Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Js še vedno nisem gledal Clone Wars, bo padlo nekoč. Edino kar me skrbi je to, da vse Marvel/Disney nanizanke se bl švoh končajo - Rebels, Wandavision, tud najboljša izmed njih - Mandalorian - ima par nezanimivih delov vmes, ki bi lahko bili ena ali dve scene, ne pa cela epizoda. Tko da nimam uno ful hypa, da bi gledu Clone Wars, mojmu bratu je carska

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Js še vedno nisem gledal Clone Wars, bo padlo nekoč. Edino kar me skrbi je to, da vse Marvel/Disney nanizanke se bl švoh končajo - Rebels, Wandavision, tud najboljša izmed njih - Mandalorian - ima par nezanimivih delov vmes, ki bi lahko bili ena ali dve scene, ne pa cela epizoda. Tko da nimam uno ful hypa, da bi gledu Clone Wars, mojmu bratu je carska

Jaz menim, da se res splača pogledat. Prva sezona je švoh. Samo se splača potrpet skozi njo. Potem je res vsaka sezona boljša. Kvaliteta tudi gre gor. Glede na animirano serijo je vmes kar filter epizod not. Disney jih je prevzel nekje po sezoni pet. Kolk se spomnem so meli plane naprej še za 2-3 sezone ampak jih je Disney skenslal da so sli v bolj family-friendly Rebelse zato je tudi sezona 6 precej rushed in konec slab. No par let kasneje so se nekot odolžili s sezono 7, ki je res dobra. 

Povezava do prispevka

V otroštvo je meni Lego Racers 1 tut bil top. Fak kolk se je tega špila preigralo na split screen. 

 

Lani za hec sem si ga inštaliral in lahko potrdim še danes je carski. 

 

EDIT: Sm se glih spomno Na PS2 je bil pa  Crash racing noro igran. Sam se trenutno ne spomnem ali Tag Team racing ali Nitro Kart

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 urami:

O ne, 3 crnci v nanizanki, ali bomo sploh lahko preziveli.  

Ne gre se za zamorce... Ampak ker posiljujejo iz raznolikostjo zavoljo kvot (avtentičnost neki neki).

 

muh immersion is ruined :D 

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

1638830954780.thumb.jpg.e4dc77bf7737f7811dd325d55cdd2e23.jpg

 

Fak to pa so spomini...kurja polt. Kako sem s tole pistolico nazigal nek western spil, kjer si moral streljat kavboje v salonih, adijo pamet. Tok sm to nazigal, da sm skuril trigger na pistoli po neki tednih... :cry:

 

Edit: Tale dva spila sta bila: 

https://en.wikipedia.org/wiki/Wild_Gunman

https://en.wikipedia.org/wiki/Duck_Hunt

 

Fak kok je to enih spominov. 

 

Sem si sel prav prebrat kako je ta pistolca delovala, ker meni se je v spilu vedno zdelo, da kr neki random dela vse skupi, kot froc sem mel vedno filing, da me NES "cheata".

uredilo bitje Smoki
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 16 minutami:

salona se tudi jaz spomnim :D pa letečih krožnikov in seveda rac

 

dodajam še en blast iz bessijevgaa videa k si mel tri "karte" pa so bli lahko civilist/kriminalc/policaj in si mogu strelat

V Duck Hunt si lahko celo igral PVP :D P1 je streljal P2 je bil pa Raca in letal po ekranu.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 minutami:

Mene tudi vsake toliko prime nostalgija po tem žanru. Na Wiiju sem rad nažigal on-rail shooterje, ene dva ali tri, kar sem jih kupil :D 

 

Pa itak Hiša Zombačov in Virtua Cop iz otroštva 

 

The House of the Dead 2 9Virtua Cop 10

 

Pa kurčev SKI OR DIE snowball contest :D 

 

Ski or Die Gameplay - Snowball Blast [PC] - YouTube

 

Vsi trije našteti so Hall of Fame špili

 

Sploh prva dva z izjemnim De Nirom in Pacinom kot glavnima voice aktorjema in Tarantinom za pomoč pri dialogih

Povezava do prispevka

@Sovica Hogan's Alley je blo tist

 

Navedek

When the trigger on the Zapper is pressed, the game causes the entire screen to become black for one frame. Then, on the next frame, all valid targets that are on screen are drawn all white as the rest of the screen remains black. The Zapper detects this change in light level and determines if any of the targets are in its hit zone. If a target is hit, the game determines which one was hit based on the duration of the flash, as each target flashes for a different duration.[20][21][22] After all target areas have been illuminated, the game returns to drawing graphics as usual. The whole process is almost imperceptible to the human eye, although one can notice a slight "flashing" of the image but this was easily misconstrued as a simulated muzzle flash.

 

 

 

@Hernier  fuck kolk sva s kolegom predrkala Virtua Cop 1 & 2 na PCju, res kr legendary

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...