Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

A če v smuti dodam žličko vodke je to potem že coctail? 

Zdaj si res že seznam pišem, oz. vsaj ta poimenovanja napitkov, ki so ali pa niso zmiksana iz različnih sestavin, za katere noben natančno ne ve kam sodijo in zakaj. Npr.:
Frappe, Milkshake, Frutek, Smoothie, Coctail ...

Sem še kaj pozabil? Upam, da ne. Ker me že zdaj boli glava. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ja ne vem kaj mu ni jasno. Ce imas mleto meso v palckah so cevapi, ce imas v obliki okrogle ploscice je pleskavica.. so what zdaj?

 

Sicer pa je moja nona je hamburgerjem rekla sendvic.. tako da pac... pa kebab bi tudi bi sendvic imo.. pac DaCapo je ze star, kaj ces.

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Sem moral 2x pogledat url da nisem na cosmo forumu s temi cocktajli

 

Sej ne da je sezona žara, bi si mislu da je kdo kupil nov žar alpa odkril novo mesarijo iz proper čevapi in kajmakom, moški topic pa to.... 

 

Uglavnem wtf že 3 teme so odprte za TLOU js pa še kr nisem obrnil, ko končam si bo treba dodatnih 25 ur vzet da še vse vaše zapise preberem, ziher ste ga sral na polno (95% offtopica in 5 % o samem špilu) 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

@tomazek: dejansko zelo enostaven recept. Vzameš liter random gina, preden zavre dodaš 1 vrečko instant juhe (karkoli pač imaš pri roki) in not zamešaš še nekaj koškov mesa, ki si ga izluščil iz  tlačenke (žolce). Premešaš, takoj ko zavre zelo zmanjšaš temperaturo, pokuhaš še 5 minut in postrežeš še vroče. Hranljiv obrok za ca. 4 do 5 oseb. 
Dejansko to ni šala. Smo si enkrat naredili, ker res ni bilo drugega pri roki. (niti vode!) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma okus niti ni bil nekaj alkoholen, je pa res, da smo vsi bili že prepojeni. Od ca. 20 ljudi nas je juho sicer jedlo samo 5, mogoče 6, ampak je vsem teknila. Edina posledica je bila, da so nam odpovedale noge (in to komplet, dejansko ohromele al nekaj). Točno se spomnim, da smo skoraj v en glas rekli: "Nog ne čutim več." In to ko smo sedeli pri mizi. Ampak čez eno uro smo bili pa spet vsi ok. 

Kot pravim: ko je zadeva zavrela, sem na majhnem ognju pokuhal samo še 5 minut in vroče dal na mizo. 

uredilo bitje DaCapo
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 48 minutami:

Ma okus niti ni bil nekaj alkoholen, je pa res, da smo vsi bili že prepojeni. Od ca. 20 ljudi nas je juho sicer jedlo samo 5, mogoče 6, ampak je vsem teknila. Edina posledica je bila, da so nam odpovedale noge (in to komplet, dejansko ohromele al nekaj). Točno se spomnim, da smo skoraj v en glas rekli: "Nog ne čutim več." In to ko smo sedeli pri mizi. Ampak čez eno uro smo bili pa spet vsi ok. 

 

kralj

Povezava do prispevka

kaj ti mora it po glavi da ponucaš čist dober gin za juho

js bi definitivno pir izbrala pri tej opciji, čeprav si realno ne predstavljam kaj se ti mora zgodit da piješ več dni zapored in nimaš skos vode na voljo, zveni kot dobesedno način da umreš (al pa vsaj misliš da boš k maš takega mačka)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

ne mores to razumet ce nisi pravi stajerc

Lohk si stajerc sam da to razumes sam da pa dejansko nardis to mors bit pa kr ta prav klovn kar dakapo kr je

Fak ko mislis da si od njega prebral ze vse krcevine tega sveta pa te se zmeri preseneti

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 26 minutami:

kaj ti mora it po glavi da ponucaš čist dober gin za juho

js bi definitivno pir izbrala pri tej opciji, čeprav si realno ne predstavljam kaj se ti mora zgodit da piješ več dni zapored in nimaš skos vode na voljo, zveni kot dobesedno način da umreš (al pa vsaj misliš da boš k maš takega mačka)


Liter gina je edino ostal od močnejših alkoholov. Vse ostalo (predvsem vodka) je pošlo že na prvi dan/noč. Vino itak.. Sicer pa gina tudi noben ni preveč maral, zato smo ga  pač uporabili za juho. Simple. Tudi ženski del se je komplet strinjal. Poleg tega bi se pivo (vsaj po moje) preveč penilo in imelo grenki priokus, in nenazadnje, tisto zadnjo gajbo smo potrebovali za potešitev žeje. Ker kot pravim: vode ni bilo na voljo. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 9 minutami:

Lohk si stajerc sam da to razumes sam da pa dejansko nardis to mors bit pa kr ta prav klovn kar dakapo kr je

Fak ko mislis da si od njega prebral ze vse krcevine tega sveta pa te se zmeri preseneti

samo ko pomislim, da je to tle res se meni naredi krcevine =))))))))))))

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...