Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 6 urami:

Tudi dvojka je glupa.. unga klinca bi prav tepu kolko je glup.. ko sem vidu to v dvojki me je prav spomnilo zakaj mi je sla enka enako na kurac..

 

Mislim to je uno ko nimas domislije in fuknes not glupega najstnika da nardi pizdarijo in naredi zgodbo bolj zanimivo 

 

Kaj pa naj gledam v tem žanru, ki ga mam rad? Saj sploh več ne gledam filmov zadnje 3 leta. Serije in pa nostalgija filme... tam od 1985 do 2005 ponavljam zdaj.

 

@Galko je dal 2 filma, ki poznam... torej žanr ne obstaja?

Povezava do prispevka

men je bil Train to Busan kar OK, sam ne pa res uno petrada tier... Najboljši zombač mi je še vedno Dawn of the Dead od Snyderja. Tudi od 28 days later mi je boljši.

 

  

Kastor reče pred 20 minutami:

Train to Busan mi je carski sam nikakor se ne morem spravit gledat azijske produkcije v širšem obsegu, the raid mi je bil tud zakon, sam sem očitno tolk navezan na hollywoodsko joško :( 

 

Matic33 reče pred 18 minutami:

Ja korejska produkcija naj bi bila kar na visokem nivoju in tudi sam ne morem gledat drugih filmov kot samo hollywoodskih :)

 

fak fantje zamujate res quality stuff :( 

 

@Kastor glej Raid 2. To je pa tko, top 10 pure akcijskih filmov ever made. Res je brutalno dober.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@AMF Jaz sem še film pogledal, tudi odličen, pa še nova sezona počasi pride! Res carska serija. 

 

Sem pa kar navajen na korejske/japonske produkcije, tudi veliko pogledal, pa očitno gre brez težav.

 

Problem je bil, ko sem začel gledat egipčansko grozljivko serijo in jezik je tak divji, da nisem mogo gledat več, čeprav je super serija :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

men je bil Train to Busan kar OK, sam ne pa res uno petrada tier... Najboljši zombač mi je še vedno Dawn of the Dead od Snyderja. Tudi od 28 days later mi je boljši.

 

  

 

 

fak fantje zamujate res quality stuff :( 

 

@Kastor glej Raid 2. To je pa tko, top 10 pure akcijskih filmov ever made. Res je brutalno dober.

Jap sem gledal oba, men osebno tolk carski fighti da glava boli, kak jebeni JCVD, tole je pure seks... moram omenit še eno hollywood carsko fight sekvenco in sicer v filmu Nobody(bus fight) to mi je bil tud pure seks...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

Jap sem gledal oba, men osebno tolk carski fighti da glava boli, kak jebeni JCVD, tole je pure seks... moram omenit še eno hollywood carsko fight sekvenco in sicer v filmu Nobody(bus fight) to mi je bil tud pure seks...

 

poglej si še legendo modernega ninja cheesa, Ninja Assassin (2009). Res noro proper stuff :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 34 minutami:

sam sem očitno tolk navezan na hollywoodsko joško :( 

 

Matic33 reče pred 31 minutami:

tudi sam ne morem gledat drugih filmov kot samo hollywoodskih :)

Produkcija (slabše) Koreje je meni drugače odlično vstopno mesto za svetovni film. Sam sem imel svoje potovanje od HW everyday watcherja do artfaga nekako takole:

 

1. faza = POP TV/Kanal A filmi nekje do prvega letnika gimnazije

2. faza = malo bolj alter Hollywood produkcija in starejši HW filmi nekje tam drugi in tretji letnik gimnazije

3. faza = južnokorejska produkcija tretji/četrti letnik gimnazije 

4. faza = evropska in svetovna produkcija sodobnih filmov začetek faksa

5. faza = evropska in svetovna produkcija starejših filmov midfaks 

 

Ampak tudi nisem izgubil "ljubezni" do ničesar, z največjim veseljem pogledam še dober HW trasher, če pride na spored (Ninja Assassin je tudi meni med boljšimi trasherji, zraven Dredda pa kakega Ong Bak 2 :D. Sam mi je res škoda, če človek ostane na HW produkciji, sploh ker si ljudje večkrat zmotno predstavljajo, da so evropski/drugi filmi vsi depresivni in neakcijski, ampak worst Korea ima res proper akcijsko produkcijo, pa tudi komedije so meni francoske na cajte res smešne, dočim se dobre HW komedije iskreno ne spomnim več, kdaj sem nazadnje gledal.

 

Isto romantične komedije, žanr zaradi nekih Netflix produkcij sicer še obstoječ, ampak imaš pri vsakem filmu občutek, da ti mečejo drek v obraz (pardon kolegu, ki je danes pozival k lepši komunikaciji, sam tega ne morem drugače opisat). Če se spomnim na meni najboljše romantične komedije ala When Harry Met Sally, Four Weddings and a Funeral ... Pismo pa to so prav subverzivni izdelki! Sploh When Harry Met Sally je tako meni legitimno mojstrovina. Res mi je bedno, da je danes žanr pristal samo še na netflix smeti ...

Povezava do prispevka

Sem pa prejšnji teden doživel konkreten LOL trenutek. Včasih sem oboževal stare kitajske kung fu filme, govorim 60, 70 leta, dolgi beli lasje in beli brki, zvočni efekti zamujajo 30sekund, angleški dub itd.

No, nekje naletim na en ta film...ni šanše, da ga danes pogledam, nekatere stvari res boljše, da ostanejo v spominu kot carske.

Povezava do prispevka

Ma je pa tudi odvisno, kakšna produkcija kung fu filma je. Trasherji so itak ostali trasherji, dočim so se proper produkcije prav fino postarale. Mislim, od teh filmov sem v zadnjih letih itak gledal samo par Jackie Chanov, samo meni sta se Police Story in Druken Master fino postarala, proper akcijadi! 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...