Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 4 minutami:


In zakaj je potem sploh potreben komentar? Poskrolaj, idi mimo in to je to. 

Jutri nadaljujemo, ko lizz nabere novih moči. Midva klovna, lizz in bigboss, uporabniki odprtega duha in srca, ki v srednjih letih še vedno nismo čist zategnjeni in resni :D Jutri tudi vsaj kako urco al dve nadaljujem TLOU2. Long live clowns and young by heart!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Jutri nadaljujemo, ko lizz nabere novih moči. Midva klovna, lizz in bigboss, uporabniki odprtega duha in srca, ki v srednjih letih še vedno nismo čist zategnjeni in resni :D Jutri tudi vsaj kako urco al dve nadaljujem TLOU2. Long live clowns and young by heart!


Se strinjam. Imam tudi občutek, da smo starejši (po letih gledano, oz. tu nekje v srednjih letih) uporabniki vsi precej manj zategnjeni kot marsikateri mlajši dandanes. In to je tudi prav.

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Mislim, da je glavni problem cringea v manku humorja, ne pa odprtega duha. :D

Kaj je dober humor je zelo relativno. Najbolj popularen humorist v sloveniji je Denis Avdić. Najbolj uspešna komedija in film nasploh pa pr Hostar.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Jutri nadaljujemo, ko lizz nabere novih moči. Midva klovna, lizz in bigboss, uporabniki odprtega duha in srca, ki v srednjih letih še vedno nismo čist zategnjeni in resni :D Jutri tudi vsaj kako urco al dve nadaljujem TLOU2. Long live clowns and young by heart!

ista ura isti kanal

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Kaj je dober humor je zelo relativno. Najbolj popularen humorist v sloveniji je Denis Avdić. Najbolj uspešna komedija in film nasploh pa pr Hostar.

Ma to itak, sej kot vidiš ne limajo vsi krčevin. Dva tabora sta pač glasna. Eni se zabavajo, drugi krindžamo.

lizz reče pred 2 minutama:

ste morda mislili: smisla za humor

A ni isto?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Mislim, da je glavni problem cringea v manku humorja, ne pa odprtega duha. :D

Čaki malo. Ne more biti povsod humor, če so teme relativno resne. Kaj misliš, da se niso številni učeni ljudje ukvarjali s hranljivostjo in pozitivnimi lastnostmi sperme? Ravno tako o koristnosti in toksičnosti urina, kjer je dokazano, da je takoj na izvoru komot piten. Ne vem kje bi tu humor vpletli. Bo pa ziher kdaj kaj. Čeprav sem opazil, da si dejansko z redkimi delim moj okus za črni humor na meji žaljivega.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Čaki malo. Ne more biti povsod humor, če so teme relativno resne. Kaj misliš, da se niso številni učeni ljudje ukvarjali s hranljivostjo in pozitivnimi lastnostmi sperme? Ravno tako o koristnosti in toksičnosti urina, kjer je dokazano, da je takoj na izvoru komot piten. Ne vem kje bi tu humor vpletli. Bo pa ziher kdaj kaj. Čeprav sem opazil, da si dejansko z redkimi delim moj okus za črni humor na meji žaljivega.

You are trying too hard :D

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Nisem mislil tu. Tu pa sploh ne delim svojega rl humorja, ker je svetlobna leta od večine. Meni so recimo ti gif vložki, ki jih je cel forum poln totalno bedni, otročji in mimo. Ampak mi je čist jasno kot je atomic rekel - cel kup zadev je, ki so enim vrhunec, drugim pa :sick:

ne stoj nabijat

ker bos moral hitro pokazat kaj znas

Povezava do prispevka
lizz reče pred 5 minutami:

ne stoj nabijat

ker bos moral hitro pokazat kaj znas

To žal ne gre. Mora biti dobro poznana družba kjer o marsikom veš kup podrobnosti, ki jih pol vpleteš v temo pogovora ovito v črn humor na meji žaljivega do prisotnega. Seveda moraš biti malo kasneje pripravljen bombo nazaj dobiti ampak ga spet s tretjim v trenutku utišati. Marsikaj nisem, v retoriki pa mi v širši družbi v rl zelo redki lahko parirajo.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 11 minutami:

Dobro Dacapo ni baš neki cvet dobrih postov, bejbike so dobre za sex in postanje svojih slik zgoraj brez. Ampak tudi sicer je tam overall res konkretno šla v kurac.


Kaj zdaj spet mene mešaš v debato, ko že praktično spim in smo se itak dogovorili, da nadaljujemo jutri.  ??

Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 urami:

Jaz sem letos odkril svoj najljubsi viski - Balvenie 12. Pri nas je neki cez 50, v DE od koder mi ga prinese kolega pa precej manj. Nisem bas strokovnjak da bi ga znal opisat, samo ful dober in noro piten tejst ma. Res proper price performance zame. 

 

Sprobaj Balvenie 14 cuban selection / caribbean selection (ime varira po trgih). Malenkost dražji, ampak se IMO splača pljunit tistih par evrov. Klasično odličen in piten balvenie, za finiš staran v sodih za rum za exxxtra slatkočo. Men je res top :)

 

Se 100% strinjam okrog price/performance Balvenia, carski bang for a buck dobiš

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...