in malo riža in surova alga na tiču, da je vedno neki pure picture of health obrok... potem pa sprobaš verzijo, ki je posuta z nečim ocvrtim / potenstanim (ocvrta čebula?) in premazana z neko kremasto sladko-kislo omako in se ti zmeša ker je še 30x boljše kot navaden raw sushil

 

fuck kok mi je dobr

 

FUCK

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

najprej nek dim sum al neki podobno poganskega, kot nekakšen ocvrt žlikrof s svinjino


Big Panda v MB ima nekaj malega Dim Sum(a) v ponudbi. Si imel v mislih kaj podobnega?
dimsum.jpg.5f7dba39c603c8b3426692d1e07353a5.jpg

Dim Sum je drugače splošno ime za manjše prigrizke.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 39 minutami:


Big Panda v MB ima nekaj malega Dim Sum(a) v ponudbi. Si imel v mislih kaj podobnega?


Dim Sum je drugače splošno ime za manjše prigrizke.

kak ti je big panda drugač? sem bil 2x in razočaran; zlata srna je bila boljš pri mongolski pečeni govedini .... tud tofu chopsui je ful brezokusen

Povezava do prispevka

Big Pando sem naročil zgolj 2 x in bil še kar zadovoljen:
bp1.jpg.3ec18f169d6c6ec0b96000d96e70c03f.jpg  

 

bp2.jpg.5398e6abca7dc608d9bf6b2e94907aef.jpg

 

Se pa strinjam, da je okus manj izrazit, kot npr. pri Zlati srni. To sem predvsem opazil pri pečenih rezancih, kjer sem dejansko dodal še zvrhano žlico ostrigine omake.

No, načeloma (povprečno gledano) itak največ naročam pri Zlati srni. Je pa tudi res, da je vse zelo podobno (po okusu), če primerjam z Zlato zvezdo, Kitajsko palačo ... 

Npr. eno zadnjih naročil iz Srne :
srna1.jpg.1f8eed6de39265560760a71e85368b8c.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 minuto:

vietnamsko tud ješ kaj? ngon ali dobro jutro? :D


To se že od otvoritve restavracij spravljam, pa mi še ni uspelo. :) Bojda je zelo OK, ali? Moram res čimprej poskusit.
Problem je, ker moj DaPubec nekako ne mara azijske hrane. No, enkrat je iz kitajske jedel riž z rakci pa mu je bilo OK in enkrat juho s plavutjo morskega psa (dokaj OK). :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...