Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 7 urami:

 

Sprobaj Balvenie 14 cuban selection / caribbean selection (ime varira po trgih). Malenkost dražji, ampak se IMO splača pljunit tistih par evrov. Klasično odličen in piten balvenie, za finiš staran v sodih za rum za exxxtra slatkočo. Men je res top :)

 

Se 100% strinjam okrog price/performance Balvenia, carski bang for a buck dobiš

 

 

Sprobam 4sho

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 1 uro:

Fino medslužbeno branje ste sproducirali. Boljš k casnik.si

Jaz sem parkrat resno zaroflal na šihtu, sploh tam, ko dacapo opisuje, kako se pogovarja z dvigalom :avadodo: 

 

Pa ne se ti jebat, no :avadodo: 

Povezava do prispevka

nov super milkshake recept za dacapota.. skoraj isto dober kot v McD samo milijardo bol zdrav..

 

2,5 dl mleka 1,5% mascobe

ena pest zmrznejnih jagod, bolsje kaksno jagodo vec

en scoop proteinov.. boljse ce so izolat in zero shugar (predvsem zaradi sladila ki je not, pa se proteine dobis)

pol ce hoces da je se bolj kremasto, das pol avokada..

 

zmiksas enkrat za led, to je pri obicnem mikserju na impulze za se jagode dobro zdrobijo.. pol se 1x konstantno na max 20 sek pol minutke, da se dobro zmiksa

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

ne vem ni dosti..

 

poglej na mleku.. ce ne das vodo namesto mleka

jagode ne vem koliko imajo.. pac sadje ima fruktozo, ki je tudi OH.. in to je pomoje najevcji del

avokado nima neki

proteini morejo bit cimboljsi oz. nek izolat da ima 90% proteinov in cimanj HO

https://www.maxximumshop.si/iso-whey-zero-2-27-kg-native-whey

jaz kupujem tega.. okus vanilija al kokos, da ni prevec mocen okus

 

https://www.maxximumshop.si/nov-hydro-whey-zero-1816-g

pol imas se hydro iso.. ki so se dodatno filtrirani in povecajo absorbcijo.. sam pomoje samo izolat ti je vec kot dovolj ce noces prevec OHjev

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

JAZ sem si ustrelu 2 Whey Zero. :D

sem premral Sam namesto Sem.. disleksija jbtga

drugace so tam v supernovi nasproti BigBanga oz New Yorkerja

DaCapo reče pred 1 minuto:

Sem laik na tem področju, zato enostavno vprašam: zakaj točno nabavljate in konzumirate te prehranske dodatke, predvsem zgoraj omenjene proteine? 

zakaj? da dobis dovolj proteinov, buiding bloks za misice oz. ne samo misice pac vecino celic.. proteini so kot opeke.. OHji so pa kot energija oz delavci.. ce imas prevec energije oz. je ne pokuris dovolj se pac zredis..

tej napitki so ql, ker nimajo dosti OHjev, ki jih je v danasnji prehrani itak prevec.. poleg tega imajo veliko osebnost beljakovin, ki so itak dobre za regeneracijo.. sicer pa za obicnega osebka so ql ker ne rabis toliko jest.. popijes eno to in imas obrok, ki nima neki ful kalorij.. oz. ima malo OHjev in dosti beljakovin.

kar je pomoje idealno ce ne sportas neki ful.. da jes vec beljakovin in manj OHjev

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 7 minutami:

Jaz sem skenslal meso (razen rib) in rabim prehranske dodatke za vnos beljakovin. Ne da se mi pa šopat pol kile čičerike na obrok, ker pol serem kot pande (ne googlat tega pls). :D

ce mislis postat vegetarijanec al vegan zaradi zdravja al ideologije al whatever.. tle je spletna stran od kolega.. pa ima tudi proteine za vegane.. sam jih nisem probal.. za une gor sem ziher da so dobri..

https://vegamega.it/proteine-vegetali

 

tip prodaja samo italijanom, ma drugace je tle iz Kopra, ce bos rabil ti dam tel.. pa zvekni si b12 vitamin,  ce si skenslal meso imo

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Sem laik na tem področju, zato enostavno vprašam: zakaj točno nabavljate in konzumirate te prehranske dodatke, predvsem zgoraj omenjene proteine? 

zato k se folku ne da tolk ukvarjat s hrano, še zlasti če majo specifične cilje v fitnesu

ni pa to čist pravilo, poznam kr koga k pije to namest kšnga obroka iz čiste lenobe al pa k mu je dobr

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...