Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče Dne, 25. 6. 2020 at 8:01:

Jao... :D Poznal sem vse 4 osebno, ki so bili v našem kraju okuženi med prvimi. Ne pravim, da ne obstaja itak obstaja. Ampak sem pač to sprejel kot dejstvo, ki bo ostalo med nami verjetno še kar nekaj časa in se tega virusa bojim nekje enako kot pljučnice in gripe. Itak si ga ne želim, niti ga ne želim komu drugemu, kot marsikatere druge bolezni tudi.

Danes so ti 4 OK? Imajo kakšne posledice na zdravju zaradi korone? 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 2 minutama:

Danes so ti 4 OK? Imajo kakšne posledice na zdravju zaradi korone? 

Ok so že dolgo. Že kar nekaj časa vse normalno delajo. En je imel res bolj hude posledice, ampak ta je že v osnovi nek srčni bolnik in asmatik. On je najbolj jamral, da je blo full hudo prestajanje bolezni. Na začetku jim je blo čudno, saj so številni ljudje reagirali na njih kot, da imajo najmanj kugo... in se jih izogibali kot hudič križa. So pa se vsi 4 okužili med sabo prijatelji. In zanimivo je blo, da je 5 oseba bla še od enega prijatelja žena in je bolezen prestajala doma z možem - pa on nikoli ni dobil virusa.

Povezava do prispevka

Je kdo gledal seriji His Dark Materials in The Dark Crystal Age of resistance in kako sta se mu zdeli?

 

Včeraj sem pogledal prvi del obeh in zaspal pri prvi, se zbudil in šel gledat še drugo in zaspal še pri tej.

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

kok si me zmedu, k sem mislu da so tisto cifre Jokerja in ne ocene :D

sem bil cel WTF, valda ni Mefisto pisu za Joker leta 1997 

Hah. Tile dve je opisal v Jokerju 192, julij 2009. Joker s tremi carskimi analnimi članki (tetris, space invaders, zgodovina konzol). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...