Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 1 uro:

Olajšam te za Demons souls, če te spravlja v prostorsko stisko. 

Bojo določeni na prodaj ter objavljeno v Bolšjem bazarju, eni so že... Ene moram še dokončati, upam...

 

Berbasecks reče pred 11 minutami:

 

sam zgledajo k kočlerski 1:24, ne 1:18 master race

Sej, odkar sem kripto success, sem jih pospravil v klet, v vitrini v sobi pa imam samo še 1:18 izbrane modele... Pred blokam ob vhodu itak da folk vidi pa 1:1 Opel Astro...

 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče Dne, 27. 1. 2022 at 6:58:

You'll shoot your eye out, kid.' No, really, you will, study finds. | Local  | columbiamissourian.com

Christmas Story

To je pa druga puška, to ma mularija v ZDA takoj ob rojstvu... In sicer podobna replika je ta:

https://www.shoot-club.de/Crosman-Sheridan-Cowboy-Action-Luftgewehr-45-mm

 

Je drugače top, relativno poceni, gre notr par sto BBjev (4,5 mm kovinski itak), dela pa na vzmet in je kr močna... Dela ne glede na vreme odzun... Jo nafilaš ter si cel dan lahko okoli z njo (npr. v hribe, bližnjo gmajno, v čakalno vrsto pred kontejner za testiranje...).

 

uredilo bitje MarioKing
Povezava do prispevka

Ha, jaz sem pa nedavno iz omare potegnil staro zračno, ki še vedno deluje odlično (streljanje preverjeno)! Pazi to: stara je že krepko precej več kot 40 let (stric jo je imel,  ko je bil še mlad, nato jo je predal meni, ko sem bil še mulc). Mislim, da je neka češka zadeva. Fascinantno, kako dobro se take zadeve "postarajo". :) 

 zracna.thumb.jpg.7037fed425da85b7212da41f138a1d60.jpg

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 1 uro:

Naslednji m33t bo v šumi, varda stajl?


Lol. Pa vsi prinesemo svoje zračne puške in se streljamo s šibicami (vžigalicami). To smo namreč počeli kot mulci, dočim orožje se začuda ni nič pokvarilo. Neke vrste airsoft pred svojim časom, čeprav razdalje res niso smele biti velike :)   

Povezava do prispevka

Mene pa zanima, če je v Izoli še lokacija za hitro testiranje COVID-19 ali se moram naročiti v ZD? Sem našel eno novico, da delajo to pri Sparu, ampak je od novembra :D Če kdo ve :) Mogoče bi šel v ponedeljek v Trst si pogledat razstavo video iger, pa rabimo hitri test za mejo.... ni dost biti 2x cepljen + prebolel :huh:

Povezava do prispevka

VSTOP V ITALIJO OD 1. FEBRUARJA 2022 DO 15. MARCA 2022

Od 1. februarja dalje bo v skladu z določbami italijanskega vladnega odloka z dne 27. januarja 2022 možen vstop v Italijo iz držav s seznama C (op. Slovenija) ob predpogoju, da se posametnih v zadnjih 14-ih dneh pred vstopom v Italijo ni nahajal (bivanje ali tranzit) v kateri izmed ostalih držav izzven seznama C, ob izpolnjevanju naslednjih pogojev:

  1.  Ustrezno izpolnjen obrazec za potnike (dPLF) app.euplf.eu digitalni ali papirni različici (v primeru tehničnih ovir) in
  2.  digitalno potrdilo EU/zeleno potrdilo o zaključenem ciklu cepljenja proti COVID-19 s cepivom, ki ga je odobrila EMA (ali enakovrednim potrdilom) ali
  3. digitalno potrdilo EU/zeleno potrdilo o prebolelosti od Covid-19 ali
  4. digitalno potrdilo EU/zeleno potrdilo o negativnem rezultatu antigenskega testa, ki ni starejše od 48 ur pred vstopom v Italijo ali negativnem rezultatu molekularnega/PCR testa, ki ni starejše od 72 ur pred vstopom v Italijo.

Pogoji 2, 3 in 4 so alternativni pogoji, v vsakem primeru pa je potrebno ob izpolnjevanju enega od omenjenih pogojev izpolniti še obrazec za potnike (dPLF).

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 2 minutama:

aha... ALI, okej... sem bral tukaj https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=italiano&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=3,

 

pa sem razumel, da je "IN". Mogoče slednja ni up-to-date :D Thx :)

Jep jep, to je bila prejšnja, od danes velja nova

Povezava do prispevka

Jaz sem bil kr neki cajta zihr, da imam top banana imunski sistem. lol nope

Prejšnji teden sem fasal po pički. Iz nič me je začelo boleti vse, zeblo me je pa vročina 38.5.

Po treh hitrih testih je šele un PCR (al kwaje že) pokazal +
Sem bil pa naslednji dan k nov. Me je pa zjebal, da sem se na šihtu zlo hitro utrudil pa kava je imela okus po prežgani Loka kavi (skoraj vedno pijem barcafe)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...