Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kdo bo prvi dal za rundo? 🙂

Jaz sem vesel in nov Mn3 mi je res všečen, nenazadnje, prav lepo je tudi štartati "na novo".  V glavnem: pozdravljeni torej v Gostilni in upam, da bomo imeli res veliko konstruktivnih (hehehe) debat. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

sem spremenil nazaj v Gostilna pri Konjzolcu

"J" v besedi konj je prakticno nem (v bistvu je) in ima smisel, ker se konjzolec se vedno izgovori konzolec

noben ne rece kojnzola

a zdej bo kr en jay zahteval preimenovanje gostilne, cuz gnoj memes al kaj koji kurac

 

Povezava do prispevka

Sicer na gnoju ne pišem (ne vem, če sem 5 postov v celi karieri) in redko tudi kaj preberem. Mogoče, če vidim med novostmi kako zanimivo temo. Ampak zakaj je res za tja potrebno 200 postov? Kaj je samo za elito, ki dobro sodeluje v ostalih delih foruma? Čudi me, ker večine uporabnikov od tam ponavadi ne vidim v nobenih drugih temah, kot samo na gnoju.

In pa vidim, da je tam tudi že kar precej prispevkov. Kje so uspeli dobiti 200 postov, al imajo najboljši gnojarji privilegij?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...