Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 17 minutami:

ri boš ziher med prvimi sprobal Windows 11 a ne? Kdaj točno pride? Prej sem videl objavo na FB od NZXT kjer sprašujejo, če bomo danes sprobali... A je že možno?


Hja, kaj pa vem... dvomim, da bom med prvimi. Ipak imam več računalnikov, ki so kar redno "obremenjeni" in ne bi rad, da se mi na kateremu koli kaj zalomi (na vsakem je precej naloženega, od privat do službe, do igric).  ;)  Je pa res, da bi takoj preizkusil, če bi imel neko testno mašino.
edit: Win10 mi zdaj povsod deluje res v nulo in enajstka bo prišla na vrsto šele sčasoma... ko bo par recenzij (konkretnih) itd. Pustimo času čas. Počasi Matilda, pravijo Mi2 ;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Nimam pojma. Meni se avtomatično updejta in mam zraven Windows defenderja še plačljiv antivirus (zdaj sem se spomnil, da moram ukiniti :) ) pa ni težav. Vlačim pa redno (tedensko) dol filme in serije.


Od kod pa kaj vlačiš? Partis je dobeseno mrtev... Jaz občasno edino kaj iz Piratskega zaliva naložim, kakšno igro pač. ;) Ker tam ne pričakuj SLO podnapisov za filme in serije.
Na oni drugi "SLO" strani pa nimam več dostopa.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Hja, kaj pa vem... dvomim, da bom med prvimi. Ipak imam več računalnikov, ki so kar redno "obremenjeni" in ne bi rad, da se mi na kateremu koli kaj zalomi (na vsakem je precej naloženega, od privat do službe, do igric).  ;)  Je pa res, da bi takoj preizkusil, če bi imel neko testno mašino.

 

Aja... glih zaradi tega, ker vem, da imaš več računalnikov, sem mislil, da boš na enem lahko sprobal. Ampak tudi moraš preveriti, če so vsi sploh kompatibilni. Moj cca. 4 leta star laptop (kjer sem mel namen testirat) z nekim I5 procesorjem žal ni kompatibilen zaradi procesorja.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Aja... glih zaradi tega, ker vem, da imaš več računalnikov, sem mislil, da boš na enem lahko sprobal. Ampak tudi moraš preveriti, če so vsi sploh kompatibilni. Moj cca. 4 leta star laptop (kjer sem mel namen testirat) z nekim I5 procesorjem žal ni kompatibilen zaradi procesorja.


P****, tri stare laptope imam, ki samo prah nabirajo. Od 20 let starega, do 4 leta starega. AMpak s tem se ne ukvarjam. Enostavno nisem jaz za prenosnike. Sploh pa ne za neke zastarele. Kišta mora bit.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Noob vprašanje :) Ali mi in kako... škoduje to, da uporabljam zadnjo različico utorrenta? Dam raje gor to staro, ki jo je Ke_kit linkal?


Lol, kaj ti še ne spiš? :) 
Btw, jaz sem imel neke težave z utorent-om, pa sem potem staro verzijo enostavno izbrisal (ker mi določenih torentov sploh ni več hotelo potegnit) in naložil pač najjnovejšo aktualno. Zaenkrat deluje OK, ima pa neke moteče elemente v smislu nekih reklamic (banner oblika) al kaj vem pač česa že. Za moje potrebe je načeloma čisto OK. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 urami:

 

kaj bi pa radi pogledali, petični sladokusec Ćamir Von Artfagus?

Par netflix smeti se mi je nabralo, ki mi jih folk priporoča skos

 

Neka španska nekineki serija o roparjih, Stranger Things S2, Castlevania risanka S2 in 3, Midnight Mass ... 

 

Skratka nekako nafilal tok robe, da se mi ne da torrentat. Sem vzel 1080p paket za en mesec, da pogledam stvari

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 urami:

Noob vprašanje :) Ali mi in kako... škoduje to, da uporabljam zadnjo različico utorrenta? Dam raje gor to staro, ki jo je Ke_kit linkal?

Ma nove verzije imajo bloatware (reklame, ki jih omenja DaCapo). Govorilo se je tudo o malware, sam po moje so tisto ble sam špekulacije, oz. so odpravili al neki.

Povezava do prispevka

Poglej sam prvo sezono, pogojno drugo.. 

Ostalo je trash

Squid game se hajpa na polno, škoda ker z vsako epizodo vse skupi precej pada, zadnje sem pogledal sam zato da zaključim :D

 

Friend je kr pohvali midnight mass, sam nisem gledu

Castelvania je huda

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...