Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Navedek

Pri igranju iger si zapomni ama čisto in res vse! Iz glave bo v trenutku recimo vedel vse kar rabimo za craftanje tega in onega, koliko imamo česa na zalogi, kaj nam manjka itd.  Do "pike" natančno, brez da bi čekiral inventar ali pač karkoli v meniju igre. Kulsko pač. :) 

To ni zdravstveni problem ampak pomen da ga stvar zanima

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 urami:

 

Itak, da ne, lol... Dajte mu mesečno plačo, drugače mu itak vsi grete na kurac. On je na firmi, da iztrži čim več za čim manj dela. A je možno, da se mu honorar, ki ga delodajalec plača za Kolumbijo, izplača v kešu raje, če noče it?

 

Drgač to, dost raje bi ta keš k ga bojo zakurli za neko kolumbijo dajo men. Lahko še vedno grem v kolumbijo in delam to kar jz hočem, ne kar je firma splanirala lol.

Povezava do prispevka

men ni blo težko met teambuildinga za 1 dan (plačan kot normalen + prevoz) da smo šli mal jadrat ob slovenski obali, jest pa pit

 

mi je šlo pa na smrt na kurac k so nas nekajkrat posilil s sestanki na lokaciji od petka okol 12h do sobote popoldne, od česar se mi je v delovni čas štel sam neke 4h

dobil smo hrano, alkohole, kšno uro neke animacije na različnih nivojih bednosti, pa cca 8h poročanja sodelavcev kaj so počel un let

par sodelavcev je blo čist navdušenih

kolk morš sovražit svojo familjo da ti je tolk fajn podarit en dan svojega cajta šihtu

 

na srečo smo zdej ločil oddelke pa un šef se je upokojil, tko da mislim da nismo več v nevarnosti da bi rabil it

 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ma, za igranje na PC si nabaviš Xbox kontroler in je zadeva rešena. Je pa res, da nisem čisto prepričan glede dobavljivosti. 
Btw, pa še lepo ločeno imaš vse skupaj glede na sisteme. Recimo, jaz imam na enem PC-ju 2x stari x360 (ki oba še delujeta v nulo), na drugem PC-ju pa 2x xone. Mir do konca življenja (oz. pač dokler ne "crknejo"). :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 10 minutami:

Obe zgledata decent enough, moram rečt. Čeprav je to bolj kruh pa 3 rezine šunke kot pizza ma se je ne bi branil.


To so tiste pizze na debelem testu, ki sem jih že večkrat omenil. Meni so dejansko boljše, kot pa klasične na tankem testu. Testo bojda pripravljajo 24 ur po t.i. "biga receptu" (ne spoznam se preveč). Pač, to je treba vzet v zakup. Niso pa ravno velike, ampak se normalen človek pri eni res povsem nasiti. Testo je mehko, puhasto ali kako bi rekel, čeprav še vedno čisto dovolj zapečeno in hrustljavo. In še to: komplet pizze so res dobrega okusa, ravno prav sočne in z odličnim razmerjem sestavin. Brez skrbi: tu ne boš samo testa jedel.
Btw, v MB jih nudi samo ena pizzerija, ki to dela že 25+ let. /mater, spet neko reklamo delam :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Niso velike je rekel:rofl::rofl:

 

Moj kurac je večji od teh miniaturnih pic:ranting: Nikoli ne bom pozabil kako sem zaradi tebe hypal te debelo testo pice, prepričal ostale da naročimo, potem pa dobimo pico v velikost sparove kajzerice.



Jaaaa, to se spomnim. Si bil res razočaran. Ampak ajde, 27 cm je premer normalne (ki je več kot dovolj za eno osebo). Si prepričan, da nisi ti naročil kakšne mini verzije? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...