Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pusiji lahko izberete easy težavnost, medtem ko pravi moški igramo na hard in ščijemo kri. 

 

10/10 (mladi) Mefi izjava.. 

 

stari Mefi raje igra na easy zadnje case :)

 

Drugace ql opis, lepo se bere. 

Ze vidim cez 100 let, ko nas ne bo vec in bodo igre glavna medijska zabava. Bo pisalo v zgodobinskih knjigah. Dr. Mefisto, priznan slovenaki pravnik, se je v mladih letih udejstvoval tudi s pisanjem v takrat se avandgardni, tiskani, igrackasti reviji Joker.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 urama:

Slog pisanja je že takrat sledil sodobnim trendom "black life matters"

 

"Šop banan na stran, kakšna je kaj igralnost?"

 

"Seveda ne bi bili tru nigri, če ne bi imeli poštenega arzenala."

 

"Dvomim, da se bo našel kdo, ki bo iskal skrite posterje črnskih reperjev"

 

 

:rofl::rofl:

Ravnokar prebiram Joker 163, oznanilo za NBA Street Homecourt: "Demo za xbox 360 je obetaven in marca bomo zopet slemali kot opice. Tokrat trikrat žgane."

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 4 urami:

Hahaha ja res:rofl: Osebno mi je bil najljubši opis 50 cent špila. Ampak če pogledam nazaj nisem preveč užival v pisanju, ker je bila uredniška politika preveč stroga. Saj razumem, da so želeli imeti v reviji najvišje standarde, samo ne na račun sloga in stila piscev... na koncu se dostikrat pisec sploh ni počutil, da je opis njegov, ampak da je nek kolaž njegovega stila in uredniških popravkov (ki jih je bilo res res veliko). Osebno so bili meni najboljši jokerjevi opisi v čisto začetnih številkah  - recimo 1-40, ko so pisci še imeli bolj skuliran slog in se niso šli nekega hardcore profesionalizma. Sčasom so mi opisi postajali preveč generično strokovni in vedno manj zabavni.

Isto izkušnjo je imel kolega, ki je tudi objavil par reviewov. Pač da si poslal članek in pol ti ga je urednik čisto spremenil, da pač sploh ni bilo dopuščanja neke drugačne scene, pa da bi razvil nek svoj pristop, slog in stil. No, pri njemu je na koncu urednik še postal žaljiv in metal okoli neke žaljivke, tako da je skensal vse skupaj, ker je res imel občutek, da je vse skupaj ekstra opičjo :D

Povezava do prispevka

Ok.. Je še kdo (od starih "prdcev"), ki bo zdaj prijavil svoj opis/članek/prispevek v Jokerju?
Jaz, ki berem od nulte številke, si dejansko nisem upal poslati enega samega opisa. Itak dokaj podzavestno prepričanje, ker: "Kaj bom jaz amater na Joker pošiljal neke pisarije, tam so same legende in furajo kultno revijo." 
 Zdaj, ko je prepozno, mi je pa seveda žal. 

edit: v času, ko je Joker z oglasi iskal nove sodelavce (zadnja leta), pa sem bil spet preveč zaseden z drugimi stvarmi, da bi prispeval karkoli konkretnega.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Šimšalamima Huhu Goblin je pred nekaj časa delal reklamo o reševanju opraskanih diskov.
Drugače pa ne vem. Vse kar sem doma reševal, so bili kakšni CD-ji in DVD-ji (neko poliranje, tudi z določenimi namenskimi "preparati" itd.), ampak načeloma nikoli ni bilo res ultimativnega uspeha. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne vem kje je blo vprasanje, ampak ok. Jz sem na,adnje to naredil na vojkovi nasproti mercatorja pri ARSO-U. Leta naza sicer, ko sem dobil disk nazaj je zgledal kot da je nekdo z njim drajsal po asfaltu, ampak zadeva je delala brezhibno. Ce firma se obstaja (oz je se tam, ker nimam pojma kako se jim rece), priporocam.

Povezava do prispevka

Gostilna = ded? 

 

Js sem danes vzel Big Mac grande, da sprobam najvecjo verzijo edinega pravega produkta tega gostinsko kemijskega obrata. Sredisce burgerja je res slastno, ker je not precej vec omake in ostalih pritiklin, tut pleska je mal debelejsa in se jo celo cuti. Mal je slab samo zunanji del burgerja, ker je kruh debelejsi, dodatki in meso pa ne segajo do roba, kruh kot standalone artikel pa pogrne na celi crti, ker grizlanje rahlo osusene strucke brez namazov ni lih namenjeno za uzitke, bolj za golo prezivetje. Je pa zadeva kar velika, ceprav zdej mam filing da sem isto sit kot po obicnem meniju, na skatli pa ni tistih infotov o kalorijah, se mi je zdelo da je blo vcasih to gor. Za zensko sem vzel guacamole burger. Zanj nimam besed, ker je dolgocasen. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...