Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 2 urama:

Glede na to kakšen robot sem glede čustev IRL, sem neki sentimentalen letos in sem že začel voščit folku naokol, pa da zaželim še vam.. vesel sem, da sem lani začel spet malo bolj redno pregledovat Mn3njalnik - seveda zaradi ultra pričakovanega Cyberpunka, letos po nakupu Switcha (hvala @Arey) in po nakupu PS5 (hvala @LeBron) pa še tok bolj.

 

Zarad vas sem sprobal kake špile, k bi se jih prej otepal (BOTW, Bloodborne, Hollow Knight,...), zarad vas kako stvar dobil velik ceneje in zarad vas sem se, sploh na šihtu, dostkrat krohotal pri branju, ker ste vsi po vrsti samosvoji fukiči (od Galkota do Galaksije, od Fegeta do Ke_kita, od DaCapota do Playgame-a) in nasplošno je letos bil res dober vibe. Ni važn a prisegaš na gamepass al na ps plus (ali oboje), zdi se mi, da še nikoli nismo bili bolj na komot glede špilov kakor letos. Bit gamer v letu 2021 je res majka.

 

Všeč mi je, da se po dolgem času spet počutim kot otrok, veliko imam za preigrat in spet sem skoraj vsak dan del dneva preživel na rumenjalu. Hvala momci, ne se spremenit - pasja jajca, nintendo&konami sucks, PS5 za 700eur + 5letna garancija, mn3 smetana in (vele)router so vse fraze, ki jih uporabljam pred mojo in ji ni nič jasno.

GAAAAAYYYY.gif.1120d8bc82b1269d0fb6c0eee837c896.gif

 

:D

Mal bolj resno, delim mnenje na polno in želim vsem veselo praznovanje in predvsem, da uspešno preživite 2022, k bo res ubijalsko leto kar se iger tiče. Jaz grem takoj 3. dvignit kak kredit.

Pa čim več ljubezni in zdravja, drugo je itak nepomembno. <3

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

sem neki sentimentalen letos in sem že začel voščit folku naokol, pa da zaželim še vam..

 

To je extra gay slišati in beta... ampak ok... sem vajen pač tega na tem forumu. Še posebej, ker pratim z očmi tudi gnoj. Kakorkoli, da se danes ne bomo kregali... želim vse lepo tudi vam vsem v letu 2022.

 

Pa upam, da se začnete malo bolj alfa obnašati v prihajajočem letu, da si bomo lahko bolj podobni.

Povezava do prispevka

Srecno novo leto, predjed je mimo, otroci tezijo za Mysterium igrat, ampak sem rekel, da naj ga sami, ker ta stari bomo sli igrat Betrayal at House on the Hill.  Mislim, da bomo prvic za nov let igral namizne igre, odkar imamo otroke...so...10 do 12 let :P Neki imam sicer v spominu,da smo tut vmes, ampak z drugo druscino, pa se tam je bilo bolj malo zanimanja za take stvari :D

Povezava do prispevka

Srečnega in zdravega vsem, predvsem pa polno ljubezni in vse dobro. Vam pa moram zaupat eno "nezgodo", ki se mi je prigodila na silvesterski zabavi pri prijateljih. Na toast sem si bil primoran namazati veganski nadomestek za maslo, katerega sem moral onečastit s surovim tatarcem, njami (predvsem priceless pogledi herbivorov). :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...