Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mah v vodo pade, ker sami naredijo, da v vodo pade.. Sodijo ti brez dokazov, samo da te vlacijo pro sodiscih par let.. porabis pare, zivce, energijo, diskreditacija.. pol na koncu toliko vlecejo in ker niso tako glupi, da bi te obsodli brez dokazov in si naredili sramoto v EU.. toliko vlecejo stvari s ponovnimi sojenji ipd.. da zastara al se izlocijo kaksni dokazi.. in pol izapde se v javnosti, da je tisti, ki so mu sodili zavlaceval ali imel hudega odvetnika, ki je izlocil dokaze. 

 

V resnici pa samo jebejo jeza, sami zavlacujejo, da zadtara, da uprqvicijo bodi si svojo nesposobnost bodi si zlorabo.

Povezava do prispevka

 

BumbleBee reče Pravkar:

Zastaranje in izlocevanje dokazov je znak nesposobnosti sodstva in tozilstva, dejansko sploh kdo osebno odgovarja, ce ni bil sposoben pripeljati postopka do sodbe ali pa ker je z neprimernimi postopki kontaminiral dokaze? Ker odskodnine itak drzava casti.

ja samoooo dejansko.... te dokaze od kurca, dajo na sodisce preiskovalci..... kdo kontaminira dokaze v postopku? preiskovalci. (in temu se niti ne rece kontaminirani dokazi ampak dejansko sploh niso dokazi ampak neki indici ali pa se to ne preobleceni v dokaze)

in pol fuknejo zadevo na sodisce, samo, da ne izpadejo oni glupi ali pa ker hocejo koga jebat, tam dobijo enega njihovega tozilca in neko komisijo od kurca, da rece, da je dovolj dokazov za sodni postopek in pol mrcvarijo zadevo na sodicu.. in ce imas dobrega odvetnika in denar, se lahko pritozis in prej ali slej zastara ali izlocijo dokaze ze prej ker vidijo, da bos vstrajal in nimajo za burek oz. pac odvisno od primera, koliko je odmeven.. ce pa vidijo da si klosar, te sodnik na prvi stopnji obsodi in jebi se, pritozi se ce se hoces.

uredilo bitje bigboss82
zato
Povezava do prispevka

Imam super smootie recept za Mefica:

3.3 dl vode.. en kozarec pac

 

Pol avokada iz hoferja

 

Pest mlade spinace iz hoferja

 

Eno merco proteinov okusa po zelji

 

En oz dva paketica zmrznjenega sadja iz hoferja, najraje mango al ananas al neki oz. Karkoli ti je pac vsec.. dva majhan paketica, tipo ena pest, da proper okus ampak en paketic je bolj healty, ker ima manj fruktoze inp bullshit

 

Zmiksas zaprav in to je to

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Tu samo še kanček alkohola manjka, pa bi bil res dober napitek (smootie). 
Btw, kaj je dejansko razlika med frappe in smoothie? Namreč, že ko sem bil še mulc smo miksali te razne sestavine v napitke (beri: sadje, zelenjavo, take in onake dodatke...), edino kar imam v glavi je, da je bil frape vedno na mlečni osnovi (mleko, jogurt, tudi sladoled itd.). Nekaj sem sicer guglal, ampak vseeno vprašam. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Tu samo še kanček alkohola manjka, pa bi bil res dober napitek (smootie). 
Btw, kaj je dejansko razlika med frappe in smoothie? Namreč, že ko sem bil še mulc smo miksali te razne sestavine v napitke (beri: sadje, zelenjavo, take in onake dodatke...), edino kar imam v glavi je, da je bil frape vedno na mlečni osnovi (mleko, jogurt, tudi sladoled itd.). Nekaj sem sicer guglal, ampak vseeno vprašam. :) 

Ma ja pomoje je to.. na mlecni osnovi, pa frappe ima ponavadi led zmiksan, pa neko sladilo je ziher not.. no sej tudi smootie lahko ima led.. sam pravi smootue je ponavadi samo sadje, zelenjava ultra zmiksana.. mogoce dodajo se malo vode, odvisn od gostote

Povezava do prispevka

Smoothie verjetno tudi ni dodatno sladkan, ali? Ker jaz sem v tiste "frapeje" zmetal kar veliko sladkorja. Vsaj 1 vrečkico vanili sladkorja na  ca. liter + skoraj celo jušno žlico navadnega sladkorja.

Ja, pa še milkshake varianta... P**** to je že cela znanost :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...