Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Ja, saj slanino, ko je pečena jaz tudi odstranim s ponve in potem strem jajca not. Drugače se jajca full težko dobro zapečejo in da rumenjak ostane tekoč, če je spodaj kaka podlaga.

nauc se temperaturo regulirat pa ne bos mel teh tezav

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 58 minutami:

 

Je Marjetka RIP? Zdaj pa mam jaz eno v spalnici in jo čakam s sprejom. Kurba, ko sem ležal je skakala po TV zdaj sem šel po sprej in čakam pa je ni. Ampak ta je neka vlka. Ziher nem zaspal dokler je ne dobim.


Marjetka je 100% RIP,  ker sem danes imel ves dan konćno res blažen mir. Juuuuhu!
Ampak tiste večje so bolj načeloma bolj enostavne in manj pametne, moja je bila pa majhna in neslišna in pojavila se je zgolj na vsake toliko. Eni taki večji samo odpreš okno, pa bo takoj odletela ven, ali pa jo tresneš z random revijo... dočim pri oni moji Marjetki pa ni blo te šanse, še Pips direkt med oke je preživela. Res sem imel srečo. (kot sem že omenil: sedla je na podboj vrat, mahnil sem proti njej in je odletela na hodnik, nato sem hitro zaprl vrata, da se ne bi vrnila v sobo, sedla je na belo opleskan zid (ker na hodniku je vse v belem) in potem sem jo lepo mahnil z mokro brisačo, ki sem jo imel itak že non stop pripravljeno, padla na tla, pobral in vrgel v WC ter 2x potegnil vodo). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Marjetka je 100% RIP,  ker sem danes imel ves dan konćno res blažen mir. Juuuuhu!

 

Čestitke :D

 

Jaz sem zgleda tudi rešil. Ko sem ugasnil luč, je spet prišla na ekran... 5 minutk je v sobi dišalo po neki limoni od spreja, sedaj pa ni več muhe ne vonja :) Malo jo je še metalo po luftu pred ekranom gor in dol, sedaj pa vlada spokoj.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Čestitke :D

 

Jaz sem zgleda tudi rešil. Ko sem ugasnil luč, je spet prišla na ekran... 5 minutk je v sobi dišalo po neki limoni od spreja, sedaj pa ni več muhe ne vonja :) Malo jo je še metalo po luftu pred ekranom gor in dol, sedaj pa vlada spokoj.

 Dokler je fizično ne pobereš in "pokoplješ" nikoli ne boš vedel, če se hudič ne bo še vrnil. ;) 

Pa ti si imel vsaj to "srečo", da je sedla na ekran. Moja je v sobi hvatala samo krivine, beri: sedala na črne površine (ki jih imam več kot preveč). Če je ne bi na belem hodniku dobil, bi jo verjetno imel še danes. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Svojčas, predvsem v mladosti, sem imel res strah pred pajki. Dobesedno tista klinična arahnofobija. Pa sem dal to skozi in ozdravel (brez psihiatrov, zgolj neko čudno naklučje je bilo, o tem kdaj drugič :).  Zdaj so pajki že vrsto let moji najboljši prijatelji in zavezniki.  

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 urami:

Svojčas, predvsem v mladosti, sem imel res strah pred pajki. Dobesedno tista klinična arahnofobija. Pa sem dal to skozi in ozdravel (brez psihiatrov, zgolj neko čudno naklučje je bilo, o tem kdaj drugič :).  Zdaj so pajki že vrsto let moji najboljši prijatelji in zavezniki.  

Never forget SpiderBro. - Imgur

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Dokler je v akciji si naročiš 4-5 porcij vnaprej in daš v zamrzovalnik... pol pa, ko pride lakota, samo v mikrovalovko vržeš.


Si prepričan? Ker ne vem, če bi bili pogreti lignji potem tudi tako dobri! Mogoče bi šlo, če bi jih res na hitro nekak zamrznil, recimo s tekočim dušikom . Kaj pa vem :) 

Povezava do prispevka

Včeraj čakamo na pumpi na Celovški, en iz GO je bil počasen kot polž, račun iz avtomata je gledal ko, da ga prvič vidi... žena za volanom, pogleda proti men... in samo fffffffff... pogledam skozi okno in še jaz ffffffff... avto, v rikverc proti men... fuck, nič nisem mogel WTF... in se zaleti v nas!!!

Grem ven razpizden, da ne vem odtgam glavo vozniku al neki... nobenga v avtu!!!! PRAZNO! Se začnem dret po pumpi: "ČIGAV AVTO JE TO!" folk gleda vsi skomigajo z rameni... fffffffff... pogledam avto, brez tablice, zraven je Avtotehna, letim tja, žena kliče policijo, naletim tam na enga, nima pojma, ni njihov, prideta ven še en model in ena bejba...

Ja njen fucking avto je, pozabla ročno, v leru in je ravno tolk klanca, da se je ene 15m sam zapeljal direk v nas!!! PIzda, fuck, kurc, jebo da te jebo... pač razbita vrata, polcaj prav zakaj smo klical, če ni noben poškodovan? Ja če ni blo nikjer lasnika, so naredil zapisnik, moja je morala pihat, uni ni blo treba, ker ni bila v avtu, no sej pol smo vse zrihtal pa papirje, pa takoj cenitev na zavarovalnici... tko dve uri sta šli, pa ene tri dni bomo brez avta, da zrihtajo.

Sam un filing k ne morš nič narest, verjet, da se to dogaja, sam gledaš kako gre v tebe bam, aja njej se pa itak ni nič poznal na avtu, ker pač odbijač VS. vrata.

712142390_20210804_155013(Medium).thumb.JPG.c1ab6266b562dd17f7adb9e5ab47d8a7.JPG

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...