Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

TurboMan reče pred 13 urami:

 

 

drugače sm tut js razmišljal da bi nehal jest meso. nedolg nazaj je sosed mel 50 let in je priredil ornk zabavo, godba in vse

 

pol pa pride avto s prikolico, na prikolici pa ful lep teliček, shit

Jedu si meso na istem partyju, patelinu sploh ni blo treba kikirikat (ker je bil mrtev, deep fried)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

God is dead in to ze kar nekaj casa.. zdaj imamo novega boga denar in tehnologijo.. po eni strani zavidam folku, ki verjame v prihajajocega novega starega boga naravo oz. Resi naravo, podnebje, zivali, clovestvo ipd.. svaka cast, tipi so prava avandgarda.

 

Jaz sem bolj kot uni povelniki v koncentraciskih taboriscih, nihilisticno usmerjen, al pa uni ki dela v fabriki in sestavlja mine al pa kot mesar, ki v Sapru prodaja meso.. it was my job I am just trying to survive. 

 

Svaka cast avandgarsi, ki si upa verjet v novega starega boga, naravo.

Povezava do prispevka
lizz reče pred 8 urami:

@Bessie a ti kej od tega se manjka? :p

Nisem te vrste zbiralec, da bi mi kaj manjkalo :D

 

Ne sej ne, pač stripe, ki jih imam so nabrani mimogrede, ni pa da bi si delal neke kolekcije in podobno, tolk da zafilajo prostor na polici in sem pa tja zbudijo nostalgijo, ko sem vsak dan kakega kupil, na dopustu pa še zdaj kakšnega ;) 

 

Tko, da hvala. Sicer je iz slike težko razbrati, če je kak tak, ki bi mi lahko manjkal. Imam pa par kolegov, ki bi jih mogoče zanimalo, sploh Dilan Dogi pa kaj drugega tudi... dej objav na svoje FB pa jim bom sharal.

Povezava do prispevka

Jaz bi si pa obnovil kolekcijo Alan Fordov v slovenščini (unih zelenih). To debato mislim da smo enkrat že imeli - meni so za razliko od večine, ki prisega na HR prevode, SLO prevodi vrhunski. Kot otrok / early najstnik sem noro užival v branju in crkaval od smeha, tko poleg Joker revij je imel AF res ogromen vpliv na razvoj smisla za humor.

 

Ampak mislim, da so zdaj kar dragi stripi, moja zbirka se je pa z leti porazgubila :(

Povezava do prispevka

Jaz vsake toliko kupim kakega AF za ta malo, da ga doda v zbirko... sem pa tja se najde kdo, ki drago prodaja celo kolekcijo, samo je predrago, da bi ji vse naenkrat kupil.

 

Pa ja ni slab provod, edino eni smo navajeni prevoda iz juge, ker smo z njim pač rasli ;)

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...