Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 17 minutami:

Totalno  najebal na racun histerije in nje ukrepov zarad gloryfied kitajske gripe

 

pa glupega osebnega zdravnika

drgač sem mel pa fotra lepo 2 tedna v komi in na respiratorju

pa zdejle sem v sobi z necepljenim 46 letnikom, k je mel isto zgodbo k fotr, sam da ni tolk debel, pa kao brez komobridnosti

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 15 minutami:

Totalno  najebal na racun histerije in nje ukrepov zarad gloryfied kitajske gripe

Če bi vsi spoštovali ukrepe in se cepli bi tut obiski pri zdravniku bli bolj preprosti, tko da lahko en based komentar kontriram z drugim based komentarjem. Zdej pa lahko pavziramo neumnosti dokler govorimo o človeških življenjih.

Povezava do prispevka

Ma pizda, kaka jeza mene prime, ko preberem take - me spomni na mojo mamo, ki so ji nesposobneži v Valdoltri zajebali umetno koleno operacijo - fasala infekcijo, da je morala na še eno operacijo, da so ji vzeli ven protezo in dali novo - da potem še vedno ni bilo ok in še dandanes jo boli, ampak noče več slišat za zdravnika, po vsej kalvariji...vmes so jo še enkrat sprejeli zaradi vnetja - cel teden ni mrdnila iz postelje, nakar šokirano na odpustnici beremo, kako je cel teden hodila na terapije, masaže, plavanje, ni da ni, samo da pokasirajo čimveč od zavarovalnice - samo smo se gledali, kakšna svinjarija in to direkt v faco, brez sramu. Takrat sem jo prepričeval, da vloži tožbo, samo ni imela volje se sploh jebat več z njimi - kar tudi razumem, čeprav jaz osebno bi imel ful voljo, bogami.

Tudi zdravniki ne končajo vsi šolanja z odliko. :(

Drži se...

Povezava do prispevka

Drži se kolega @Berbasecks, da bomo enkrat skupaj poslušali Nachota :D

 

Sicer pa, zdaj ko sem pogumno stopil v 35. leto, lahko povem, takoj ko opazim najmanjši prehlad, odjebem službo in vse živo, dokler ne pridem 100% k sebi.

Ni več zajebancije in "grem vseeno v službo čeprav nisem ok". Zdravje na prvem mestu, vse ostalo absolutno lahko počaka.

Tiste moške "bom prespal pa bo ok" pizdarije lepo pustit za sabo, ni vredno.

 

Povezava do prispevka

Mja, zal se mi res zdi da do zdravnika prides samo ce res proaktivno umiras pa se takrat se moras izkazat, da ne fejkas. Sicer moj primer na sreco ni imel posledic ampak sem par mesecev imel tako vrocino, da sem ze haluciniral, klicem zdravnika pa takoj "Ja, potreben bo test, to in tisto. Dajte poklicat se enkrat ce se bo poslabsalo". Ok, zmenjeno, ce bom zgubil zavest bom takoj poklical nazaj. :lol:

Povezava do prispevka
Arey reče pred 23 urami:

Če z "moški" misliš "bedaki" pol se strinjam. :D
Drgač sm jz tut ful malokrat pri zravniku, prevsem ker večinoma ne zbolim, ampak ko je pa treba pa res ne vidim razloga zakaj se ne bi šel počekirat k profesionalcu. Če lahko summonam atomicov spirit bi reku tut k mehaniku greš ko ti avto čudno... Ne vem kaj se zgodi z avti ko ne delajo prav ampak sej štekaš.

 

lizz reče pred 21 urami:

to ste sam pretepst

 

ne postavljajo vam nikjer spomenikov, da veste.

ne zelim pa, da bi vam nagrobnike. prehitro.

 

Itak da je bedasto do amena - sploh, ker ženi in malemu vedno pridigam, da je treba it zdravniku takoj.

Na srečo so bile vedno samo kake poškodbe in nisem še nikoli imel neke resne bolezni...tako da dejansko ne vem, kako bi odreagiral pri bolezni - upam da nikoli niti ne zvem... 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

Itak da je bedasto do amena - sploh, ker ženi in malemu vedno pridigam, da je treba it zdravniku takoj.

Na srečo so bile vedno samo kake poškodbe in nisem še nikoli imel neke resne bolezni...tako da dejansko ne vem, kako bi odreagiral pri bolezni - upam da nikoli niti ne zvem... 

Ne diraj lava dok spava. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

@BerbasecksPizda, kjera frka. Upam, da bo čim prej vse v najboljšem redu.

ene pol leta je okrevanje do tega da lahko normalno športaš

v najboljšem redu pač z umetnimi zaklopkami ni nikol več, sam ajde je ene 95% normalen lajf

 

itak je mal uno, če ti zamenjajo zaklopke k maš tako srčno popuščanje da še hodit ne moreš je razsvetljenje

k si pa tolk da ne en dan zdrav, naslednji dan v bolnici in maš čez 1 mesec nove zaklopke se ti pa mal podre svet

Povezava do prispevka

Pizda @Berbasecks kisla zgodba.

 

Več kot pol lajfa že preživljam s kronično boleznijo (sladkorna), na momente je tok bedno in overwhelming, da bi se samo zagrebel nekam in smrdel na kavču, na drugi strani pa je večino časa business as usual. Mogoče je celo pod črto kaj dobrega v tem, recimo pri meni konkretno bolj urejena prehrana, kljub temu ali mogoče ravo zarad tega sem fizično bolj fit ko večina (zdrave) populacije, imam dost bolj organizirane in redne zdravniške preglede itd. Take stvari so 10% jeba zaradi fizičnega stanja, ostalo so borbe v glavi.

 

Drž glavo gor, lot se en pa po en lešnik zaenkrat, in pusti si imet support v okolici. Recimo za Evito bo že poskrbela konzolc ekipa (šala šala :D). Pa vso so srečo z operacijo in čim lažje okrevanje!

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 urami:

Če bi vsi spoštovali ukrepe in se cepli bi tut obiski pri zdravniku bli bolj preprosti, tko da lahko en based komentar kontriram z drugim based komentarjem. Zdej pa lahko pavziramo neumnosti dokler govorimo o človeških življenjih.

 

Sj sm hotu ironicno pripisat se da so u bistvu krivi antivaxovci

 

Postopki bi kr isti ostal tut ce bi ose cepl pa se smarno in men je zalostno ce se bo na konc res izkazal da bo dost vec folka nafukal zarad stvari kot berber.

 

Razumem da scijem proti medijski narativi, drzavi in lobbyjem, ki bi najraj vidl da mam mesecno narocnino na experimentalne beta jabe.

 

Jz sm zihr da se moja osebna zdele lepo coha po jajcih ko ma 2 pacienta na uro, niti slucajno ne svica v UKC kjer majo resne probleme.

 

In isto mas pri zobarju itn.

 

Tldr; sad ker so zafukal berberja, ko ne bi blo potrebe in mislim, da ljudje ki niso upostevali ukrepov niso nujno tako krivi kot se jih uporablja za izgovor v zdravstvu ki od nekdaj slovi po gnilobi. 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

Hvala vsem za lepe želje. Sej bo vs OK,  to čisto verjamem.  Sam pač omejitve + kolk cajta se že in se bo vse skupi še vleklo. Me ubija odznotri kr orenk.

 

Nej gre skozi brez zapletov pa čim hitrejše okrevanje ti želim, kera kisla situacija za tolko mladega človeka :(

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 17 minutami:

Vidim, da arašidovo maslo v prekomernih količinah vpliva tudi na spomin, te debate sva imela že večkrat. Nimam.


Mater, res bi si lahko zapomnil. Že zaradi tvojega vzdevka (ki sem ga dolgooo časa imel kot geslo za določene servise). Jebat ga, čudna so pota gospodova. :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...