Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 1 uro:

power rangersi so bili tudi top shit in sem jih gledal milijonkrat, sam sem bil pač star 8 al neki

Slab primer. Power rangersi ssm že, kot 8 letnik vedel da je to res cheez. Danes tega ne moreš gledat.

Terminator ali Jurski park mi je bil pa že takrat mindblown inmpogem gledaš 30 let kasneje in se prašaš, how the fuck jim je to uspelo 30 let nazaj posnet?

Povezava do prispevka

Mnja kaj pa vem no, ne vem če je Avio pub ali Pizzerija Čuk s košarkaškimi dresi res to, kar je imela v mislih od ženske familija, ko me je včeraj prosila, naj "najdem eno dobro restavracijo za na bone" :D 

 

Si obetam zelo visoko finančno pomoč pri gradnji hiše, tako da prosim za zelo resne in profesionalne odgovore :D

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 7 urami:

To je res najbolj gnila relacija v celi sloveniji pomojem, ker vec kot neke solidne pice ala Avio Pub ne bos dobil. Ce ti znese raje potem do Brezovice h Pr'Kopac, iz druge roke, sam menda je p/p odlicen. Sicer pa raje kam na kras na kaksno bolj prestizno zadevo.

Again, brezovica za pice je Kasca Mrlacnik in pol dolgo nic. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...