Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče Pravkar:

Pač imo ma instant svoje mesto, v kombinaciji z zamrznjeno špinačo in cheapunsko govejo hrenovko je god tier.

Ajde, sej jaz imam tud kdaj kako zmrznjeno pico v zamrzovalniku, ko se mi res ne da oziroma ko me instant zagrabijo munchies, ampak ne bom pa reku, da je to "najtaboljš" :D 

Povezava do prispevka

K smo še hodil v francusku s frendi na skijanje.

Instant polenta, instan pire krompir, hoferjev golaž iz konzerve, zmrznjena instant špinača, instan juhice iz vrečke...

 

K je folk prišel premražen v aparment in je dobil tele instant zadeve se je folku mešal. Atomic je bil bog tist teden.

 

Valda ne bom doma, ko sem 12h v su viiju, kuhal rebrca pol zraven postregel instant krompir.

 

aja btw, ta su vi mi je dost overrated zadeva.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 33 minutami:

Ce smo ze pri shit- godtier hrani: instant pire pa filane paprike iz konzerve 😄 nisem obojega jedu ze vec kot 5 let, ma to so bli cajti 😅


Jaz dostikrat jem tudi prebranenec iz konzerve, ampak mi je top. Skoraj boljše (in veliko hitrejše), kot če bi sam pripravljal. Je pa tudi res, da moraš še kaj malega dodati in zapeči v pečici. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 urami:


Jaz dostikrat jem tudi prebranenec iz konzerve, ampak mi je top. Skoraj boljše (in veliko hitrejše), kot če bi sam pripravljal. Je pa tudi res, da moraš še kaj malega dodati in zapeči v pečici. 

 

Temu prebrancu dodaš na vrh slanino, da se lepo hrustljavo zapeče, mast pa steče not med prebranac. 

 

Folk požre ko da si ga sam pekel 3 ure in maš prednike iz Bosne. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...