Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 1 uro:

Pa more bit res lidlov

Honestly trenutno ni dobrega nacota v slo ker je dobavitelj za Jubilee, al kaj je ze bil un dober naco, crknu oz ne dobavljajo vec. Gostinci ki jih poznam so vsi besni k morajo uporabljat une Tina smeti, jz sm nehal narocat kakroli z nachotom. 

Povezava do prispevka

Zato ker odgovarjaš na vsako zadevo. Tudi, ko ti nekdo napiše neko očitno retorično vprašanje v šali, ti odpišeš resno.

Isti si kot chat boti, ki ne razumejo humorja.

Pa nimam res nič proti tebi, k deluješ res največja dobričina, ne glede na ves cringe. Sam tole je res faking smešno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Evo, danes na predbožični večer sem s pubecom  odigral par rund pokra. Zdaj, ne vem ali imam tako srečo pri karatah ali tako dobro blefiram, ampak obral sem ga kot malega cucka. Je pa dobil veselje in zvečer greva še naprej. Zaenkrat igrava sicer za žetončke, € pa pridejo, ko dvigneva gotovino, recimo jutri.  P****... on ima svojih garantiranih 150 € mesečne "plače" in ni vrag, da ga ne bom obral do kosti. :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:

Evo, danes na predbožični večer sem s pubecom  odigral par rund pokra. Zdaj, ne vem ali imam tako srečo pri karatah ali tako dobro blefiram, ampak obral sem ga kot malega cucka. Je pa dobil veselje in zvečer greva še naprej. Zaenkrat igrava sicer za žetončke, € pa pridejo, ko dvigneva gotovino, recimo jutri.  P****... on ima svojih garantiranih 150 € mesečne "plače" in ni vrag, da ga ne bom obral do kosti. :)  

 

Ali pa mogoče da igraš proti mulcu, ki nima toliko kilometrine v kartah? 

 

Wild guess vem. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Itak da nima. Zato pa ga lahko hitro oberem. Zdaj je prilika pač, ne pa kasneje ko se bo malo natreniral. ;)

edit: Poker je sicer prvič igral v Red Dead Redemption 1 na PS3 (v bistvu sem itak večinoma jaz igral, ampak mu je bilo kul), potem pa je malo pozabil na vse skupaj...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...