Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 11. 5. 2022 at 14:47:

Mancave imaš da lahko kako žensko povabš v flet in da ne sluti, da si manchild

itak lahko to že zavoha, ne rabi videt na lastne oči tvojih legokock in 150 cenenih figurc iz special edition igric

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Pismo men je pa Verače res pojem fenomenalne pizze, prov trest se začnem, ko jo prinesejo na mizo. Ampak IMO morš naročit res tisto najbolj basic model (buffala mozzarela, paradižnik, list bazilike), da na proper zasije fenomenalno testo.

 

Ful mi gre na živce, ko lahko doma nažgem pečico samo na 250 stopinj, za takalega beasta pa rabiš tam nekje 400 :(

Povezava do prispevka

Ne rabiš. 

 

Probi ponev/Gril metodo. 

 

Dobiš dokaj dobre rezultate. 

 

Samo mors uporabit uno suho mocarelo ker drugače bo vse plavalo.

 

Niblonian se vrinu 😁

 

Jst upam da naslednji mesec dobim ooni. Kile bodo šle gor 😁

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Najprej Verače pizza ni dobra

d3ad84_dd23b75a1a5f42948b32a0a0068ce90b~

 

 

Potem španka ni imela dobre riti

f9c2720add64f0365d9e62756e57d4db.jpg

 

 

Jaz grem v ukrajino med prostovoljce poln kurac vas imam evo 

Photoshopirane riti na daskah me ne ganejo, jebi ga. :D

 

Drugače nimam pojma kako dobra je pizza. Zgleda mi res proper.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pa kje so ti časi? 
 


Top odlična pesem, iskren in preprost (oz. res zelo dobro zaigran) nastop, zelo simpatična pevka!
15 sem bil star takrat in danes še vedno rad poslušam. (Za razliko od marsikaterega drugega Evrovizijskega/Eurosong komada)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

DaPubec delo, da. Ampak nima to zdaj več veze. Definicijo za fenicizem iščem. Zdaj že iz čisto osebne radovednosti. 

Sicer pa res dolgčas v nedeljo zvečer, kaj morem. Kolegica bi sicer prišla takoj na obisk, ampak je iz Zagreba in je vseeno malo prepozna ura.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

DaPubec delo, da. Ampak nima to zdaj več veze. Definicijo za fenicizem iščem. Zdaj že iz čisto osebne radovednosti. 

Sicer pa res dolgčas v nedeljo zvečer, kaj morem. Kolegica bi sicer prišla takoj na obisk, ampak je iz Zagreba in je vseeno malo prepozna ura.

 

Po moje iščeš tole, v angleščini sicer: Feeneyism - Wikipedia (naj bi bila ena interpretacija krščanske doktrine, po kateri grejo lahko v nebesa le katoliki, krščeni z vodo).

 

V slovenščini mi stric Google ne najde praktično nič, razen ene kratke omembe fenicizma v kontekstu vere. Verjetno eden tistih prevodov oz. izrazov, k v slovenščini ni uveljavljen, ker SSKJ zanj še ni slišal...

 

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...