Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kaj vam dejansko dela staro uporabniško ime in geslo za Partis? Meni je na začetku delalo... potem pa več ne. Sem pisal podpori in danes po par dneh prejel ta odgovor:

________________________________________________________________

Spoštovani!

 

Hvala za vaše elektronsko sporočilo. Za prejem novega uporabniškega imena in gesla za vstop v spletno platformo Partis.si se ponovno registrirajte. Za registracijo potrebujete PROMO kodo, ki ki jo prejmete ob brezplačni donaciji dohodnine eni izmed organizacij, ki jih podpiramo, ob tem pa premjete Partis.si VIP status, ki vam omogoča dodatne funkcionalnosti na spletni platformi. Več informacij prejmete na spodnji povezavi, kjer sledite navodilom.

 

https://www.partis.si/login

 

Najlepša hvala za vašo potrpežljivost in sodelovanje!

 

Lep pozdrav,

Ekipa Partis.si

______________________________________________________________

 

Fakof... imel sem odlično razmerje par TB v korist sejanju vedno! Mislim, da jih bom kar odjebal. Sprva sem jih res full pogrešal, sedaj pa sem se navadil na druga spletna mesta.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

@tomazek: yup, meni še vedno dela prvo in edino (sedaj že res staro) ime/geslo. 

 

Ko jih jebe. Napisal sem jim kaj si mislim o tem in bomo vidli... kar bo pač bo. Že leta darujem dohodnino isti organizaciji in ne mislim zaradi Partisa to spreminjati. Pa še fer se mi ne zdi, da so mi brisali, ker sem vsa leta bil tako VIP, kot imel odlično razmerje pretoka.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Meni je blo sprva res žal, ker sem ga pač bil vajen... zdaj pa ga že tako dolgo ni blo, da ga tudi pogrešal več nisem. Je nekoliko bolj komot kot drugi trackerji, ne pa toliko, da bi se šel jebat z novim VIP članstvom ipd. Edino, kar je bedno, je to, da verjetno registracije več ne bodo odprte. Ne vem pa, po kakem ključu so brisali nekatere uporabnike ostalih večina pa ima normalen dostop s starim geslom. Tudi meni je na začetku, ko je prišel nazaj, delalo staro geslo normalno... tako da izgubili ga že niso v požaru, sklepam.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 urami:

Cist tko - jz na partisu do zdej nisem nasel nicesar novega tko da je vse skupi velika zalost. Kar sm rabu, bolj malo sicer, sm na mojblink nasel. Kdo bi si mislil da bo boljse kot partis to nekoc, lol. 

 

že iščeš SLO zadeve za otroka?

to je nekak glavni point partisa

poleg pač kupa Slovencev, ki ne znajo kakega tujega jezika in rabjo une porazne SLO podnapise

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...