Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 minuto:

Story of my life.

tbh če ne treniraš neki na hard mislim da bi moral tud z rastlinsko prehrano pa ribami čist uspešno dobit dost beljakovin not

a si kdaj izpolnjeval kšn prehranski dnevnik da prav veš, da ti falijo?

teta s kliničnega pravi, da se je od popularizacije praškov še kr povečala incidenca mladih moških z ledvičnimi kamni na urgenci, tko da pretiravat mislim da ni fajn

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

Drugače ne pretiravam. Še vedno jem raznoliko in vse. Sam tu pa tam mi paše malo spremembe. Proteinske praške sem drugače šopal res ogromno v mlajših letih, pa nisem nikoli imel nekih težav.

nvm, zdele sem boljš prebrala en tvoj post gor pa vidim da se je 'nikoli ni premalo' nanašalo na b12, ne beljakovine :rofl:

Povezava do prispevka

Moral bi napisati, da rabim neki, kar nadomesti pomanjkanje mesa. Proteini v prahu so samo sprememba napram rastlinskim in ribjim beljakovinam. Da lahko kdaj pojem mal manj ali enostavno nekaj drugačnega. Sam to.

 

Ko se enkrat stvar absorbira je precej isti kurac v kaki obliki je prišla v telo. Glavno je, da vnašaš vse kar potrebuješ.

 

EDIT: Drugače pa mi počutje daje filing, da bolj zdravo živim lol. Nenormalno boljše se počutim odkar sem nehal jesti meso (ene pol leta).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 34 minutami:

Moral bi napisati, da rabim neki, kar nadomesti pomanjkanje mesa. Proteini v prahu so samo sprememba napram rastlinskim in ribjim beljakovinam. Da lahko kdaj pojem mal manj ali enostavno nekaj drugačnega. Sam to.

 

Ko se enkrat stvar absorbira je precej isti kurac v kaki obliki je prišla v telo. Glavno je, da vnašaš vse kar potrebuješ.

 

EDIT: Drugače pa mi počutje daje filing, da bolj zdravo živim lol. Nenormalno boljše se počutim odkar sem nehal jesti meso (ene pol leta).

 

 

Mogoc si jedel premastno meso. Ce bi zamenjal mogoce iz lean meson, bi mel isto dobr feeling

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Mogoc si jedel premastno meso. Ce bi zamenjal mogoce iz lean meson, bi mel isto dobr feeling

Ej, čisto možno, sam jaz sem jedu vsega svašta mesa, ne zdej sam neke nezdrave pizdarije. Po moje je bolj fora v tem, da sem mogu ufurat ful več zelenjave, ki sem jo prej ful bolj zanemarjal (predvsem stročnice).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Moral bi napisati, da rabim neki, kar nadomesti pomanjkanje mesa. Proteini v prahu so samo sprememba napram rastlinskim in ribjim beljakovinam. Da lahko kdaj pojem mal manj ali enostavno nekaj drugačnega. Sam to.

 

Ko se enkrat stvar absorbira je precej isti kurac v kaki obliki je prišla v telo. Glavno je, da vnašaš vse kar potrebuješ.

 

EDIT: Drugače pa mi počutje daje filing, da bolj zdravo živim lol. Nenormalno boljše se počutim odkar sem nehal jesti meso (ene pol leta).

 

 

Koliko pa jes OHjev? Krompir, pašta, kruh, sladkisi?

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 minutami:

Isto kot prej, to kar omenjaš, edino sem pa skenslal sladkarije (samo še kavo minimalno sladkam).

 

Ja jebiga imamo ze leta holesterol in to =))) Si gledal game changer a

 

Ma sej ce skenslas sladkor je ze full. Pol se meso, sploh rdece, ki je tudi tezje prebavljivo in dodas zelenjavo, ki cisti crevesje se pocutis ze ful boljse..

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Haha, kako si vedu?

Ma sem se spravljal že neki časa, pol me je pa Gamechangers spodbudil, da zares probam. Varianta "bomo vidli kako bo". In pol se je izkazalo, da mi na polno sede. :D

 

tl;dr Odloču sem se, da se moram začet prehranjevat kot odrasel človek XD

Povezava do prispevka

Kaj za holesterol al dokumentarec

 

Dokumentarec itak je zakon veganske tortilje so tudi meni naredile gushte in pol ko pokazejo uno kri in vse.. swj swm takrat napisal tle da ai pogledate

 

Holesterol pa itak...... dva taka hrusta kot jaz in ti.. ce sedijo prevec pred racunalnikom in nw uporabljalo svojega telesa za ro kar je bilo namenjeno, kopat krompir na njivi cele dneve, ni nic posebnega dan danes.. raje ne pitaj DaDapota kaksen holesterol ima

Povezava do prispevka

Haha, ko so potovalno agencijo fprašali, zakaj bo 100 najstnikov peljala na maturantskega na Hrvaško, je modelček dal to izjavo

 

To so sklenjene skupine dijakov, ki se družijo skupaj v srednji šoli, še pred dvema tednoma so sedeli skupaj v šolskih klopeh, družijo se v prostem času.

Zabav, kot so jih bili deležni maturantje v preteklosti, letos ne bo, program bo potekal na prostem, v znamenju joge, meditacije in športnih dejavnosti.

 

Ob jogi in meditaciji sem umrl :avadodo:

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...