Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Finta je, ker samo zgleda zažgano. Rob je res debelejši, ampak odlično "puhast" in fino okusen. Veliko raje pojem tak rob, kot pa marsikateri rob na pizzah s tankim testom. Tam je ponavadi precej "trd" oz. celo gumijast, ali kako bi rekel...
In dejansko je 27 cm dovolj za eno osebo, ker je celotna pizza zelo nasitna. No, vsaj zame in za večino, ki jih poznam (razen Fegeta). ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ma Avion itak troluje :DTu sploh ni zažgan rob. Praktično vse pizze, ki jih vidim z raznimi testi iz droži ipd... Na hitro pečenimi v pečeh za pizze na temperaturah, ki jih pečice ne zmorejo, imajo dosti bolj črne fleke po robu. 

 

Kaj pa muskontarji vejo o picah :mafija:

 

Dobesedno je zažgan rob, no. :D

 

Si me pa nasmejal, evo :3

Povezava do prispevka

Za dobro pizzo je testo  najpomembnejše, druga stvar pa je seveda ustrezna pečica. Minimalno 400 °C mora imeti, pa pizza se mora peči zgolj minuto ali dve in to je to. Vse ostalo je pa stvar okusa, torej različni nadevi (v pravem razmerju). 
Glede gob: mogoče zgledajo res čudno na sliki. In čisto možno, da so pač iz neke random konzerve. Te na sliki nisem jedel (moja je bila z morskimi sadežimi, mmmmmm). Sicer pa drugače pri tej pizzeriji namesto "klasičnih" gob (torej te neke vložene) vedno naročim varianto s svežimi, npr. jurčki (veliko bolje, pa ne samo po izgledu!).

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

:D

 

No, jaz na splošno itak nisem nek ljubitelj pizz in se mi zalušta 4-5x na leto... pa še te, ko jo kupim, mi je včasih žal, da nisem raje kaj drugega... ampak ravno to kar DaCapo piše mi ni kul glede gob. Sem velikanski ljubitelj jurčkov in jih pojem par kil na leto (ampak v juhah, omakah, testeninah...), na pizzi pa mi nekak ne sedejo. Par krat sem probal in so mi dejansko preveč aromatični in mi preveč prevzamejo okus. Na pizzi imam najraje okus dobrega testa, dobrega sira, in šunke + slanina mi tudi paše. Ostalega ne bi rabil osebno. Aja še jajce mam občasno rad gor, da rob pomočim malo v rumenjak, ko jem :)

Povezava do prispevka

Ananas na pizzi ne pozabimo!
Tej pizzeriji sem enkrat prav zatežil, da bi rad imel gori tudi ananas, ki pa ga nimajo (ali pa vsaj takrat niso imeli) v ponudbi. In je bila šefica toliko ustrežljiva (stranka je ipak "kralj"), da so ekstra nabavili eno konzervo in mi ga nadevali na naročeno pizzo. :) Sem pa moral 1,5 € doplačat, jebat ga. Ampak to prakticiram res redko, mogoče 2x na leto. Ko mi pač sede (ananas, sir, šunka, dobra slanina in to je to). 

Also, @tomazek: od juh jaz jem edino gobovo ali pa kremno-sirovo. Vse druge juhe so mi čisto brezvezne (tudi klasična goveja župca z rezanci ob nedeljskih družinskih kosilih). :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 urami:

@Galko, če boste v firmi kupovali kadrovska stanovanja za zaposlene, priporočam: https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-center-poljane-stanovanje_6445413/

 

 

"Velik in svetel dnevno-bivalni prostor s kuhinjo" :avadodo: 

1035498130_Screenshot2021-11-24at11_16_57.png.1aebf98ae3c53567ed53754fdb60f060.png

Alo, zakaj se Mefistovo stanovanje prodaja?:nicjasno:

Še hvala bogu, da ni zraven Xboxov, bodo njemu ostali :D

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...