Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fak, komaj 1 ura ne gledaš na forum, pa se je že skor sesu.

Se hujš ku Kim Kardashian.

Najti si kej boljšga za delat, momci moji.

 

(In ne, z mojo punco nisem šel narazen. Pravzaprav, bo kmalu palindromno število, odkar sva skup ;) )

uredilo bitje XEcutIor
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 12 urami:

@gojc se prav spomnim, da si na prejšnjem forumu napisal, da si igral Blair Witch na PS4?

 

Razmišljam za ubost za 1-nighter no homo horror varianta s kakšnim pirom. Priporočaš glede na te okoliščine, ali je vseeno preveč povprečna zadeva? Tudi unih Man of Medan še nismo igrali, nekaj od tega bi ...

 

Ne Blair Witch nisem nikoli igral.

 

Priporočam pa Man of Medan. Sploh če vas je več in si podajate kontroler (vsak igra svoj lik) !

 

Movie Night Mode:

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 1 uro:

Fak, komaj 1 ura ne gledaš na forum, pa se je že skor sesu.

Se hujš ku Kim Kardashian.

Najti si kej boljšga za delat, momci moji.

 

(In ne, z mojo punco nisem šel narazen. Pravzaprav, bo kmalu palindromno število, odkar sva skup ;) )

 

Daj naj pride na forum. 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 16 minutami:

Še dobro, da si kontroler podajate v času korona virusa.

Če imaš razkužene roke ne vidim problema. Je prej problem da bo s kakšnim kihanjem al pa kašljanjem prišlo do kapljičnega prenosa.

 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 3 urami:

Fak, komaj 1 ura ne gledaš na forum, pa se je že skor sesu.

Se hujš ku Kim Kardashian.

Najti si kej boljšga za delat, momci moji.

 

(In ne, z mojo punco nisem šel narazen. Pravzaprav, bo kmalu palindromno število, odkar sva skup ;) )

Koncno post kjer je omenjena punca

 

Js se pa tresem k Japan doma v negotovosti

Povezava do prispevka

Najprej pozdrav vsem!

Se mi do zdaj še ni ljubilo prijavit na novi Mn3 :innocent:

Prejle sem prvič zagnal F1 2020, pa sem najprej mislil odpeljat kakšen krog v Nemčiji in totalno presenečeno ugotovim, da Nemčije sploh ni na seznamu.

Kako dolgo je Nemčija že ven iz koledarja F1?

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 3 minutami:

Najprej pozdrav vsem!

Se mi do zdaj še ni ljubilo prijavit na novi Mn3 :innocent:

Prejle sem prvič zagnal F1 2020, pa sem najprej mislil odpeljat kakšen krog v Nemčiji in totalno presenečeno ugotovim, da Nemčije sploh ni na seznamu.

Kako dolgo je Nemčija že ven iz koledarja F1?

 

Punca od XEcutIorja?

Povezava do prispevka

@VIPER SVB Ooo, welcome "back"!

Btw, glede na Wiki je odgovor:
The deal with Hockenheim to host the German Grand Prix concluded following the 2018 event. As a result, the future of the event was put in doubt. However, a deal was reached in August 2018 to hold one more event at Hockenheim in 2019.The German Grand Prix is not on the Formula One calendar in 2020, but may return in the future, possibly at a different venue.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 uro:

 

A ni oni prej tudi samo dirkačina igral in mi brisal oglase v mali oglasi topicu:nicjasno:

 

ta je ful dirkačine igral

 

un tadrug nam je nabijal procente v malih oglasih :D

 

fak, dvakrat sem dobil procente, enkrat ko je feget VG branil sadhuja in me benal (epilog je bil, da je zgubil značko, tako da safe), drugič pa od viperja zaradi pogovora v malih oglasih lol 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Ja viper je bil en klovn, ki je v konzolcu imel natančno eno interakcijo: vodil je "mali oglasi" temo. In pol jo je dojemal kot svetinjo in skos utrujal folku z bansi :D

 

Viper vbs tudi nažiga dirkačine, sam ni šerif. Pa včasih napiše cool mega dolg post o kaki igrici (oziroma igri, ko se pogovarjamo z njim :P) 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 urami:

Viper vbs tudi nažiga dirkačine, sam ni šerif. Pa včasih napiše cool mega dolg post o kaki igrici (oziroma igri, ko se pogovarjamo z njim :P) :D

To je nekak to ja :D

Un je bl GT, js mam pa rajš FM.

Za FM sem imel že 2x tekmovanje tule, Forza Motorsport Racing League.

Rad imam fizične izdaje, sam sem prelen da bi jih redno slikal kot Slinch & co.

MP < SP

No assists driving/racing

Pa surround sound or bust.

Aja, pacek ti ej Chenier, 5x prebral preden sem opazil. IGRE! :beer:

To je nekaj mojih statistik, več pa v Chenierjevem intervjuju.

 

Nisem jaz preveč za čvekanje :P mi ne leži. In pol k kej napišem je res megaMnenje.

 

F1 se kul špila brez pomagal. Mal se moram navadt na grip, k že od GP1&2 nisem zares F1, me sam obrne k preveč stisnem. Sem pa samo Suzuka in 95 Benetton zaenkrat testiral. Zvok in izgled sta kul.

Na, pa je spet več teksta k vsi ostal na tej stran :blush:

 

Pa upam da ste vsi kul, že neki mescev tut ne berem kaj pišete.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...