Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 8 minutami:

Meni pa ni tok čudna. Skrajno zanimiv bi mi bil poskus, da bi vzel 100 otrok in jih celo življenje izpostavljal samo homoseksualnosti, pri tem pa odnos moški/ženska kot zloben in nezaželjen. In me zanima koliko od teh otrok bi ratalo gay v primerjavi z normalnim razvojem.

 

100% sem, da če bo otroka vzgajal, da izvenpartnerski sex je cool in ni s tem nič narobe, da bi se monogamije lahko zelo zelo na easy znebil samo z vzgojo, ker to je čisto družbeni konstrukt.

 

Samo koji kurac, ker so otroci kao bolj pomembni od znanosti in se ne moremo iti takih poskusov :(

Imo izpostavljenost vsem tipom ljubezni med ljudmi samo poveča možnosti, da odkriješ nekaj, kar ti bo ustrezalo, namesto da bi večino življenja frustrirano sedel v omari, ker bi se bal ali ne bi prepoznal svojih nagibov.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 28 minutami:

Meni pa ni tok čudna. Skrajno zanimiv bi mi bil poskus, da bi vzel 100 otrok in jih celo življenje izpostavljal samo homoseksualnosti, pri tem pa odnos moški/ženska kot zloben in nezaželjen. In me zanima koliko od teh otrok bi ratalo gay v primerjavi z normalnim razvojem.

 

100% sem, da če bo otroka vzgajal, da izvenpartnerski sex je cool in ni s tem nič narobe, da bi se monogamije lahko zelo zelo na easy znebil samo z vzgojo, ker to je čisto družbeni konstrukt.

 

Samo koji kurac, ker so otroci kao bolj pomembni od znanosti in se ne moremo iti takih poskusov :(

Sej maš cestne otroke za razne eksperimente, to je kar klasika za antropologe/sociologe

 

Začenši z unim eksperimentom v z. Berlinu, kjer so dali cestne otroke v rejo pedofilom 

 

Saj sem zadnjič tvojemu lepemu kolegu na mesendžerju nalepil en slovenski doku o cestnih otrocih, poglejte si ga kdaj na mac night. Sweet cheeseburger, medtem ko gledaš devetletnika, da si v živo vbrizgava neko home made mešanico zdravil in droge, kaj češ lepšega :D 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 20 minutami:

 

Ja itak, samo mene zanima ali bi se dalo te stvari povsem priučiti. Ker s tem se rodiš mi je precej bullshit, ker v naravi si pač rojen kot heteroseksualec, ker le taki lahko nadaljujejo vrsto. Oziroma zanima me kolikšen je vpliv okolja na razvoj takih spolnih deviacij.

 

Še bolj zanimivo mi je kako nekdo rata pedofil. Se enako kot gaj rodi s tem? in so mu kaj všeč otroci že ko je on 14? Ker enako kot geja tudi pedofilčine sodobna medicina ne zna pozdravit.

Trenutno najširše sprejeta teorija je, da je spolna usmerjenost večinoma genetska in samo v manjšem delu priučena. So tudi že identificirali gene, ki so pri moških povezani z istospolno usmerjenostjo  - izkazalo se je, da so isti geni pri ženskah povezani z veliko otroki, tako da se vseeno uspešno propagirajo.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 4 minutami:

 

Problem vse teh teorij je, da so zelo zelo socialno pogojene. Psihiatrija je še par let nazaj željo po spremembi spola obravnavala kot klasično duševno motnjo, danes je to kao nek "normalni" duševni proces. Zaradi pritiskov LTB fegetov so nekaj kar je v medicini veljalo za motenost preprosto odstranili iz liste.

 

Tako kot očitno tudi gender ni več nekaj s čimer se rodiš, ampak si ga izbereš:innocent:

 

tbfh se mi zdi pri peer-reviewed bezanju po genomu in opazovanju s čem je kaj povezano relativno mal prostora za družbene interpretacije rezultatov

razen fundinga da greš to sploh počet - zarad tega ne obstaja podobna raziskava za istospolnost pri ženskah, ker očitno nobenga ne zanimajo

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 8 minutami:

 

tbfh se mi zdi pri peer-reviewed bezanju po genomu in opazovanju s čem je kaj povezano relativno mal prostora za družbene interpretacije rezultatov

razen fundinga da greš to sploh počet - zarad tega ne obstaja podobna raziskava za istospolnost pri ženskah, ker očitno nobenga ne zanimajo

po domače povedano

 

hecno je, da folk nadvse moti, če se tipi porivajo v rit (in hecno, da antičnih mediterancev ni), vse pa boli kurac, kaj (in zakaj) ženske počnejo ena z drugo

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 20 minutami:

 

sex vs gender

gender si že skos "izbereš", ker ni čist nč drugega, kot kaj se ti počutiš

 

Frend je delal v Dublino specializacijo za maksilofacialno kirurgijo. Kolega so-kirurg je bil sicer moški, imel partnerko, rajcale so ga ženske, fural je faking brado - ampak se je "počutil" kot ženska: o sebi je govoril v ženskem spolu in se izven joba napravljal v žensko. Zato je uporabljal ženske WC-je, hodil pod ženske tuše, uporabljal žensko slačilnico. In so bili potem baje kar zelo awkward momenti, ko so letele pritožbe in pozivi iz strani pravih žensk, naj model spizdi nekam drugam, ker jih je pač motilo, da so v slačilnici skupaj s faking nagim tipom z brado in tičem, ki jih čekira v rit in joške :D:D:D

 

Tako da ko enkrat začneš takole gledati na svet so zelo hitro dosti epic situacije :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

 

Tako da ko enkrat začneš takole gledati na svet so zelo hitro dosti epic situacije :D

 

zakaj?

uporabo vsega tega baziraš na sex in ne na gender

itak tud vsem, ki so rojeni intersex/hermafroditi  določijo en biološki spol 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

 

pritožbe in pozivi iz strani pravih žensk, naj model spizdi nekam drugam, ker jih je pač motilo, da so v slačilnici skupaj s faking nagim tipom z brado in tičem, ki jih čekira v rit in joške :D:D:D

 

 

in pičke fašistične niso dobile iz prve odpovedi in re-edukacijskega kampa zarad nestrpnosti?

 

/s

Povezava do prispevka

  

Mefisto reče pred 10 minutami:

Nabildani črnci, ki se počutijo kot ženske, so tudi kar objasnili par stvari v atletiki v ženskih kategorijah:D Ne bi se čudil tudi kakšnih kosmatih žensk z bradami, ki zmagujejo wimbledom in pobirajo mastne denarne nagrade:D

 

Tudi na Tajskem, ki je sicer ultra liberalna država do transvestitov, so bivši moški muay thai borci, ki so si spremenili spol, kar konkretno nakazali pravim ženskim borkam. M m mmmmm, 25 letni nabildani in utrjeni tajec, ki cel lajf trenira tajski boks in podira palme z golenico, ampak si je pa zdaj dal vsaditi joške VS običajna ženska borka, what could go wrong :D

 

Je morala tajska muay thai zveza dejansko sankcionirati transvestite in jih bannati iz ženskih tekmovanj, ampak ne vem, kaj se je potem zgodilo z njimi, čisto možno, da so jim dali lastno ligo.

edit: dejansko se transvestiti tolčejo v moški ligi :D Evo top, za tole pa respect, ful.

 

@MihaKihot Kolikor vem ne, pač samo awkward je bilo vse skupaj. Pa verjetno so ženske malo bolj smrdele, ker se niso toliko tuširale

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 22 urami:

 

da te potolažim kastor, ps4  ne pusti importat drugih komadov/map tko da prodajajo komad/dlc

https://store.playstation.com/en-si/grid/EP5067-CUSA14143_00-BEATSABERFULL000/2?relationship=add-ons

47 dlcjev  to be precise. jz jih sicer več kot pol ne poznam

kok jih ma base špil se pa na store_u ne zjasnejo

 

ta igra na HTC vive ampak i guess da bi lahko tudi psVR usposobil na kompu

na kompu sam klikaš kaj hočeš, vtipkal sm pet random komadov, vse je že narjen lol

https://beatsaver.com/browse/rating

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...