Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

4Stringed reče pred 1 minuto:

Na neko jagodo, tecnoba tecna

Svet se spreminja na bolje, ker se dejansko neki dela PROTI sistematičnemu rasizmu, vi, ki na vas to niti približno ne vpliva na kakršenkoli slab način, pa malo manjka, da se vam ne podre svet in morate utrujat z nekim sakrazmom.

Pa dobro no, če bi vsaj bil nek smešen črni humor, bi še razumel, sam zdej je Lizz ponovila isto stvar že ene tretjič. Ja dej, smo razumeli, ful ste edgy in to. :rolleyes:

Povezava do prispevka

Đizs stari, kdo se ti je posral v kosmice zjutri?

 

For the record, js sm prvic vidu, kar je lizz napisala, to da ti gres v svoji maniri gnjavit folku, je cist tvoj problem, boli mene kurac, ce ti utrujam z nekim sarkazmom, lol, spizdi na slotech zarad mene

 

Al pa vsaj mal seksaj zjutri, da ne bos tolk zatezen se pred kosilom

Povezava do prispevka

Ne sine, js tole temo ofnem mogoce enkrat na tri dni

Pa da napisano ne leti name je mal tezko rect, a? Mislim, enmal sem polopismen, tak da me prosim popravi, ce se motim

 

Navedek

Svet se spreminja na bolje, ker se dejansko neki dela PROTI sistematičnemu rasizmu, vi, ki na vas to niti približno ne vpliva na kakršenkoli slab način, pa malo manjka, da se vam ne podre svet in morate utrujat z nekim sakrazmom.

Ni glih, da si odgovarjal komurkoli drugemu kot pa meni, ane? Zato ti govorim, da mi ne lepi na celo istih nalepk, kot jih lepis ostalemu folku tule gor (in ja, se predobro mi je jasno, da znas bit dosadan ko driska, ampak me popolnoma boli kurac za to)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 6 minutami:

Ne sine, js tole temo ofnem mogoce enkrat na tri dni

Pa da napisano ne leti name je mal tezko rect, a? Mislim, enmal sem polopismen, tak da me prosim popravi, ce se motim

 

Ni glih, da si odgovarjal komurkoli drugemu kot pa meni, ane? Zato ti govorim, da mi ne lepi na celo istih nalepk, kot jih lepis ostalemu folku tule gor (in ja, se predobro mi je jasno, da znas bit dosadan ko driska, ampak me popolnoma boli kurac za to)

Vidim, da imaš rad sarkazem. Zdej mi je jasno čemu si tako veselo zahakljal za un post.

 

Moj post je bil namenjen predvsem Lizz, zraven pa še ostalim, ki supportajo te bedne sarkastične forice. Pač, moj point je, da ker ni smešno, takim izjavam ostane samo edgy "fight the SJW system" podton.

 

Sicer pa sem povedal že v prvem postu kar me je tiščalo; ne da se mi več poslušat tega političnega sranja v skoraj vsaki temi v izbi namenjeni faking igricam.

 

4Stringed reče pred 6 minutami:

ampak me popolnoma boli kurac za to

Vidim ja. :rofl:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 8 minutami:

Men je najboljš, da folk v življenju ni uporabil besede niggardly

 

A zdaj je postala esencialna, ne moreš več angleško govorit, ne da bi niggardly uporabljal 

js sem zdele izvedela za njen obstoj in morm priznat da mi je kr carska beseda

sploh un prvi primer na wikipedii k jo je nekdo uporabil z buđetom, ne vem zakaj sem res mi paše zraven

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Vidim, da imaš rad sarkazem. Zdej mi je jasno čemu si tako veselo zahakljal za un post.

 

Moj post je bil namenjen predvsem Lizz, zraven pa še ostalim, ki supportajo te bedne sarkastične forice. Pač, moj point je, da ker ni smešno, takim izjavam ostane samo edgy "fight the SJW system" podton.

 

Sicer pa sem povedal že v prvem postu kar me je tiščalo. Ne da se mi več poslušat tega političnega sranja.

 

Vidim ja. :rofl:

zajebavanje iz predsodkov oz. po tvoje sarkazem,bo resilo vec problemov kot diskreditacija uveljavljene terminologije po principu "just because". poglej samo primer posiljenega poslovenjevanja vsake tujke - ce javna obcila ne bi zacela uporabljati besede 'zgoscenka", je ziv bog ne bi bil uporabljal (razen Febota, pa se to zavoljo diverzitete besedila) ; medtem ko mekcina in trdina bosta najverjetneje ostali softver in hardver. 

o ljubljanskouniverzitetni spakedranscinin pa ne bi izgubljala besed.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Vidim, da imaš rad sarkazem. Zdej mi je jasno čemu si tako veselo zahakljal za un post.

 

Moj post je bil namenjen predvsem Lizz, zraven pa še ostalim, ki supportajo te bedne sarkastične forice. Pač, moj point je, da ker ni smešno, takim izjavam ostane samo edgy "fight the SJW system" podton.

 

Sicer pa sem povedal že v prvem postu kar me je tiščalo; ne da se mi več poslušat tega političnega sranja v skoraj vsaki temi v izbi namenjeni faking igricam.

 

Vidim ja. :rofl:

Sine, sigurno da mam rad sarkazem. 10 points to that

 

In se enkrat - dol mi visi do Tokija za stvari, ki tebi niso smesne, majo edgy podton in za politicno sranje v skoraj vsaki temi namenjeni faking igricam. Mene to ne moti, ce moti tebe, je to tvoj problem, js bom pisal tisto, kar bo meni sedlo pisat. Nisi ti tule nek moralni kompas, ki bi mogu tezit folku, kake stvari naj pisejo :) Pa tut je dejstvo, da si zjamrana pickica, tbh

Povezava do prispevka
lizz reče pred 1 minuto:

zajebavanje iz predsodkov oz. po tvoje sarkazem,bo resilo vec problemov kot diskreditacija uveljavljene terminologije po principu "just because". poglej samo primer posiljenega poslovenjevanja vsake tujke - ce javna obcila ne bi zacela uporabljati besede 'zgoscenka", je ziv bog ne bi bil uporabljal (razen Febota, pa se to zavoljo diverzitete besedila) ; medtem ko mekcina in trdina bosta najverjetneje ostali softver in hardver. 

o ljubljanskouniverzitetni spakedranscinin pa ne bi izgubljala besed.

 

se vidi, da nisi bla glih redna bralka Jockerja

kakšna zgoščenka neki

(NA)TLAČENKA

Povezava do prispevka
lizz reče pred 2 minutama:

zajebavanje iz predsodkov oz. po tvoje sarkazem,bo resilo vec problemov kot diskreditacija uveljavljene terminologije po principu "just because". poglej samo primer posiljenega poslovenjevanja vsake tujke - ce javna obcila ne bi zacela uporabljati besede 'zgoscenka", je ziv bog ne bi bil uporabljal (razen Febota, pa se to zavoljo diverzitete besedila) ; medtem ko mekcina in trdina bosta najverjetneje ostali softver in hardver. 

o ljubljanskouniverzitetni spakedranscinin pa ne bi izgubljala besed.

Vse lepo in prav in se do neke mere strinjam (ampak zgolj, ker mi večina teh besed ni po okusu). Men gre samo na kurac ta politična klima, ki se je naredila v tej (in drugih) temah. :\

4Stringed reče pred 1 minuto:

Sine, sigurno da mam rad sarkazem. 10 points to that

 

In se enkrat - dol mi visi do Tokija za stvari, ki tebi niso smesne, majo edgy podton in za politicno sranje v skoraj vsaki temi namenjeni faking igricam. Mene to ne moti, ce moti tebe, je to tvoj problem, js bom pisal tisto, kar bo meni sedlo pisat. Nisi ti tule nek moralni kompas, ki bi mogu tezit folku, kake stvari naj pisejo :) Pa tut je dejstvo, da si zjamrana pickica, tbh

Ma napisal si že ene 3, 4 poste o tem kako te boli kurac. Sem dojel že prvič.

Povezava do prispevka
lizz reče pred 3 minutami:

poglej samo primer posiljenega poslovenjevanja vsake tujke - ce javna obcila ne bi zacela uporabljati besede 'zgoscenka", je ziv bog ne bi bil uporabljal (razen Febota, pa se to zavoljo diverzitete besedila) ; medtem ko mekcina in trdina bosta najverjetneje ostali softver in hardver. 

o ljubljanskouniverzitetni spakedranscinin pa ne bi izgubljala besed.

Tole pa nimaš prav. Ja, imaš skupine puristov, samo so gladko zignorirane. V Sloveniji se sicer na dobesedno vsak način izigrava zakone o javni rabi slovenščine, tudi javna občila 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

 

se vidi, da nisi bla glih redna bralka Jockerja

kakšna zgoščenka neki

(NA)TLAČENKA

Js sm zanc potegnu iz predala sledece natlacenke

 

2/2010

4/2010

10/2009 (John Rambo je gor :mafija: )

in prehistoricno iz oktobra 2007 :D

 

https://imgur.com/a/UxhaZGt

 

Ako gdo zeli, kak zbiratelj starih Jokerjev/natlacenk - podarim :) Delajo vsi devedeji, moj DVD player jih je normalno prepoznal

 

Miza je fsrana ko kurba, vem ja

 

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 14 minutami:

Tole pa nimaš prav. Ja, imaš skupine puristov, samo so gladko zignorirane. V Sloveniji se sicer na dobesedno vsak način izigrava zakone o javni rabi slovenščine, tudi javna občila 

caki nisem rekla da se ne isce sopomenke v slovenscini

ampak da se gre strokovno izrazoslovje prisiljeno poslovenjevat je pa mal mimo. hardver in softver sta iz strokovnega izrazoslovja prisla v vsakdanjo rabo, ampak njuna uveljavljenost je pomoje dovolj trdna, da bi jo bilo skoda siloma

poslovenjevat.

 

MIHA_IS_GOD reče pred 28 minutami:

Katere probleme tocno naj bi uporaba te besede resila? Jest s tem edgy podjebavanjem prej vidim vec in ne manj problemov.

da obstaja sarkazem, obstaja zavedanje o obstoju nekega predsodka. ce slednjega ne bi bilo, ne bi bilo sarkazma. in opozarjanje na predsodek in da je z njim nekaj narediti, je zelo dobrodosla stvar v druzbeni komunikaciji. 

 

KE RIT reče pred 42 minutami:

Vse lepo in prav in se do neke mere strinjam (ampak zgolj, ker mi večina teh besed ni po okusu). Men gre samo na kurac ta politična klima, ki se je naredila v tej (in drugih) temah. :\

 

in kaj je s tem narobe? problem imamo v mestu, problem v mestu gogi.

gremo ga resit pa makar prek sarkazma

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...