Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 4 minutami:

Lol skuta cuker pa bel kruh

 

What could possibly go wrong?

 

Moj pes je boljse pa zdravo kot cringemaster


Jebal te cringemaster, saj tega ne jem vsak dan. Mogoče 1x ali 2x na mesec. Pa to tudi ni taka procija, da bi imel kot celoten obrok, ampak bolj kot nek posladek. Še vedno pa sem mnenja, da je boljše kot pa kupljen sladoled/milka čokolada/neki random sadni jogurt/puding.  

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 13 minutami:

Kisla smetana in sladkor. Borovnice in sladkor.


Božansko, vsaj zame. Drugače pa res obožujem tudi brusnice. 

@vlaho: evo, zdaj sem imel prav lušte glede omenjene skute s sladkorjem in sem si naložil eno skledico. Kruha ni bilo, ampak ej, to je božansko. Je pa treba dodati vanili sladkor (kar cela mala vrečka je OK) + omenjenih nekaj žličk navadnega sladkorja (bolj kot je grobo mlet, boljša bo jed) Malo premešaš in to je to.  :) 

skuta.jpg.d9c56f4136d2351bc8fb6a00795fa2a4.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 urami:

 

Jaz imam še eno bolj kmetavzarsko, ki me vsakič tepe po rit

 

 

Doma pečen, še topel bel kruh

+

Navaden 3,2 jogurt (al pa 6,4 alpski če je glih plača prišla)

 

m m mmmm, kva mi dela ej

 

Te s svežim kruhom so res fix :D 

 

Moja današnja: sveže žemljice, prešana slanina iz poprom, 3.2 jogurt 

 

Aj drž se 

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 9 urami:

To maš pol cukr s skuto al ka?


Blizu. Ampak vseeno ni toliko sladkorja, da bi prevladal. Pa itak, da to ne jem vsak dan. 

Je pa @Fuksija varianta seveda bolj zdrava. Zanimivo, ker sem si velikorat tudi zgolj kislo smetano zmešal z malce medu (skuto sem izpustil ali pa je pač nisem imel na zalogi), sem pa ponavadi dodal še nekaj brusnic./brusnice obožujem

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

Poskusi skuto z javorjevim sirupom, osebno sem se navadil okusa tega javorja in je zdaj best buy <3 Aja pa kupi najmočnejšo varianto javorjevega sirupa(od A do C imajo samo ne vem katera je zdaj najmočnejša)


U, dobro si me spomnil. Javorjev sirup. American way. Nekaj let nazaj sem bil nor na to zadevo (itak za palačinke, preliv na sladoledu, pa seveda še marsikje drugje, npr. na pečenem kotletu ... ni da ni bilo :) ). 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Evo ga... Mora biti rezerva. Trgatev končana 😁

 


Si nesel tudi kakšno puto? :) 
/jaz res pogrešam te trgatve, sploh manjše v ožjem krogu, ko je bilo skorajda več "zabave" kot dela. Čeprav sem tudi profesionalno obiral grozdje pred ohoho leti. Pri Vinagu v MB oz. pač okolici. Kar lepi spomini in precej lažje, kot npr. obiranje jabolk. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Glede na to, v katere konce si se oženil: doubt.jpg

Sej, prvih 30 let lajfa cisti bliss na tem podrocju, pol pa sam po faci STAJERSKAAAAAA. 
To be fair sm vedno bil samo na enem res ornk vinogradu in smo delal dobesedno od jutra do vecera. Ce bi vse skp trajal 5 ur bi mogoce bil manj razpizden. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 35 minutami:

Iz dna srca sovrazim trgatve in ipam da do konca lajfa ne bom vec rabu it. Carsko mi je da me ne vabijo vec ker vejo sa mi gre na kurac + dober izgovor je da mam froca, yisssss. 


No ja, domače trgatve so čisto kul. Sploh če imaš že dovolj "velikega froca". On uživa ob delu, ti sediš in tudi uživaš. In to je to :) 
 

trgatev.jpg

/edit: Disclaimer:  Brez zamere, DaPubec, da sem te javno objavil. Zdaj imaš itak že brke in te noben ne more prepoznat :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


Si nesel tudi kakšno puto? :) 
/jaz res pogrešam te trgatve, sploh manjše v ožjem krogu, ko je bilo skorajda več "zabave" kot dela. Čeprav sem tudi profesionalno obiral grozdje pred ohoho leti. Pri Vinagu v MB oz. pač okolici. Kar lepi spomini in precej lažje, kot npr. obiranje jabolk. :) 

 

Nisem delal nič :) Aja mel sem delo... ko so ženkse pohale meso, sem šel jaz po pečenega odojka.

 

Pol pa smo ga samo pili in se zajebavali. Če bi jaz mel familijarne trgatve kot smo meli nekoč... bi razumel Areya 100%. Zdaj pa mi je to res čisti čill med frendi. Evo privlekel sem se domov, ker jih je večina morala iti zaradi frocev... ampak jutri smo spet zmenjeni, da se porihtajo še neke zadeve :D Nisem čisti... grem spat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...