Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma jaz dam ven cel modem in ze ki sem mojo hudo televizijo hahaha.. ne sej za tv in ostalo me skorajda b k kee ni iblo nikoli nic odkar je bil moj nono na pol mlad in muje sjebalo tv 🤣 vrjetno preko antene

 

Ma modem je bil redno problem ocitno je prisel udar preko kabla od telelefona.. sigurno sem jih sow zamenjat 4 na telekom.. nazadnje je bila taka vrsta za zamenjavo kot da jih je zjebalo pol obali

 

Aja pa anteno valda treba dat ven.. jaz jo imam se vedno za kakane kanale ki sokodirani za pravice ko je kaksen krat tekma al nski

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Meni je predlani skurilo praktično vse priključke na par mesecov starem TV-ju (zamenjana plata je rešila zadeve preko zavarovanja), staro 360ko, modem in router. Prišlo je verjetno po telefonskem kablu. Zdaj ugašam PS5, ker ga je pretežko dobiti, za ostalo se ne sekiram toliko. Izklopim, če grem kam za par dni.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

dan, a se dan naredit transfer med accountoma na enaki nintendo switch konzoli? na prvem accountu sem ob 2 way authentication, ker sem menjal telefon, nisem pa prenesel connectiona z google authenticator appa na drugega. Poznam pa seveda pass in usr, ne vem pa, če mi bo pri tem zahtevalo authent. Ne bi rad klical na nintendo europe support in se preko telefona zajebaval z njimi. Ne gre, preveril, shit. Obstaja kakšna telefonska od nintedo support, kamor lahko direkt pokličem? Ne najdem ničesar oz. številke niso v uporabi.

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Kar pravi @bigboss82 Jaz sem na trenutni lokaciji zihr zamenjal že kake 5-10 modemov v zadnjih 12 letih. Sicer še vedno ne izklapljam, ker mi vedno zamenjajo brez kompliciranja. :D

Sem zadnjič klical, da mi je šel modem pa-pa in so mi poslali novega brez problema. Edini problem je bil, da ko sem zadevo menjal sem opazil, da mi je napajalni kabel iz razdelilca ven skakal in je zato prihajalo do ugašanja.

Drugače pa ne izklapljam nič več od prenove naprej. Sem med prenovo bajte šel za par tednov na dopust in ponevedoma izklopil hladilnik in skrinjo.

Povezava do prispevka

Glede grmenja in strele....

Jaz sem do pred kratkim isto mislil - ma ni šanse da strela udari v bajto in nisem nikoli nič odklapljal in se je žena stalno pizdila zaradi tega na mene.

 

Pol mi pa mesec dni nazaj bratranec pošlje sliko kako mu pol dimnika majnka na strehi. Mu je skurilo praktično vso elektroniko po hiši, najbolj pomembno: 75col tv, 65 col tv, račulnik ter novi ps5 :cry:

Sedaj bije bitko z zavarovalnico, kolko € bo dobil nazaj.

 

No od takrat naprej, ko slišim grmenje, že odklapljam vse po vrsti:D

 

 

Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 8 urami:

Glede grmenja in strele....

Jaz sem do pred kratkim isto mislil - ma ni šanse da strela udari v bajto in nisem nikoli nič odklapljal in se je žena stalno pizdila zaradi tega na mene.

 

Pol mi pa mesec dni nazaj bratranec pošlje sliko kako mu pol dimnika majnka na strehi. Mu je skurilo praktično vso elektroniko po hiši, najbolj pomembno: 75col tv, 65 col tv, račulnik ter novi ps5 :cry:

Sedaj bije bitko z zavarovalnico, kolko € bo dobil nazaj.

 

No od takrat naprej, ko slišim grmenje, že odklapljam vse po vrsti:D

 

 

Pri neposrednem udaru strele izklapljanje ne bo kaj dosti pomagalo, reši te le strelovod in niti to ni 100% gotovo. Pomaga v primerih, ko strela udari v telefonsko, električno, kabelsko, ... omrežje in povzroči prenapetost, ki lahko poškoduje elektronske naprave. Raje izklopim, kot se zafrkavam s podporo in čakam na nov modem.

uredilo bitje Kosinus
Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 9 minutami:

Raje izklopim, kot se zafrkavam z zavarovalnico. :D

 

Hja kaj pa vem. Taki pol najbolj jokajo po TV-ju, ko potres zjebe bajto al pa poplave, požar ipd... In povejo, da niso imeli zavarovano. Zato mi vedno dvigne pritisk, ko slišim take izjave po TV. Pol pa bi radi pomoč države... Fuck it... Nisi zavaroval svojega premoženja, dobiš šotor od civilne zaščite.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Hja kaj pa vem. Taki pol najbolj jokajo po TV-ju, ko potres zjebe bajto al pa poplave, požar ipd... In povejo, da niso imeli zavarovano. Zato mi vedno dvigne pritisk, ko slišim take izjave po TV. Pol pa bi radi pomoč države... Fuck it... Nisi zavaroval svojega premoženja, dobiš šotor od civilne zaščite.

 

Saj to imaš itak prav! In vsak, ki si lahko privošči zavarovanje za bajto in tega nima je IMO butelj. 

 

Glede zavarovalnice je pa kot je Kosinus rekel, komu je v veselje se z njimi ubadat...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...