Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 8 urami:

 

Frend je delal v Dublino specializacijo za maksilofacialno kirurgijo. Kolega so-kirurg je bil sicer moški, imel partnerko, rajcale so ga ženske, fural je faking brado - ampak se je "počutil" kot ženska: o sebi je govoril v ženskem spolu in se izven joba napravljal v žensko. Zato je uporabljal ženske WC-je, hodil pod ženske tuše, uporabljal žensko slačilnico. In so bili potem baje kar zelo awkward momenti, ko so letele pritožbe in pozivi iz strani pravih žensk, naj model spizdi nekam drugam, ker jih je pač motilo, da so v slačilnici skupaj s faking nagim tipom z brado in tičem, ki jih čekira v rit in joške :D:D:D

 

Tako da ko enkrat začneš takole gledati na svet so zelo hitro dosti epic situacije :D

 

Nisem nek poznavalec tega področja, a kolikor sem iz firbca malo bral glede teh zadev po spletu, je tudi znotraj LGBTQ+ gibanj v zadnjih letih ful opazen moment, da se je hardcore trans/gender-fluid ''trans women are women v vseh pogledih'' struja okrepila na račun 'klasičnih' lezbijk in/ali feministk, ki svoje zahteve in poglede po varnosti, toaletah itd. bazirajo na biološkem spolu, torej sexu.

 

Pol prihaja do teh teoretičnih (verjetno občasno tudi v praksi) situacij in ostrih sporov med njimi glede tega, al je pomembnejša pravica tipa, ki se počuti in deklarira za žensko (tudi če ni operativno spremenil/a spola), da lahko zakoraka v ženski WC ali v žensko garderobo, od pravice 'klasičnih' žensk, da majo ločene prostore, v katerih se počutijo varne in sproščene, brez da bi noter uletavali neki bradati, goli tipi s tiči.

 

Skratka, en del 'klasičnih' feministk in lezbijk, ki 'trans' osebam ne priznava dostopa do vseh področij in prostorov, običajno namenjenih ženskam, je po novem označenih kot čisto nestrpne fašistke (zmerljivka TERF kot trans-exclusionary radical feminist) na podlagi tega, da ne sprejemajo te najbolj široke definicije 'ženske', ki jo je ufurala ta hardcore struja trans/gender fluid aktivistk_ov, ki je nekako uzurpirala to LGBTQ gibanje.

Povezava do prispevka
Raz reče pred 7 urami:

Skratka, en del 'klasičnih' feministk in lezbijk, ki 'trans' osebam ne priznava dostopa do vseh področij in prostorov, običajno namenjenih ženskam...

Kje pa je tu problem? Naj vsi zagovorniki vsega tega sranja (imamo tudi tu par potencialnih financerjev), krijejo stroške, da imajo vsi sekreti ločeno za moške, ženske, transe, cis, gis, eskime, nosečnice,...

 

Jaz sem za Lizz varianto. Unisex pa konec. Ekonomično, nediskriminatorno, korektno... samo ne, da bi pol ene fine dame jokale, ko jim v sosednjem WC en kosmat, pijan ded prdi in serje. Saj bom kontra jaz tudi moral vohat prdce manekenk, transov ipd. Pa kolikor sem literature prebral baje isto smrdi prdec misice kot starega kosmatega deda.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Kje pa je tu problem? Naj vsi zagovorniki vsega tega sranja (imamo tudi tu par potencialnih financerjev), krijejo stroške, da imajo vsi sekreti ločeno za moške, ženske, transe, cis, gis, eskime, nosečnice,...

 

Jaz sem za Lizz varianto. Unisex pa konec. Ekonomično, nediskriminatorno, korektno... samo ne, da bi pol ene fine dame jokale, ko jim v sosednjem WC en kosmat, pijan ded prdi in serje. Saj bom kontra jaz tudi moral vohat prdce manekenk, transov ipd. Pa kolikor sem literature prebral baje isto smrdi prdec misice kot starega kosmatega deda.

Not sure if intentional or just lucky. XD

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 10 minutami:

Not sure if intentional or just lucky. XD

Itak, da namerno. Maš par postov pred mano opisano kake zgage to povzroča. Ajd pedri in lezbijke itak nič takega že dolgo. To kaj eni glumijo pa je  prav ostudno, ko sam ne ve kaj bi bil. Potem pa kup izprijencev, ki bi to izkoristili... kako boš ti kot fer človek naredil ločnico kateri kosmat moški se res počuti drugačen in kateri je samo totalen iztirjenec?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 urami:
tomazek reče pred 17 urami:

Pa kolikor sem literature prebral baje isto smrdi prdec misice kot starega kosmatega deda.

Ne vem če drži ta literatura...


Po moje je samo od hrane odvisno. Mogoče bo povprečna misica res manj smrdela (neke solatke pa to..)? Ampak je vseeno zelo relativno. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hja, jaz ne govorim o ekstremih (npr. veganih), ampak o kolikor toliko normalni prehrani.

Btw, kako je lahko vegan športen človek? Mislim, kje dobi zdrav vnos normalnih OH-jev in še vsega ostalega, kar spada zraven? Razen če je pač športen pod narekovaji, potem razumem.
Načeloma pa razumem tudi povezavo, da si brata od omenjenega pustila ravno zaradi toksičnih prdcev. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Drugace prdci amrdijo zaradi hrane ki ma dosti sulfida.. pa tud odvisno od prebavw in bakterij v crevesju kok dobro razgradijo zadeve.. ce ne razgradijo kokr morajo lahko smedi bolj

 

Pri veganih pa res niso problem OHji, ma niti peoteini.. pac lagano ai hud aportnik in vegan ni problema, sploh dan danes z raznimi dodatki.. pac res ni problem bit sportnik in vegan, tut ce ne jemljes dodatkov anyway.. sam pozanimat se moras kira hrana ima dosri proteinov

 

Malo fizola, malo lece, avokado.. pol ce se ti res ne da s tem ukvarjat, si zveknes veganske proteine in caw

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 27 minutami:

Hja, jaz ne govorim o ekstremih (npr. veganih), ampak o kolikor toliko normalni prehrani.

Btw, kako je lahko vegan športen človek? Mislim, kje dobi zdrav vnos normalnih OH-jev in še vsega ostalega, kar spada zraven? Razen če je pač športen pod narekovaji, potem razumem.
 

 

 

😂😂😂

 

Komentar o klovnu je na mestu

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 minutami:

 

 

Pri veganih pa res niso problem OHji, ma niti peoteini.. pac lagano ai hud aportnik in vegan ni problema, sploh dan danes z raznimi dodatki.. pac res ni problem bit sportnik in vegan, tut ce ne jemljes dodatkov anyway.. sam pozanimat se moras kira hrana ima dosri proteinov

 

Malo fizola, malo lece, avokado.. pol ce se ti res ne da s tem ukvarjat, si zveknes veganske proteine in caw

 

 

Dobesedno problem je zauzit rastlinsko hrano, k bi mela tak delez proteinov k meso in obenem ne bi imela toliko mascob npr.

 

Lece mors ene pol kile pojest, da dobis neko normalno kolicino proteinov, avokado je sama mascoba,...

 

Dobesedno znanost glede prehrane je bit vegan in top sportnik. Pa ogromna vecina je blo najprej normalnih pol pa zadnje par mescev al pa let, da so presedlali na vegansko prehrano in zdj kr naenkrat da si lah tk uspesen ce si rastlinojed. Ja pa jade

Povezava do prispevka

Ja to je res

 

Na instagramu imaa polno teh..

Pa prej so bli vai neki mesojedi na steroidih garant ipd.. zdaj pa furajo vegan..

 

Sam vseeno.. dobro tako hud kot oni tezko verjamem oz odvino od genetike

. sam se da imet hudo postavco, z misicami tudi ce si vega .. sicer pa dodatki yolo

 

Sploh pa da ne mores bit sportnik.. cel kup je sportnikov veganov.. je pa res da niso od otrostva vegani.. sicer tudi jaz bi imel zadrzke otroku furat vegansko prehrano dokler je v fazi razvoja. 

 

Sam naceloma starejsi ko si boljse boljse jest vec vlaknin in zelenjave ker imas pocasnwjsi metabolizem.

 

Sam to je samo ce ai zdrav. Ce ai bolan ti vsaka kalorija prav pride. No odvisno amapk. Npr. Moj stric je imel raka na crevesju, tip jw 185cm in je imwl 140 kil al pa se vec.. po zdravljenju je ful skujsal itak, ce brez crevesja z uno stomo.. sam tip stariii moj.. nikoli ni zgubil apetita hehe in iskreno ce ne bi bil toliko debel se bojim pomislit kaksen bi bil po zdravljwnju, ce bi imel idealne kile, ker to zacne twlo samo sebe zret. Tako da po eni strani je dobro imet malo zaloge za hude case. Nikoli ne ves hehe. V glavnem zdaj je okej. Kot nov. Boljse kot prej. Trenutno. Potrkajmo na les.

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


Enkrat še napiši, da sem klovn (če s tem cikaš name), pa bom prekršil neuradno pravilo o nesankcioniranju v Gostilni. Ok? 
 

KLOVEN SI

 

In to se neumen povrhu

 

Tok traparij k si ti sproduciru se nisem prebral v svojem lajfu

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

o moj faking bog

 

recem sporten clovek - pride ven, kot da  je clovek skor da ne vrhunski sportnik s 30 medaljam

recem vegan - zih mu neki manjka

 

ne, ne manjka mu nicesar. zdrav je, hodi in laufa po hribih za celo leto. kolesari. kolk je izjemen v tem, ne vem. pa me niti ne zanima. vazno, da je sam s seboj zadovoljen.

 

hujs ste k babe res

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:


Po moje je samo od hrane odvisno. Mogoče bo povprečna misica res manj smrdela (neke solatke pa to..)? Ampak je vseeno zelo relativno. 

 

lizz reče pred 2 urama:

od bivsga brat je vegan in sporten clovek

in ima toksicne prdce

 

nekompostirana, nepravilno odvrzena hrana tud proizvede ful metana baje

 

loh bi to povezal

 

made in heaven

Povezava do prispevka

kaj je to neko talanje opozoril in prepoved postanja za sirjenje resnice by pimp & co. ?

 

evo, sem fotokopiral eno stran iz uradnega atlasa republike slovenije (prodaja se kot dlc za globus evrope in afrike), malo se zamislite nad svojimi dejanji

 

p9TvR19.png

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...