Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 urama:

Jaz sem več kot pet let kar veselo bordal, ampak to je bilo tudi že ohoho let nazaj. V štartu sem sicer naredil enotedenski tečaj z osebnim inštruktorjem, kar mi je prineslo kar precej izkušenj. Kasneje sem nekajkrat boardal celo v kavbojkah, prisežem.
Pač... zdaj ko ste omenili to smučarijo, sem malo začel pogrešati. Zaenkrat si bom dilo samo izposodil, pa bova šla s pubecom malo po Pohorju.. :) Zdaj je še prilika, ko je sneg in so počitnice... Za naprej pa bomo videli... 400 je neka čisto razumljiva cena.

 

Daj no.. stari bik boš zdaj spet šel bordat, da se razbiješ in ostaneš brez zob (prveri ceno keramičnih zob ali impantantov in te bo minolo)! Kupi si raje en komplet kart za poker in en komplet za tarok pa šah mizo za povrh in pojdi malo v gostilniške športe v teh letih :D Najbolj varno in ziher... Pa ne, da bi trošil denar za poker, ampak ker s tistimi kartami lahko igraš celo vrsto iger. Storšek = <10€

 

Al pa osnovni komplet za ribolov. To so pravi športi za sproščanje.

 

P.S.: Naknadno sem videl, da si postal treasure hunter. Evo to je tudi pravi hobi za nas "starčeke" :)

 

 

Berbasecks reče pred 1 uro:

...

 

Ker na gnoju več ne sodelujem... GL jutri! Vse dobro.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Daj no.. stari bik boš zdaj spet šel bordat, da se razbiješ in ostaneš brez zob (prveri ceno keramičnih zob ali impantantov in te bo minolo)! Kupi si raje en komplet kart za poker in en komplet za tarok pa šah mizo za povrh in pojdi malo v gostilniške športe v teh letih :D Najbolj varno in ziher... Pa ne, da bi trošil denar za poker, ampak ker s tistimi kartami lahko igraš celo vrsto iger. Storšek = <10€

na bordu si bo prej trtico al pa rebra polomil, to se vse zaceli :P

 

sam ja k sem tle ob quarter life crisis al neki začela bordat sem kr intimno soočena s tem kolk bolj faking boli od smučanja, zabavno je pa predvsem iz vidika novosti, dvomim da mi bo all in all k dosežem nek nivo tolk bolj zabavno

Povezava do prispevka

Ostani kar na smučkah :D Ma hecam se... nimam pojma kako je board. Vedno smo samo smučali v familiji (zdaj že leta več tudi to ne žal). Board pa mi je bil vedno kot zadeva z vesolja. Nisem si mogel predstavljat v mislih 2 nog zapetih na eno desko. Saj vem, da je drugače, če probaš.... Al pa sem samo štorast bil in sem se bal kako bom, če ne bom mogel z obema nogama opleta po svoje, ko odletim v neko grabo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@tomazek včasih se mi zdi, kot da sva res na neki isti valovni dolžini... :) 
Poker sem vedno oboževal in ravno včeraj sva z DaPubecom začela malo ponovno, vsaj toliko, da ga malo naučim, ker ga itak veseli. En dokaj dober komplet imam, kjer so celo žetoni zraven. Zabave več dovolj! 
Imaš pa tudi nekako prav glede borda, ampak ej, vseeno nisem še tako star. In na glavo ni šanse, da bi padel. To se mi še nikoli ni zgodilo (ampak nikoli ne reči nikoli, mhm!), kakšna trtica, rebra, to kar je Fuksija napisala, je precej bolj možno. Btw, na vlečnicah z bordom nikoli (že tudi, ko sem se šele učil) nisem imel res nobenih težav. To je tako simple, da bolj ne more bit! Smučke so mi šle bolj na živce, ker znajo nekaj opletati, ali kako bi rekel... board pa je ena dila s katero se nekako "zliješ" in nimaš kaj falit. Stvar je samo v ravnotežju (kar ni nek problem), pa v razmerju pritiska/porazdelitve teže na sprednjo ali zadnjo nogo (odvisno pač od vsakega posameznika) in seveda nagiba na "kanto" (recimo, če hočeš it dober slalom: pri mičkeni hitrosti se to ne da najbolje, ko si pa dovolj hiter pa itak šibaš levo-desno).  No, vsaj take so moje izkušnje. /enkrat se celo spomnim, da je ena borderka na vsak način hotela skupaj z mano na vlečnico (klasično sidro pač) in ok, ni problema z moje strani. Potem pa je na četrtini že kar izgubila kontrolo in skoraj "odpadla", tako da sem jo jaz potem nekako vlekel z eno roko do konca in nama je uspelo.  
Glede "treasure huntinga" pa: to je idealno. Počasi se sprehajaš, tipično upokojensko, ko zapiska pa DaPubec začne malo kopati. In piska kar na veliko. Sicer odvisno, kaj imaš nastavljeno in kaj je dejansko prioriteta iskanja... Trenutno smo bolj ali manj na avtomatski nastavitvi "relics", ker najde kao starine, npr. baker, srebro, bron ...  (večinoma pa izključi železo in itak aluminij , ker to je najmanj zaželjeno  iskat). Že samo, ko stopim na vrt začne piskat na vsak meter. Ampak to bomo prekopali enkrat spomladi, ko bo itak treba prekopat.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ha, minibager bom rabil za druge namene. Ko bom bazenček postavljal na vrtu, recimo. :)

Ma, izplena še ni. Par dni kaj smo malo testirali. Nekaj kovancev iz Yuge (en je 55 letnik), pa nekaj pfeningov (ne razberem letnice), nekaj komplet nerazločljivih zadev (košček obeska recimo, in en kovanec, ki je verjetno kar star ampak bi ga moral nekak dobro očistit, da bi sploh videl kaj je; pa neka zaponka oz. del zaponke, verjetno za kak pas, kar precej staro zgleda; in pa nekaj centov in evrov :) ).  Pa saj izplen niti ni namen, ampak pač ta feeling, ko najdeš karkoli. (razen kakšnih piksn, zamaškov...). 
Drugače pa... lahko se tudi sreča nasmehne. Recimo, en moj kolega je par let nazaj na neki lokalni njivi našel zlatnik (SIGISMUND 3. VON SCHRATTENBACH, 1753-1771), ki so ga uradno ocenili na ca. 700 €. Še vedno ga ima v svoji zbirki.
Pa to je še dejansko malo, če gledaš v profesionalni smeri. Poznam tudi primerke, ki so našli še kaj precej bolj vrednega. Sploh neke finte iz rimskega obdobja (ki se dejansko v SLO zelo hitro in pogosto najdejo).
Bojda se pa v naših krajih najde tudi ogromno zadev iz prve in druge sv. vojne. Razne medalje pa take stvari. Vrednost je sicer vprašljiva, ampak ajde...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 urami:

a sploh že obstaja swat4 like špil da je saj približno tok hud in  kako the fuck ne

 

fak

 

 

 

a ta ni dost dober?

 

https://store.steampowered.com/app/1144200/Ready_or_Not/

 

13k reviews pa overwhelmingly positive

 

sicer se ni spolirano do konca, ampak se devi trudijo na polno, znebil so se publisherja (team 17) pa se based so

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 11 urami:

Tocno tega sm gledal  ko sm dubu swat nostalgijo :D 

 

Bo za probat ja, zgleda kr kul nism se pa prevec poglabljal v sam gameplay, res upam da ima isti random faktor pri replayanju

Jaz sem igral sam SWAT 3, štirke pa nikoli. Trojka mi je bila pure užitek. Še bolj pa prvi Rainbow Six, to mi je pa res GOTG taktičnih police-baseD shooterjev. Rogue Spear in SWAT 4 bom pa prav sprobal ob priliki. 

 

Povezava do prispevka

Leta '96 me je fotr poslal po dve metli v astra jama trgovino in mi dal 5k tisoc bankovec ivana kobilica. Sva sla z rolkami z best friendom takrat skupaj iskat in zagrabim dve velki sirkovi metli, grem na pult in stricu dam 5k tisoc bankovec ivana kobilica. Tip zakalkulira v blagajno in mi vrne razliko + 5k tisoc bankovec ivana kobilica. Zgleda se je v glavi zatipkal in je mislil, da sem mu dal bankovec 10k tisoc ivan caknar. Pograbim metli in denar in se zvizgajoc pocasi kot da ni nic odpravim proti izhodui. Ko pridem ven se s pajdasem spogledava in sam ful gas spizdiva po klancu gor in dam. Fotru dam metli in razliko, 5k tisoc bankovec ivana kobilica pa pobasem in greva s pajdasem takoooooj v racunalnisko trgovino z video igricami. In kupila sva Police Quest: SWAT, ker ni blo nc druzga pametnega oz. sva pa vse ostalo kar je blo pametnega ze preigrala pa stal je glih 200 sit manj kot 5k tisoc bankovec ivana kobilica. Odrolkala sva domoŁ kjer sva failala prvo uvodno tutorial shooting range misijo ene 50x, ne vem tocno zakaj ze, nisva pomojem cist razumela kaj nama stric pravi v navodilih, sva se pa v naslednjih dneh prebila cez celo igrico nekak. V glavnem SWAT 1 je bil cist v kurcu, bol interaktivni video kot igrica in pomojem moj najbolj zgresen igricarski/impulzivni nakup v lajfu. Lahko bi rekli da karma, kakor dobljeno tako izgubljeno. Je blo pa to prvic in zadnjic v zivljenju, da sem pobasal denar, ce mi ga je kdo prevec vrnil, potlej sem v takem primeru vedno opozoril prodajalca.

 

Tako, to je moja izkusnja z igrico SWAT, upam da sem pomagal.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

fantje, kdo je bil?

Navedek

V petek dopoldne je mlajši moški občanki, ki je sedela na vrtu gostinskega lokala na Stanetovi ulici v Celju, ukradel tako želeno igralno konzolo Playstation 5. Kot so sporočili s celjske policijske uprave, je storilec pobegnil proti Mariborski cesti.

Policisti obvestila o nepridipravu še zbirajo.

 

 

Screenshot_20211229-193047_Chrome.jpg

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka

Drpniti. Npr.: "Na bližnjem travniku je N.N. drpnil PSP" ali "V  lokalni trgovini B.B. so tisti, ki jih ne smemo imenovati, drpnili 10 kosov PS5" in podobno.. :) 

 

Dipniti / dipnit mi je pa kar malo smešno, ker dobim čisto neke druge asociacije. Npr.: "Dipnil je tortiljo v lidlov nacho sir". ... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 minutami:

Pa more bit res lidlov


Iskreno rečeno: nima veze :)

 

AMF reče pred 8 minutami:

Sem bil ravno tisti dan v Clu in lahko potrdim, kar je napisal PiMP. Nekdo s hondo pa smrdel je po vinu


Evo, že en dokaz, da gre za nekega neprofesionalca. Da je zbral pogum in se lotil kraje, se je najprej napil. Skorajda edino vprašanje še ostane, namreč: ali je bilo to kupljeno vino ali kakšno domače. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...