Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 22 minutami:

jaz ne razumem sploh zakaj delajo The Last of Us serijo, ampak izgleda da je uspeh The Walking Dead serij dovolj, da je to treba nujno narest

 

upam da dobimo Red Dead Redemption serijo, to bi blo bolj zanimivo

 

Upam, da ne bo Walking Dead klon, ki slednja mi nekako ne potegne...

 

Metal Gear Solid serija bi bila prava za nore scenarije. :D

 

Povezava do prispevka

A ni zdaj kar dosti kavbojskih serij? Seveda pa časov, ko se na TV-ju hkrati vrti 20 kavbojskih serij, najbrž ne bo več :D. Jaz sem bil kar WTF, ko sem bral eno knjigo o zgodovini televizije v ZDA in je tako obdobje 20 let, kjer so vsi snemali kavbojske serije oziroma kar več njih hkrati. Ampak nisem imel poguma, da bi eno epizodo pogledal :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 urami:

A ni zdaj kar dosti kavbojskih serij? Seveda pa časov, ko se na TV-ju hkrati vrti 20 kavbojskih serij, najbrž ne bo več :D. Jaz sem bil kar WTF, ko sem bral eno knjigo o zgodovini televizije v ZDA in je tako obdobje 20 let, kjer so vsi snemali kavbojske serije oziroma kar več njih hkrati. Ampak nisem imel poguma, da bi eno epizodo pogledal :D

70a so bla tkorekoc kavbojski 2020 capeshit

Povezava do prispevka

Ko igrate špile na kontrolerju, pri katerih igrah imate inverted controls? Meni ne paše nikoli, pa me zanima kdo to uporablja in pri katerih špilih?

 

Razen vertical inverted pri letalskih špilih nimam pojma res zakaj bi kdo to uporabljal

Povezava do prispevka

Zelo zelo simple recept. Nobena umetnost:

Skuhaš špagete (in jih seveda odcediš), potem vržeš zraven morske sadeže, dodaš olivo ali dve in par kaper, malo pokuhaš in premešaš, začiniš (origano, mičkeno rožmarina, timijana, čisto majhen ščepec soli in po želji kanček popra). To je načeloma to. Ko imaš na krožniku, lahko malce posipaš s kakšnim dobrim parmezanom (preferiram ročno naribanega ali celo narezanega na silno tanke lističe; nek poceni iz vrečke ni najbolj primeren). Simple in narejeno v 15 minutah!
Pozor: med pripravo uporabi žličko res zelo dobrega olivnega olja. Recept lahko tudi oplemenitiš, če dodaš četrt deci belega vina (oz. odvisno od celotne količine jedi), tako da se vse skupaj malenkost navlaži. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Meni gre pašta izraz isto na kurac. Tako da vedno uporabljam izraz za tip, ki ga uporabljam (špageti, fusili ...). 

 

 

Seveda ti gre, če si iz prestolnice. :D

Na Obali si recimo prestolničan prisluži ful respekta, če zna pravilno izgovorit Malvazija, Strunjan, Marezige, Črni Kal, ipd. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...