Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Po moje je največji problem, ker je Monkey Island serija dosegla kultni status in ima enormno fan bazo. To nadgradit in pa predvsem zadovoljit tako stare fane, kot nove igralce, je po moje nekaj izredno težkega. Res zajeban projekt, če pogledaš iz perspektive avtorjev. Sicer se lahko šlepajo  na staro slavo (prepričan sem, da bo 99 % nostalgikov kupilo igro na day-one), ampak to še vseeno ni dovolj. Saj novega Monkeya ne delajo samo za fane in zgolj zase. Profit in dobro ime ustvarjalcev sta v prvi vrsti, predvsem pa pritegniti novo kupno moč.

/sicer pa lahko razpredamo do onemoglosti. živi bili, pa videli kaj bo nastalo. ;) 
/je pa treba priznati, da imajo jajca. avtorje mislim.
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

sad fact glede airwolfa

 

helikopter so po koncani seriji prodali nemcem, ki so ga uporabljali kot resevalni helikopter

 

leta 92 se je zaradi napake pilota (baje v nevihti) zgodil crash, umrli so trije clani posadke

 

 

airwolfa sem gledal vsak dan (blaupunktov VCR best thing ever), enkrat dedek uleti iz avstrije in mi je prinesel tega (ni moja fotka)

 

HCX09rH.jpg

2lsb8uT.jpg

 

po moje so me mel vsi poln kurac, ker sem potem nonstop zvizgal/tulil/laufal po bajti in izvajal manevre okoli vseh vogalov

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Airwolfa jaz začuda nikoli nisem gledal, sem pa požiral Knight Riderja, ko še nismo imeli kabelske in je bil vsak večer na ORF1. Tam sem se celo veliko nemščine naučil in kot mulc sem dejansko mislil, da serija ni sinhronizirana. Ker pač Hasselhoff :) 
 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dajte mi nekaj povedat, ker gre skoraj za neke vrste stavo:
Se soba pleska na začetku, ko še ni montiranih vrat in položenega poda, ali potem? 

Po vsej logiki (kakor sem tudi že delal) bi seveda moralo biti tako: najprej na grobo obdelam stene (kit) in vržem gor osnovni premaz, nato menjam vrata, okno in položim laminat, šele povsem na koncu pa prepleskam "na fino". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Delo v bodoči "gaming room/man's cave" se bo kmalu začelo. Trenutno stanje:
(minus tiste police, ker smo jih že podrli)

IMG_5846.thumb.jpg.48b67a56378746bf535b122b919894d7.jpg  IMG_5847.thumb.jpg.62a5cec60bcabb4c6b8deb319227016d.jpg

Ko bo uradna otvoritev, povabim katerega od somnenjalničarjev/mnenjalničark na kozarček in seanso v preigravanju igre po izbiri. 
/edit: p*****, jaz imam več veselja s to sobo, kot moj pubec. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazek: Ma, v bistvu niti malo ni moj projekt. Ampak pubec je začel s tem in zdaj sem res toliko "nahajpan", da še sam ne dojamem. Vedno sem pač bil za take variante nekega svojega kotička (man's cave).
Dejansko sem v tej sobi pred res veliko leti (v času srednje šole in nato še par let) že imel nek svoj prostor za druženje. Takrat soba sicer ni bila namenjena za gaming, ampak sem imel pa lepo urejeno. Party room, evo. Miza za več oseb, dobro ozvočenje, električni žar (da smo si lahko tudi kaj pogreli), majhen hladilnik in to je bilo to. Plus nek poceni lightshow in celo stroboskop (po potrebi, če se je kdaj tudi plesalo, npr. ko smo imeli novoletni party ali pa kak RD). Ne vem koliko zabav in druženj smo preživeli tam not. Good old times v mladosti! 
Zagotovo je svojčas tudi kdo od vas prakticiral kaj podobnega, zato vem, da marsikdo razume kaj mislim. 

pod črto: v sosednji kletni sobici pa je imel moj stric žganjekuho in polne police domačega šnopsa. Nikoli nismo posegali po tem, ampak enkrat se je vseeno pripetilo, da je moj kolega od tam privlekel eno literco. Tisto je bilo pa močno. V bistvu se nam je proti jutru zmešalo in smo šli nekaj prepevat pred lokalno vojašnico (par metrov od bajte). Naenkrat sta pripeljali dve(!) kareti, bojda so imeli celo pse (tako je vsaj zagrozil policist, ki nas je vprašal če želimo, da spusti psa). 
Itak so nas vse zapisali, drugih sankcij pa ni bilo. Mirno smo se pač pobrali nazaj v Bunker :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@tomazek: Ma, v bistvu niti malo ni moj projekt. Ampak pubec je začel s tem in zdaj sem res toliko "nahajpan", da še sam ne dojamem. Vedno sem pač bil za take variante nekega svojega kotička (man's cave).

 

Saj to sem mislil :D Nič slabega... Pubec je vedel, da te bo takoj nahajpal za to in boš uredil zadevo. Prefrigana je ta mladina od nekdaj bila in vedno bo.

 

DaCapo reče pred 2 minutama:

pod črto: v sosednji kletni sobici pa je imel moj stric žganjekuho in polne police domačega šnopsa.

 

Evo... to je prava stvar :) Kotel še imaš?

 

Povezava do prispevka

Itak. Kotel je še vedno tam. Samo zdaj ga že dolga leta noben več ne uporablja. 

edit: Pa tista literca po moje ni bil normalen šnops (ipak nas je bilo 10 in takega efekta, da se nam je vsem pošteno "zmešalo" ne bi mogel imeti). Mislim, kot neka droga. Zavedaš se vsega okoli sebe, ampak obnašaš se pa totalno "odfukano", brez kakršnihkoli zadržkov. K sreči nismo drugega delali, kot šli pet pred vojašnico. Edino en kolega je na kapiji težil dežurnemu stražarju naj mu prinese nek sendvič.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 minutami:

Itak. Kotel je še vedno tam. Samo zdaj ga že dolga leta noben več ne uporablja. 

edit: Pa tista literca po moje ni bil normalen šnops (ipak nas je bilo 10 in takega efekta, da se nam je vsem pošteno "zmešalo" ne bi mogel imeti). Mislim, kot neka droga. Zavedaš se vsega okoli sebe, ampak obnašaš se pa totalno "odfukano", brez kakršnihkoli zadržkov. 

 

Zakurblaj kotel nazaj :) Samooskrba bo vedno bolj pomembna in dobro domače žganje vedno bolj cenjeno.

 

Tvoj stric pa je kuhal močeradovec. Močerada pribiješ na lato, da ostane živ in po njem kaplja žganje med kuho. On od sile izloča svoje strupe, ki se pomešajo z žganjem v flaši.

 

https://www.24ur.com/moceradovec.html

 

spacer.png

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...