Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

TDDad reče pred 1 uro:

Brave browser ;) ima že vse not. pa Chrome plugini po večini delujejo

 

 

brave je shady as fuck

 

ravno zadnjic so vsiljevali svoje referral linke, ce si sel recimo na amazon.com, so dodali se svoj referral del in seveda kasirali provizijo, ko je folk kupoval

 

valda so to userji dost hitro pogruntal in je bilo odstranjeno (sorry, je bla pomota (yeah right))

 

pa to ni prva njihova pizdarija, tud njihov BAT je krneki in scummy, dizajn je obupen in zastarel, sync pa obupen in totalen lol

Povezava do prispevka

Igram U4, projka ruži nonstop, in sem reku kurac, mogoč imam res tak smetnjak pod tvjem, da je že vse zabasan s prahom. Odtrgam nohte in pokrov od konzole, noter nula, lahko bi bila nova, tko da gg, akustika bo zgleda ostala. Zdej ne vem a sem postal bolj pozoren, je kriva bližina petke in iščem razloge za menjat al se je dejansko res poslabšala glasnost. Pa ne vem pa, če se mi da jebat z menjanjem termalne paste. Poleg paste kaj več kot spihat vente verjetno itak ni za narest?

Povezava do prispevka

Mores komplet razstavit in ocistit radijator na drugi strani plate.. pol itak se zamenjas pasto ze ki si.. ma pasta ni problem.. ce nimas praha in umazanije na radijatorju.. pol ti ostane samo zamenjava ventilatorja. Meni je pomagalo. Full.

 

Sam pomoje imaa ful zaprasen radijator na eni strani. Bos vidu ko odpres. Probaj. Mene tudi zanima. Ce ce bil prah al ventilator.

 

Glej moj je bil 100% jet engine, zdaj se ga sploh ne slisi, samo ce he popolna tisina.

 

Pac vzami si eno urco. Yt step to step in uni pravi izvijac na zvezdico mores imet. Pa pasto itak, ker ko daa dol radijator boljse, da das novo gor.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 20 minutami:

Igram U4, projka ruži nonstop, in sem reku kurac, mogoč imam res tak smetnjak pod tvjem, da je že vse zabasan s prahom. Odtrgam nohte in pokrov od konzole, noter nula, lahko bi bila nova, tko da gg, akustika bo zgleda ostala. Zdej ne vem a sem postal bolj pozoren, je kriva bližina petke in iščem razloge za menjat al se je dejansko res poslabšala glasnost. Pa ne vem pa, če se mi da jebat z menjanjem termalne paste. Poleg paste kaj več kot spihat vente verjetno itak ni za narest?

 

Pihanje ne pomaga.

 

Mal sem zanč gledal teste termalnih past in sem videl, da so razlike lahko ogromne, kar mi ni nekej logično, ampak ok...

 

Se pa men tud ne da paste menjat, ker itak čez pol leta PS5 s SSDjem.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 19 urami:

Jaz sem še eden redkih(?), ki vztraja pri firefoxu, v glavnem zaradi bookmark menija, ki je daleč pred chromovim (bil vsaj ko sem nazadnje gledal, in ja probal sem tiste mode al kaj so, ki bi ga naj nardili tako kot pri firefoxu).

Prav je da uporabljaš Firefox ker je še edina alternativa za rendering engine (dejmo se kolektivno delat da Safari ne obstaja ker je tako najboljše). Jz ga sicer ne, ampak ni 2x za rečt da ga ne bom začel spet uporabljat. Chrome mi je kul zaradi dev toolsov, samo podpirat monopol ni ravno nekaj kar hočeš.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

Mores komplet razstavit in ocistit radijator na drugi strani plate.. pol itak se zamenjas pasto ze ki si.. ma pasta ni problem.. ce nimas praha in umazanije na radijatorju.. pol ti ostane samo zamenjava ventilatorja. Meni je pomagalo. Full.

 

Sam pomoje imaa ful zaprasen radijator na eni strani. Bos vidu ko odpres. Probaj. Mene tudi zanima. Ce ce bil prah al ventilator.

 

Glej moj je bil 100% jet engine, zdaj se ga sploh ne slisi, samo ce he popolna tisina.

 

Pac vzami si eno urco. Yt step to step in uni pravi izvijac na zvezdico mores imet. Pa pasto itak, ker ko daa dol radijator boljse, da das novo gor.

 

moj tudi začel glasno ružit po letu in pol sedaj. Division2 je bil najbolj opazen pa čeprav je SSD notri. COD ali pa sedaj TLOU II je pa kar moteče ( ni pa čisti take off kot nekateri ).

 

Bi šel razstavljat ampak se mi zdi, da ga bolje prodat ..... gre za 500 Million edicijo :/

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 urami:

Igram U4, projka ruži nonstop, in sem reku kurac, mogoč imam res tak smetnjak pod tvjem, da je že vse zabasan s prahom. Odtrgam nohte in pokrov od konzole, noter nula, lahko bi bila nova, tko da gg, akustika bo zgleda ostala. Zdej ne vem a sem postal bolj pozoren, je kriva bližina petke in iščem razloge za menjat al se je dejansko res poslabšala glasnost. Pa ne vem pa, če se mi da jebat z menjanjem termalne paste. Poleg paste kaj več kot spihat vente verjetno itak ni za narest?

S pucanjem venta bos naredu sam blazev zegn, tko da kr lepo sraufncigr v roke pa si v pol urce fertik k je dost enostavna zadeva

Povezava do prispevka

T8 rabs

Pa Philips 

Gre pa hitro, ta vikend sem naredu zamenjavo paste, 1 ura in je blo use narejeno

 

Škoda mogoče sam ker nisem še ventilatorja zamenjal, kokr bb, vendar se že zamenjava paste pozna

Pred zamenjavo je tulu kokr od simse na posnetku, sedaj se pa da normalno igrat zraven

 

Praha notri je blo res minimalno, malo med rebri hladilnika na spodnji strani

 

Original pasta je pa res salabajzersko nanesena 

 

IMG_20200619_172118.jpg

Povezava do prispevka

Meni se ga ni ljubilo razdirat in sem ga dal kar v kovček (oni na koleščkih) in pri zadrgi samo na tesno ven kabl speljal. Super je in konzola je neslišna, nič ne moti Bluetooth sprejema, pa še full mobilna je postala saj iztaknem kabl, ga vržem za TV, drugo stran pa kar v vtičnici in lahko na kotačkih kovček odpeljem v kot ali pa v drugo sobo na drug TV.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Meni se ga ni ljubilo razdirat in sem ga dal kar v kovček (oni na koleščkih) in pri zadrgi samo na tesno ven kabl speljal. Super je in konzola je neslišna, nič ne moti Bluetooth sprejema, pa še full mobilna je postala saj iztaknem kabl, ga vržem za TV, drugo stran pa kar v vtičnici in lahko na kotačkih kovček odpeljem v kot ali pa v drugo sobo na drug TV.

Haha jz sm gq v predal zapru enkrat :D

Povezava do prispevka

Pri skoraj vsakem projektu, ki nastane, se fukne stran par scenarijev ali vsaj verzij le teh - ni panike.

 

A ko se fukne stran par scenarijev in rečejo da zaradi aktualne politične klime - TRAGEDIJA

 

:avadodo:

  

Slinch reče Dne, 20. 6. 2020 at 17:35:

snowflakes gonna snowflake

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...