Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 7 urami:

Spremlja kdo te objave Policijske uprave Kranj na Facebooku? Jaz menim, da so sila zabavne, nasploh všečne, sporočilne, tudi zajebantske itd. Zgleda, da imajo to nek (mlad) dober kader, ki obvlada te zadeve okoli objav na soc.omrežjih. Recimo aktualna:
https://fb.watch/alPI1b_dB1/

May be an image of 1 person and text

Povezava do prispevka

A ma ta debil slučajno nalepko proteini.si na haubi?

Drugače ta model v polni varko opremi zglea ku dojenček v zimskem pajacu iz 90h. Sam ena šušljava kepca iz katere štrlijo nogice, rokice pa un krompir, ki mu poganja na ramenih.

Povezava do prispevka

Lastniki PS4 en problem bi bilo za rešit. Kolega ima PS4 in mu jo je vrglo v safe mode. Sedaj ko konzolo normalno prižge mu javi na televizorju, kot da ni nič povezano z njim. Ko gre v safe mode, mu ponudi 7 izbir. Dal je zadnjo, da bi na novo naložil softwear, pa mu je vedno prišlo samo do 99% nato zadeva zmrzne/vrže ven in jovo na novo. V glavnem ne spravi več konzole v delujoče stanje. 

 

Kje tiči težava? V disku? 

 

Hvala za ideje in predloge.. 

Povezava do prispevka

Naj poskusi z "reinstall" in ne z "update". Prenest mora pravi file, mislim da je drugi na povezavi, ki si jo delil... "PS4 console reinstallation file"

 

Navedek

How to reinstall the PS4 console system software
Reinstalling the system software on your PS4 console will delete all of the data on your PS4 console. This process is often referred to as a "factory" reset, or "hard" reset.

Reinstall PS4 system software
Using a PC or Mac, create a folder named "PS4" on a USB drive formatted as FAT32. Inside that folder, create another folder named "UPDATE".

 
Download the reinstallation file (button below) and save it in the "UPDATE" folder. Save the file as "PS4UPDATE.PUP".

 
Plug the USB drive containing the file into the PS4 console.

 
Start the PS4 console in Safe Mode: press and hold the power button, releasing after the second beep.

 
Select Safe Mode option 7: Reinstall System Software.

 
Select Update from USB Storage Device > OK.

If your PS4 console does not recognize the file, check that the folder names and file name are correct. Enter the folder names and file name using uppercase letters.

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Točno tako je naredil in ništa. Do 99% pride, potem pa sledi črn ekran in napis na Tv-ju ni povezave. Probal je večkrat, edino enkrat je šla inštalacija čez in je potem na naslednjem zaslonu dobil sporočilo da se zadeva inštalira, samo je potem spet zablokiralo in vrglo black screen of death. Disk je 1T. 

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 2 urama:

Točno tako je naredil in ništa. Do 99% pride, potem pa sledi črn ekran in napis na Tv-ju ni povezave. Probal je večkrat, edino enkrat je šla inštalacija čez in je potem na naslednjem zaslonu dobil sporočilo da se zadeva inštalira, samo je potem spet zablokiralo in vrglo black screen of death. Disk je 1T. 

 

Bessie reče pred 2 urama:

Poskusita z drugim diskom oz. tega preformatirajta na PCju in ponovita vajo.

 

Naj proba formatirat, kot pravi Bessie.

Sem imel isto težavo - edino to je pomagalo...

Povezava do prispevka

meni se je novembra ps5 sesul, pa je edino format in reinstall pomagal. Zmanjkalo stroma,medtem ko sem imel rest mode s prizganim spilom. Ker imam ps+, so moji savi bili reseni, sinovi pa ne :Dod takrat igra spuzija in ben10 na mojmu accountu :D sackboy cel progress sel v franze.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Imajo tudi serijo prav butastih video posnetkov, kjer izpadejo kot totalni debili in norci. To včasih najdeš v Šilc temi na gnoju. Ni glih prijetno po moje, če te potem tak norček iz videa ustavi in ti teži pa piše kazni. Zato mi je bolje, da policaje vidim v uradni sliki, kot pa tudi kake, ki popivajo redno okrog in te kasneje jebejo v glavo.

Povezava do prispevka

@tomazek: to je tudi res. Čeprav, nima ti kaj pisati kazni, če se držiš pravil oz. zakonov. Se pa zgodi, ja. Noben ni 100% in včasih je dovolj že, da mičkeno prekoračiš omejitev, pa si tam... ;) 

Btw, meni bolj fukjeno je, če TI kličeš policijo, potem pa TEBE obravnavajo kot največjega krivca/storilca. Se mi je enkrat zgodilo, ker sem želel samo dobronamerno narediti red na ulici oz. predhodno poklical, da ne bi prišlo do  kakšnih večjih težav z nasiljem, ker je bila scena že zelo napeta...

Dobra pa je bila tudi izkušnja ne dolgo nazaj, ko je bil dovoz komplet zaparkiran kljub p. znaku Prepovedano parkiranje in ustavljanje!  Itak to vojska tam redno parkira, boli njih. Ker smo pač čisto blizu vojašnice doma. Ampak enkrat mi je prekipelo in sem poklical policijo, ker se z avtom dejansko ni dalo priti ven. Pa so prišli in me začeli nadirat, zakaj kličem zaradi takšnih malenkosti, da drugič bom jaz dobil kazen in podobno. Nimam pojma, kaj jim je delalo v glavi. Mogoče imajo kak dogovor z vojsko.. Nobenega pajka ni bilo. Počekirali so sicer v petih minutah in se potem odpeljali. Itak, pač neka zakotna pot, ki jo za dostop do hiše uporablja zgolj par stanovalcev. Ampak dobra šola! Od takrat bom rajši tiho, ker drugače bodo znak celo umaknili, potem pa se res lahko po domače jebemo. :) 
parking.thumb.jpg.6ebd899a8a871bb98097256bfaaeb1a4.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hahaha da bos drugic dobil kazen ti, hahahaha. Ker retard ne me jebat. 
jz sm mel zaenkrat res samo pozitivne izkusnje s policijo. Ko me je enkrat zbil avto (kolesarska smet) me vprasajo ce rabim resilca pa sm cist nene sej sm ok jz grem v sluzbo ze mal zamujam. Pol pa me pogleda pa rece “no me vem gospod ampak a ste ziher, tam iz bradr vam kar lije kri” in ko pogledam dol mam celo bundo rdeco od krvi. Sploh nism vedu tok sm bil v soku :D Tko da zaenkrat samo pozitivne izkusnje. Vsakic ko sem fasal kazen je blo to zarad lastne neumnosti. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:

@tomazek: to je tudi res. Čeprav, nima ti kaj pisati kazni, če se držiš pravil oz. zakonov. Se pa zgodi, ja. Noben ni 100% in včasih je dovolj že, da mičkeno prekoračiš omejitev, pa si tam... ;) 

Btw, meni bolj fukjeno je, če TI kličeš policijo, potem pa TEBE obravnavajo kot največjega krivca/storilca. Se mi je enkrat zgodilo, ker sem želel samo dobronamerno narediti red na ulici oz. predhodno poklical, da ne bi prišlo do  kakšnih večjih težav z nasiljem, ker je bila scena že zelo napeta...

Dobra pa je bila tudi izkušnja ne dolgo nazaj, ko je bil dovoz komplet zaparkiran kljub p. znaku Prepovedano parkiranje in ustavljanje!  Itak to vojska tam redno parkira, boli njih. Ker smo pač čisto blizu vojašnice doma. Ampak enkrat mi je prekipelo in sem poklical policijo, ker se z avtom dejansko ni dalo priti ven. Pa so prišli in me začeli nadirat, zakaj kličem zaradi takšnih malenkosti, da drugič bom jaz dobil kazen in podobno. Nimam pojma, kaj jim je delalo v glavi. Mogoče imajo kak dogovor z vojsko.. Nobenega pajka ni bilo. Počekirali so sicer v petih minutah in se potem odpeljali. Itak, pač neka zakotna pot, ki jo za dostop do hiše uporablja zgolj par stanovalcev. Ampak dobra šola! Od takrat bom rajši tiho, ker drugače bodo znak celo umaknili, potem pa se res lahko po domače jebemo. :) 
parking.thumb.jpg.6ebd899a8a871bb98097256bfaaeb1a4.jpg

 

Haha daCapo, pa v keri bajti si te ti? Jaz drugače že 15 let delam tu v vojašnici.:D

 

 

Pred vojašnico je res znala biti gneča včasih, zadnje čase pa ne kaj več dosti, ker redarji redno dajejo kazni na avte. 

Bom povedal sodelavcem, da si ti tisti ki jih kliče, paš dobo sveža jajca v okna :devil::lol:

 

Ne, saj ne, hecam se, je prav tak.

Čeprav, uradno je to slepa ulica, tak da če se tu voziš po oni šoder potki,  prav tako kršiš cpp:happy:

Mi ko se skup vozimo drugače ponavadi parkiramo na parkirišču pri dvorani tabor-tenis plac. Sam baje bodo zaj v kratkem tam tudi dol zaprli.

 

 

Povezava do prispevka

@bojler1: u madona, to pa je naklučje, da se tako najdemo na internetih! 15 let že delaš tu? Nice. Lepa doba. Jaz sem v eni od bajt v tem drevoredu. Več pa ne povem. :) 

Drugače pa: lej, načeloma nimam ničesar proti vojski in klical sem samo enkrat, ko mi je res fil3m počil! Zadnje čase pa priznam, da se je stanje umirilo, vsaj kolikor imam možnost spremljat dogajanje.
S pubecom celo vsako leto prideva na dan odprtih vrat in uživava v predstavitvah na posameznih točkah, ki jih imate pripravljene. No, zadnji dve leti naju ni bilo, ker pač nekaj okoli virusov itd. Mogoče smo se celo kdaj v živo srečali, pa nimamo zdaj pojma :) 
Btw, uradno je Ramovševa ulica. Šoder potka pa itak da je, saj gre v bistvu za drevored. Promet ni prepovedan (zaenkrat). Lahko bi sicer dali znak Prepoved prometa za motorna vozila (z dopolnilno tablo: Dovoljeno za stanovalce in dostavo), ampak se mi vseeno zdi to nesmiselno. Čeprav včasih se ti kdo z avtom zažene tako skozi, da vidiš samo oblake in pesek v zraku. Pa nekaj časa nazaj, prisežem, da so se tudi neki narkomani zbirali tu naokoli. Ali pa neki mutni šmuglerji... Itak me boli đoko, dokler ni ogrožena moja familija. :)  
Ja, za taborsko-tenisplac sem slišal da bi naj zakomplicirali parkiranje. TIsto mi je šele nelogično, ker tam je pa res veliko prostora, ki nikogar ne moti. Dejansko je prav parkirišče tam urejeno. Hecno.

Drugače pa se lahko z avtom komot pelješ v obeh smereh, ker ni slepa cesta (ramovševo mislim,)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...