Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hja, mogoče nimajo tok dobrih ekskluzivnih špilov k Sony, samo finančno pa več igraš za manj denarja kukr pri Sonyu in Nintendu, realno.

Jaz sem sicer na računalu igral Halo Infinite, nimam pojma kako izgleda na Xboxu. Ful nism za igranje FPS špilov s kontrolerjem

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 urami:

V brexit topicu(in ob gledanju wheel of time) sem začel razmišljati v koliko špilih dejansko nastopa Slovenija oz. kje je možno igrati kot predstavnik/vladar Slovenije? A ima kdo kak seznam?

 

Ni glih predstavnik vladar ampak v Football Manager seriji lahko igraš v slovenski ligi. 😁

Povezava do prispevka

:D čizerski forumski "bratje" 

 

Ja postrežba in sestavine so bile res u pizdi, ampak v obrambo si štejem to da sem imel 1 uro časa da vse spečem in pripravim in da sem bil sfukan od joba. Če bi imel cajt bi pa sam naredil lepinje (z jogurtom, m m mmm) in spekel pleske na žaru, tako kot je treba :D Čebula v kosu je pa po kosovski tradiciji in mora tko bit :D

 

Drgač pa naslednjič pripeljem s sabo patentirano vevško pizzo s 55% vlažnim 2 dni uležanim testom in 100% moško spolno močjo, ne garantiram da se ne bo kdo posral v gate od vsega lepega :mafija:

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Kvaj pa to, da nam je Galko včeraj par konjzolašem postregel z domačim Vevče šiptar burgerjem

 

Highlight je bila čebula, ki je bila dvakrat prerezana in pol smo si jo mogli dalje trgat kot živali :D :avadodo: 

 

Med zaprtimi stojnicami polna miza dobrot

 

l6v7327.jpg

 

Pol nas je zazeblo in je šimša povabil, da sprobamo nov racing rig, samo smo šli raje na sladoled

 

IBrr1cu.jpg

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 5
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...