Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ĆAMIR reče pred 2 minutama:

Ma ne vem, dve temi imaš - tlou 2 in tlou 2 s spoilerji - ti pa pišeš v tretjo. Saj je Gostilna res freestyle izba, sam brezveze še eno vejo dialoga odpirat

Samo prasal sem sori ej, kaj pa naj o lizzini riti in dacapovem kurcu debatiram 

Povezava do prispevka

Pri RDR2 se sploh splača kaj vlagat v crafting ali pa leather works za kamp? Npr za vecjo torbo. Po koncu 2. poglavja nisem skor nikol zafilal torbe, niti nisem rabil ful stvari zraven nosit, ker v nobenem spopadu nisem prisel niti blizu smrti, da bi rabil ne vem koliko napitkov ali zdravil ... 

Povezava do prispevka

Pubeci, eno fprasanje - kako si naj spremenim lokacijo za MS Store? Rad bi ubavu ta game pass, ker se mi zdi noro dober deal, sam mi Xbox app ne dovoli skoz transakcijo, ker se Paypal pa lokacija, ki sem jo sfejkal, ne ujemata. En mi je govoru, da se mu je ratalo povezat na svabski al VGlandovski MS Store in da mu je na ta nacin ratalo izvrsit nakup. Dali ovo istina?

 

EDIT: Uspelo iz svabskega MS Stora s fejk naslovom iz Svabije, yay

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...