Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 12 urami:

Kolega ima dost podobno mnenje, Tonin daleč najboljši minister do sedaj, mi navadna raja smo pametni, sam dečko se je pa očitno konkretno izkazal.

 

Pa valjda da je z vidika vojaka najboljši, če pa EU šefi forsirajo povečano vlaganje v vojsko in naši hlapci z veseljem ustrežejo (pa usput poberejo še kako debelo podkupnino, za katero bomo verjetno zvedli čez leta, ampak pustimo malenkosti) - res huda ugotovitev. :D

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 3 urami:

Pol pa najdeš bombo iz 2. svetovne.

Jebat ga, ampak to je en moj kolega res našel. Seveda je takoj poklical policijo, ki pa ni bila niti malo hvaležna. Kazen so mu celo napisali, ker je "kopal po tujem zemljišču", najdena bomba na neki odročni njivi gor al pa dol. Naslednjič, ko je spet naletel na eno, jo je pa čisto pri miru pustil- Niti anonimnega klica ni podal. Vsaka šola nekaj stane. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:

In ne boj se, da bi kdo prijavil kakšen "vlom" na tujo posest. Med našo in njegovo hišo namreč ni nobene ograje. Poleg tega drugih sosedov sploh ni, s ceste pa se ne vidi na vrt. Easy money! ;) 
/edit: potem pa bo čez nekaj dni v časopisu: "Neznani tatovi upokojencu ukradli zlato z vrta!" :) 

 

Še dobro, da nikjer na internetu ne bo sledi, da se je kdo kdaj pogovarjal o tem, da okrade soseda. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 33 minutami:

 

Pa valjda da je z vidika vojaka najboljši, če pa EU šefi forsirajo povečano vlaganje v vojsko in naši hlapci z veseljem ustrežejo (pa usput poberejo še kako debelo podkupnino, za katero bomo verjetno zvedli čez leta, ampak pustimo malenkosti) - res huda ugotovitev. :D

Ubistvu je najbolj pohvalil njegov pristop, njegovo interakcijo  z vojaki, obiske po vojašnicah itd.

Povezava do prispevka

@tomazekPa če ti pravim, da noben sploh opazit ne more. Ni šanse. Še roštilj si lahko zakuriva, pa ne bo panike. :) 
Soseda tako ali tako ne bo doma (bomo nekako uredili, da bo dobil brezplačni vikend paket v Čateških). Ko bo pa čez par dni prišel nazaj, pa sploh ne bo pomislil, da mu je nekdo kaj zmaknil z vrta. Itak nikoli ne hodi tja. Pa tudi če bi res slučajno šel kaj pogledat, mu ne bi bilo nič sumljivo. Ker bomo tisto pest zemlje/trave brezmadežno položili nazaj. 

@Stipe2: noben ne ve, da imamo detektor. Sosed pa je itak že pozabil. Dokaj safe varianta, res. Si zraven? ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kaj boš pa gledal? Jaz grem zdaj brat neko knjigo (ne vem še kaj točno mi bo ustrezalo). Na TV pa si bom vklopil kak Discovery; tisto oddajo, ko iščejo neke izgubljene zaklade..
Za film sploh nimam neke ideje več, edino če grem gledat kaj iz arhiva.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Kaj boš pa gledal? Jaz grem zdaj brat neko knjigo (ne vem še kaj točno mi bo ustrezalo). Na TV pa si bom vklopil kak Discovery; tisto, ko iščejo neke izgubljene zaklade..

 

Včeraj sem po cca. 20 letih pogledal do polovice Thin Red Line. Bom probal dokončati danes. Berem pa spet malo Goloba, sem proti koncu tretje knjige, ampak mi tak pozno ni za brati.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Treasure Hunter Simulator igrico je kdo igral? To je tista, kjer z detektorjem haraš okoli.

@Sovica: Gold hunters serija mi ni preveč OK. Precej rajši gledam Expedition Unknown (čeprav itak samo ponavljajo epizode). 

@tomazek: dober izbor. Thin Red Line je eden izmed mojih top filmov. (Vem ja, kar veliko jih imam na "top lestvici"). Od Goloba pa sem itak prebral vse, kar je spisal. Sem pa zdaj ponovno začel z Inšpektorjem Vrenkom od Demšarja (ker bo pač kmalu nova sezona posneta in da malo osvežim spomin.. ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...