Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Morski reče Pravkar:

Upam da nikoli ne pridem v življenjsko situacijo, ko bom odvisen od zamrznjene lazanje v nedeljo popoldne


Se zgodi. Kaj pa naj? Ven ne bom hodil jest, ker se mi res ne da, edino dostava je še v igri. To, ali pa če si skuham neke špagete in jih popečem s sirom, par olivami in žlico kaper. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

 

res poglej..

 

hvala. res mi sede to gledat med basanjem s sladoledom.

 

ne vem, od kod mit o ananasovem soku. vem pa, da je vsaj en dec su to mi prakticirat (whyyy) in ni blo efekta. so mele pa efekt napolitanke.

drgac pa po mojem laicnem mnenju ima vsak clovek dobre izlocke, kadar se prehranjuje tako, kot njegovemu telesu ustreza. ce zre samo junk (kar se verjetno pozna tud na kompatnem dreku), se bo poznal na spermi.

pa ksn pir pa ciki znajo met efekt.

 

after taste ma pa vsaka sperma.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 minutama:

Al pa da bi se bil v nedeljo popoldan primoran na netu pogovarjati o spermi in golden showerju s stajerskimi pajaci

 

Fak dost te teme za dans k mi bo mozgan implodiral

oh ta nuja po branju cringefesta

 

 kot bi se sla mucit z branjem angelovih tldrjev pol pa jamrala da me glava boli

 

Povezava do prispevka

 

tomazek reče pred 12 minutami:

Jaz pa danes abstiniram po 3 prekrokanih dnevih s kolegi :D Sem bil vse skup 10 minut na nogah, ko grem na WC, drugače pa sede al leže cel dan. Bi pa probal en ta tvoj Nikka.

 

Tale moj Nikka so dosti jajca od japonskih whiskijev tbh, če boš imel priliko rajši zmaži kakega proper staranega Hibikija ali Yamazakija 

Povezava do prispevka
lizz reče pred 1 minuto:

med basanjem s sladoledom.


Kakšen sladoled (mislim okus) ješ? Ker zdaj si me spomnila, da imam še nekaj sladoleda v zamrzovalniku in bo božansko pasalo. Mislim da rafaelo, cookies, sneakers, gozdni sadeži in nekaj klasične čokolade. Moram počekirat, ker to ima drugače sin prek. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

@vlaho po eni strani imaš kar prav. Dovolj te teme za danes. Utemelji edino tisto o štajerskih pajacih. Kaj točno si mislil s tem? 

Lol... Z vlahotom debatira, ki še enkrat ni nikjer napisal nič pametnega in pride z gnoja samo na hitro podjebavat koga in spizdi, ker je pač zagrenjen v svoji zaplankanosti. Ali pa pač hoče ispasti kul, ker je kao resen človek in se ne meni o bedarijah in banalnostih.

Povezava do prispevka
lizz reče pred 5 minutami:

hvala. res mi sede to gledat med basanjem s sladoledom.

 

ne vem, od kod mit o ananasovem soku. vem pa, da je vsaj en dec su to mi prakticirat (whyyy) in ni blo efekta. so mele pa efekt napolitanke.

drgac pa po mojem laicnem mnenju ima vsak clovek dobre izlocke, kadar se prehranjuje tako, kot njegovemu telesu ustreza. ce zre samo junk (kar se verjetno pozna tud na kompatnem dreku), se bo poznal na spermi.

pa ksn pir pa ciki znajo met efekt.

 

after taste ma pa vsaka sperma.

aja vidim da obvladas oz imas vsec izkusenj kot jaz tako da nimam kaj oporekat :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Lol... Z vlahotom debatira, ki še enkrat ni nikjer napisal nič pametnega in pride z gnoja samo na hitro podjebavat koga in spizdi, ker je pač zagrenjen v svoji zaplankanosti. Ali pa pač hoče ispasti kul, ker je kao resen človek in se ne meni o bedarijah in banalnostih.

No no klovencek st.2 mal umiri svoj dozivljaj k te bo se kap

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Kakšen sladoled (mislim okus) ješ? Ker zdaj si me spomnila, da imam še nekaj sladoleda v zamrzovalniku in bo božansko pasalo. Mislim da rafaelo, cookies, sneakers, gozdni sadeži in nekaj klasične čokolade. Moram počekirat, ker to ima drugače sin prek. :) 

hrvaski 

in zdej mi je slabo

 

ne vem, neki cokolada vanilija in nesto između

sori nism fan prevelkega razglabljanja o futru

Povezava do prispevka

@lizz OK, vzeto na znanje. :) Jaz pač kdaj kliknem, ko se mi zdi, da je kul kliknit. Glede slike: verjemi, da boš DOČAKALA. Enkrat pač. Ko boš najmanj pričakovala.  :)

Glede viskija: nisem nek fan. Tudi pri bolj ekstremnih "sortah". Recimo, so imeli enkrat v vitrini v Lecleru enega za 3000 €, pa je kolega nabavil in smo ga pač spili. Nič kaj ekstra, moram priznati. No, vsaj zame. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...