Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fantje moji jaz sem gledal dvojko v kinu zapusen ko prasica.. po moje sem si naredu zdraven cel svoj vzporeden film nema da nema teorije ovo ono..

 

ravno pred kratkim sem gledal dvojko in itak vse jasno, ql filemcek.. sam pizdu mater.. ko pri vsaki sceni zdaj tocno stekam kaj je point in se spomnem kaj sem si takrat domisljal, ko mi ni blo nic jasno.. priceles cajti res.

Povezava do prispevka

Btw, Matrica me vedno malce spomni na Alien trilogijo. Prvi del: unikat (in če bi  tem zaključili bi bilo več kot OK), Drugi del: top akcijski popcorn (mišljeno v res dobrem smislu, kultni akcioner), tretji del: tudi če ga ne bi bilo, ga ne bi pogrešal. Oz. nekaj v tem smislu ... Ok, za Matrico sicer razumem, da so dejansko morali lansirati trojko, ampak vseeno. 

Povezava do prispevka

@gojc se prav spomnim, da si na prejšnjem forumu napisal, da si igral Blair Witch na PS4?

 

Razmišljam za ubost za 1-nighter no homo horror varianta s kakšnim pirom. Priporočaš glede na te okoliščine, ali je vseeno preveč povprečna zadeva? Tudi unih Man of Medan še nismo igrali, nekaj od tega bi ...

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 4 minutami:

A je kdo kej čuti današnji potres,  malo pred 5. uro zjutraj?

Mene je fajn zrukal.

Pravzaprav me je rukal kot dojenčka v zibelki.

 

a zato je sosedov jagenjček tako vreščal

 

jaz sem pa že računal na kakšno povabilo na piknik popoldne :(

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...